Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
WoTosz

WoTosz - S4

Polecane posty

Tak jak w tytule - odchodzę z serwera na stałe. Powody mojego odejścia są spowodowane zaprzestaniem grania na polskiej scenie MTA. Po prostu nie lubię osób które nawzajem siebie udupiają żeby być lepszym od kogoś 🙂. Było fajnie ale się skończyło. Nie zamierzam dalej grać w taki sposób.

Dziękuje @Volenir @Polak @Sky za szanse w administracji serwera. 

Dziękuje osobom ( @Narez @ukashhh @Ziemniak20 @Pjoter @Kocur @Iczowsky @Heysiwer @Vania89 @BlueR @WooNski ) za grę na tym serwerze. Zajebiści byli goście z Was 😃

Dziękuje frakcji SATC gdzie byłem liderem ale przez udupianie pewnych osób, straciłem siły na prowadzenie dalej frakcji. 

Dziękuje @WooNski za szanse w radiu, nauczyłeś mnie bardzo fajnej rzeczy 😄

Dziękuje  @Turbo @PacioSek @aditoziomal123 za organizacje z której odszedłem z powodu którego zachowam dla siebie.

Dziękuje całej ekipie serwerowej ( @indor, @Heysiwer, @Kowal @Bob_Pop @WooNski ) robicie świetną robotę. Róbcie ją dalej bo naprawdę serwer ma potencjał. 

Dziękuje wszystkim z którymi miałem dobry kontakt i przepraszam tych których w jakiś sposób uraziłem. 

Życzę samych sukcesów z serwerkiem i utrzymujcie ją dalej. 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;D

@WoTosz

• Super 3
  • Złość 1
  • Auć 2

naurra

Edytowano przez Turbo
i tak wrocisz za tydzien góra dwa
  • Super 1

Naura, i tak wrócisz 🙂

• Super 1

1 minutę temu, Kuli napisał:

Naura, i tak wrócisz 🙂

uwierz, nie wróce

• Auć 1

Dobrze się czujesz? Kto teraz przejmie SATC?

Zostawaj a nie 

• Super 1

Nie zgadzam się na to! Nigdzie nie idziesz! 

A tak to powodzenia w życiu prywatnym. Mam nadzieję że wrócisz.

😭😭😭

• Super 1

Przed chwilą, BlueR napisał:

😞 Niech syrena z pobliskiej OSP Ci zawyje.

Tylko łajcior 😎

• Super 1
. BlueR,

Szanuje na wybór tego osobnika.

Pomimo iż krótko się znaliśmy, to niezmiernie mi smutno że odchodzisz. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie i po kilku tygodniach lub miesiącach wrócisz ponownie. Trzymaj się i do zobaczenia kiedyś 💞

• Super 1

Śmiechy śmiechami.. WoTosz.. Zostań.. Nie ma sensu iść gdzie już jakieś ziarenko zasiałeś i coś po sobie zostawiłeś.
Wiem że pewnie coś cię demotywuje do gry itp.. Ale przemyśl to wszystko, da się to przeboleć i mieć ich w d****..

Wracając.. jeżeli nic się nie da z tym zrobić to szkoda że nas opuszczasz serio.. Mam nadzieję że kiedyś się zgadamy na PW czy coś.. 😞

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.