Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

PacioSek

Gracz
 • Ilość treści

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1
 • Typ Konta

  Premium

PacioSek wygrał w ostatnim dniu 21 Wrzesień 2020

PacioSek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

162 Doświadczony

6 obserwujących

Informacje z gry

 • UID
  2153
 • Nick
  PacioSek
 • Czas gry
  704 godz. 36 min.
 • Dołączył
  2020-08-30 14:19:14
 • Ostatnio
  2021-01-25 23:12:26
 • Frakcja
  SATC
 •   ⤷ Ranga
  Menadżer
 • Organizacja
  Turbo Corporation
 •   ⤷ Ranga
  Członek
 • Biznes
  Blood Fight
 •   ⤷ Ranga
  Manager

Reputacja

2978

Punkty Karne

329

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Aktualizacja składu Młodszy Przewoźnik @xYeti odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 2. Aktualizacja składu Kierowca @nestixx dostaje upomnienie za tworzenie konfliktów wewnątrz frakcji. Przewoź[email protected] dostaje upomnienie za tworzenie konfliktów wewnątrz frakcji. Młodszy Przewoźnik @WhiteTiger dostaje upomnienie za tworzenie konfliktów wewnątrz frakcji. Młodszy Przewoźnik @DIKAY dostaje upomnienie za tworzenie konfliktów wewnątrz frakcji. Kierowca @holykitty dostaje minusa za tworzenie konfliktów wewnątrz frakcji. Awanse Starszy Przewoźnik @Tubas zostaje awansowany na range Transporter Przewoźnik @Suszek* zostaje awansowany na range Transporter (Rekord Minut) Młodszy Przewoźnik @WhiteTiger zostaje awansowany na range Przewoźnik Młodszy Przewoźnik @Tosiek zostaje awansowany na range Przewoźnik Kierowca @64Kosa zostaje awansowany na range Starszy Kierowca Przewoźnik @Henderson zostaje awansowany na range Starszy Przewoźnik
 3. Aktualizacja składu Kierowca @7seven odchodzi z frakcji na własne życzenie przy czym trafia na black liste z powodu tworzenia konfliktów w strukturach frakcyjnych. Kierowca @KubsoneK* odchodzi z frakcji na własne życzenie przy czym trafia na black liste z powodu tworzenia konfliktów w strukturach frakcyjnych. Kierowca @Tajser odchodzi z frakcji na własne życzenie przy czym trafia na black liste z powodu celowego marnowania szansy dla innych osób.
 4. Aktualizacja składu Nowy Kierowca @Aiishan Zostaję awansowana na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @vansia Zostaję awansowana na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @holykitty Zostaję awansowana na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @nestixx Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @KubsoneK* Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Neho Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Awruko Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Norbercik. Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @grubyterminator Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Dzwoneczek Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @sulim Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @piotresso Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @k3r0x Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @*TiGeR* Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Raze_FK Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Tajser Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Cytrynqa Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @7seven Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @MAF1N Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Nexusovskyy Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Dwiso Zostaję awansowany na rangę Kierowca. Nowy Kierowca @Nico.tj Zostaję awansowany na rangę Kierowca.
 5. Aktualizacja składu Adept @futuro odchodzi z frakcji przy czym trafia na black liste z powodu marnowania szansy dla innych.
 6. Awanse Adept @MAF1N podszedł do egzaminu kończącego akademie po czym uzyskał wynik na poziomie 90% i został awansowany na rangę Nowy Kierowca. Adept @nestixx podszedł do egzaminu kończącego akademie po czym uzyskał wynik na poziomie 90% i został awansowany na rangę Nowy Kierowca. Adept @Dzwoneczekpodszedł do egzaminu kończącego akademie po czym uzyskał wynik na poziomie 80% i został awansowany na rangę Nowy Kierowca. Adept @piti podszedł do egzaminu kończącego akademie po czym uzyskał wynik na poziomie 100% i został awansowany na rangę Nowy Kierowca. Adept @kabeiks podszedł do egzaminu kończącego akademie po czym uzyskał wynik na poziomie 100% i został awansowany na rangę Nowy Kierowca. Adept @Neho podszedł do egzaminu kończącego akademie po czym uzyskał wynik na poziomie 80% i został awansowany na rangę Nowy Kierowca.
 7. Aktualizacja składu Adept @Dafi zostaję wyrzucony z powodu otrzymania kary serwerowej (3dni) Adept @CytryneQ. zostaje zawieszony do wyjaśnienia bana. Kierowca @RiveD powraca do frakcji po dłuższej przerwie.
 8. Aktualizacja składu Adept @FreeZe zostaję wyrzucony z frakcji z powodu łamania regulaminu frakcji.
 9. login: PacioSek VUID:3822 Model pojazdu:Banshee Silnik pojazdu:4.9 Przebieg pojazdu:3318 Dodatki:Bak 150l,Ogranicznik,Radio,Lazurowe Lampy,Felgi Wiresy,Bodykit Viper,Turbo Ecu Program 1000PKT,Maksymalny silnik,LPG,Zawieszenie,Poszerzenia Opon przód i tył II,4x4,W3 Sposób kontaktu: Discord,Forum,Gra Dodatkowe informacje: Jeżeli Cena nie będzie według mnie wystarczająca,pojazd zdostaje u mnie Cena wywoławcza:600k Minimalna kwota przebicia:5k Data i godzina zakończenia licytacji:Nie określony
 10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 11. Ale czekaj wprowadziłeś w błąd moderatora mówiąc że nie pokryłem kosztów.Nic o pokryciu nie mówiłeś więc uznałem że nie interesuje cię pokrycie kosztów a walka o to kto miał rację.Dodam że to wcale nie jest takie oczywiste pokrywanie kosztów gdyż jest to serwer RPG a nie RP i jak dane osoby walną dzwona nie muszą nic odgrywać a mogą sobie odjechać jak gdyby nic się nie stało i ja jako taksówkarz wiele razy taką sytuacje miałem.Owszem dalej śmieszy mnie ta cała skarga bo jak masz zamiar pisać skargi na każdego kto się z tobą zderzy to ogólnie XD -Ja starałem się załatwić tą sprawę polubownie ale tobie wręcz zależało abym to ja stał się winny i po części ci się udało bo moderator sprawdzający skargę, nie sprawdził logów z wypadku gdzie nigdzie nie domagałeś się o zapłatę pieniężną więc uznałem że za nic ci płacić nie muszę.
 12. Login: PacioSek Nick oskarżonego: @Vector. Powód skargi: oszukiwanie administracji w sprawie wymierzenia kary pośrednictwem skargi Data zdarzenia: 24.12.2020 Dowody: Odnośnik to skargi Opis sytuacji: Zacznę od początku cała sprawa rozstrzygała się o "mój błąd" nie będę wchodzić w szczegóły kto miał rację itd.Chodzi głównie o to że gracz @Vector. uważa że kazał mi pokryć koszty.Dokładnie to tak nie było gracz ani razu nie wspomniał o pokryciu kosztów i nie zachowywał się jakby chciał polubownie tą sytuacje zakończyć po prostu zrzucił wszystko na mnie i tyle.Może gdyby zachowywał się kulturalnie i po prostu poprosił o zwrot kosztów nie byłoby takiego problemu.Pomijam fakt iż moderator sprawdzający skargę nie zobaczył logów z serwerowych i dał się omamić oraz oszukać przez oskarżonego.Gracz @Vector. nie chciał dojść do porozumienia ciągle pisząc mi że to "mój błąd" i udało mi się również na ten temat pogadać z inną osobą która ma większą ode mnie wiedzę w KRD z szacunku i grzeczności nie wymienię, kim ta osoba jest jeżeli moderator @Heysiwer który rozpatrywał wcześniejszą skargę będzie tą sprawdzał za pewne będzie wiedział o kogo chodzi.Ta osoba również ma odmienne zdanie na ten temat.Także chciałem tylko udowodnić,że oskarżony notorycznie kłamał w skardze oraz oszukiwał osobę rozpatrującą poprzednią skargę. Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/tteb2Nj
 13. Nie że nie mam argumentów tylko po co mam tracić czas na ciebie skoro mogę zrobić milion innych pożytecznych rzeczy to jest błędne koło, ja napisze swoje a ty swoje i tak w kółko powiedz mi po co? Jak chcesz tak myśleć że nie mam argumentów to spoko bo ja to mam wypieprzone może tak na zdanie jakiegoś randoma z neta co walczy o swoją słuszność przez kabelek internetowy.Jakby mieli mi zabrać prawko niech zabierają, ja zgodziłem się z chłopakami że wina leży po obu stronach i tyle.
 14. Powiem tak nie widzę sensu z tobą rozmawiać i dyskutować na ten temat bo widzę że nie ważne co bym powiedział to ty i tak masz 1000 słów na to.Ja to pozostawię dla Administracji i niech oni decydują.Widzę że ty żyjesz w swoim świecie a szkoda mi czasu tracić na kłócenie się z jakimś chłopem przez kabelek.Podziwiam że ci się chciało skargę pisać więc moje serdeczne gratulacje.
 15. -Widać że przed wjechaniem odpisywałeś komuś na telefonie do czego się nawet przyznałeś więc byłeś zdezorientowany i nie kłam bo Fugi może to potwierdzić również odpowiednim logiem. -Jak miałem cię widzieć skoro po prostu nagle z czapy wyjechałeś, nie musisz się tłumaczyć bo jak już wyżej pisałem odpisywałeś komuś na telefonie, następnym razem po prostu zjedz i poczekaj a nie robisz parę rzeczy na raz. -Mówiłeś tylko że to moja wina a o pokryciu kosztów nie było mowy z twojej strony więc kolejne kłamstwo na twoim koncie gratulacje. -Człowieku zastanów się skoro dajesz jakiś materiał to daj go pełen a nie ucięty tak aby tobie to pasowało, zastanów się nie będę po raz kolejny powtarzał że nie trzeba było skupiać się na telefonie w tym momencie -Film pokazuje połowę zajścia bo według mnie materiał nie jest pełen -Jakoś nie przechodzi do mnie takie tłumaczenie, mogłeś zostawić całe nagranie z zajścia do wyjaśnienia się sprawy i wtedy na spokojnie sobie usunąć. -Od siebie dodam że ty wcale nie chciałeś dojść z nami do porozumienia, bo według mnie porozumienie to osiągniecie wspólnego złotego środka a ty po prostu zwaliłeś wszystko na mnie i tyle xD. Jeżeli to jest próba dojścia do porozumienia no to gratulację chętnie wręczyłbym ci za to medal.Gdybyś posłuchał Fugiego który ci tłumaczył że według 2 supporterów @Fugi @Turbo to była wina i moja i twoja to ja bym tą sprawę zamknął i tyle.Widocznie twoja duma nie pozwoliła ci na zrozumienie że to też twoja wina w tym wszystkim była.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.