Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Kowal

Supporter
 • Ilość treści

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2
 • Typ Konta

  Premium

Kowal wygrał w ostatnim dniu 4 Maj

Kowal ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

61 Dobry

2 obserwujących

O Kowal

 • Urodziny 1337.01.15

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Fort Carson
 • Ulubiony kolor

Ostatnie wizyty

627 wyświetleń profilu
 1. Jest to organizacja zrzeszająca ludzi, którzy chcą zarabiać przyzwoite pieniądze, mają różne pomysły oraz sposoby na osiągnięcie postanowionego celu. Jesteśmy ludźmi, którzy mają sporą wiedzę odnośnie zarobków na serwerze, chętnie pomagamy i dzielimy się wiedzą na tematy związane z pieniędzmi. Staramy się stworzyć dobrze zgraną organizację, która będzie mogła w przyszłości wspierać innych graczy na serwerze. Naszym celem nie jest przejęcie serwera, czy bycia największą organizacją. Naszym celem jest tylko jedno - pieniądz. Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej organizacji? Chcesz miło spędzać czas zarabiając pieniądze? Możesz spróbować składając swoje podanie w prywatnej wiadomości bezpośrednio do Lidera organizacji @Kowal bądź do Vice-Lidera @Bobzepopowa. Kultura osobista, godne reprezentowanie organizacji, chęć pomocy, chęć zarabiania, uczciwość, mikrofon, prywatny pojazd, wpisowe 10.000$, chęć wpłat składek na rozwój organizacji. 1. Zachowujemy pełną kulturę podczas gry na serwerze. 2. Staramy się pomagać sobie oraz innym, graczom na serwerze. 3. Nie przeszkadzamy sobie oraz innym, graczom na serwerze. 4. Godnie reprezentujemy organizacje. 5. Zabrania się przekazywania informacji związanych z organizacją osobom trzecim. 6. Nie pożyczamy pieniędzy od innych graczy jeśli wiemy, że nie jesteśmy w stanie spłacić kredytu. 7. Uczciwie rozdzielamy zarobione pieniądze między uczestnikami danej akcji. 8. Szanujemy siebie, organizację i innych graczy. 9. Współpracujemy ze sobą na serwerze podczas normalnej rozgrywki, jak i podczas eventów. 10. Zawsze tankujemy, naprawiamy i odstawiamy do przechowalni pojazdy należące do organizacji. 11. Złamanie wyżej wymienionych punktów będzie karane upomnieniem lub wydaleniem z organizacji. 12. Szkodzenie wizerunkowi organizacji będzie karane natychmiastowym wydaleniem z organizacji. 13. Szkodzenie członkowi organizacji będzie karane natychmiastowym wydaleniem z organizacji. 14. Jakiekolwiek działanie przeciwko organizacji będzie karane natychmiastowym wydaleniem z organizacji. Niech pieniądz będzie z Tobą!
 2. Kowal

  Podmianki

  Sam sobie podmień, masz mody do aut z full tune.
 3. Jeśli dziadek jest w tej trumnie, to z szacunku dam 10k
 4. Jo. Czy kiedykolwiek byłeś/aś pod kołderką na bajerce?
 5. Login: Kowal UID: 11 Serial: 3DCF137A5E540D6666EECA83B8F3D193 Będziesz na spotkaniu?: Tak Dodatkowy komentarz (opcjonalne):
 6. Login: Kowal VUID: 45 Model pojazdu: Premier Silnik pojazdu: 2.9 Diesel Przebieg pojazdu: 5000km Dodatki: Kwota sprzedaży: 400000$ Sposób kontaktu: Forum, Serwer Dodatkowe informacje: Jest to wymaxowany Premier pod jazdę na ulicy, jego maksymalna prędkość wynosi skromne 320km/h
 7. W POLSCE NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK WOLNOŚĆ...
 8. pewna nieśmiała dziewczyna, która miała słabość do Kowala. Pewnego dnia...
 9. To chociaż zrobić tak, by ci z kuriera nie mogli wjeżdżać w sweepery i odwrotnie.
 10. Login: Kowal Opis propozycji: Dodanie Sniper Rifle do asortymentu w Ammu-Nation. Wymagania: Konto Premium. Cena: 25000$-35000$. Uzasadnienie: Jest to bardzo przydatna broń, która może wprowadzić ogromne zamieszanie na strefie DM. Dzięki niej chowanie się będzie miało większe znaczenie.
 11. Login: Kowal Opis propozycji: Dodanie radia w kosiarce. Uzasadnienie: Muzyka będzie lepiej słyszalna, dodatkowo będziemy mogli ustawić własną stację.
 12. Login: Kowal Opis propozycji: Dodanie takiej samej opcji jak na kosiarkach - przenikanie na sweeperach. Uzasadnienie: Jeśli kilka ludzi zbiera śmieci na określonych odcinkach trasy, to zaczyna być to problematyczne, stąd ta propozycja, która zapobiegnie nieszczęściom.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.