Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

BlueR

Moderator
 • Ilość treści

  160
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11
 • Typ Konta

  Premium

Wszystko napisane przez BlueR

 1. Ogłoszenie Dnia 07.08.2020 o godzinie 20:00 odbędzie sie spotkanie organizacyjne członków JRG. Spotykamy się na Mumble i pod koszarami SAFD.
 2. Rozkaz personalny z dnia 06.08.2020 do: Wyniki egzaminów końcowych, podsumowanie. Podchorąży @Gudq podchodzi do egzaminu końcowego i zdaje z wynikiem 96% i otrzymuje stopień w JRG-1 Los Santos Podchorąży @Ziemniak20 podchodzi do egzaminu końcowego i zdaje z wynikiem 81% i otrzymuje stopień w JRG-1 Los Santos Podchorąży @HoHo77 zdaje Szkołę Główną Służby Pożarniczej z wynikiem 88% i otrzymuje stopień w JRG-1 Los Santos Podchorąży Mikey nie podchodzi do egzaminu końcowego, z powodu wydalenia z szeregów frakcji. Podchorąży Kozak1234 nie podchodzi do egzaminu końcowego, z powodu wydalenia z szeregów frakcji. Podchorąży @WooNski otrzymuje szanse na zdanie egzaminu w drugim terminie ( Informacja na PW ). Podsumowanie Do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej dostało się 7 osób. 1 osoba przed rozpoczęciem akademii zdała okres próbny do Zarządu frakcji, 2 osoby zostały wydalone podczas tego okresu. 3 osoby przystąpiły do egzaminu końcowego, 1 osoba udaje się na drugi termin.
 3. Gratuluję wszystkim nowym taksiarzom, oraz mam nadzieję, że w końcu samochody z bazy ruszą, bo zaraz sie z tego nieużytku zepsują i jeszcze mam jedną nadzieje, że Wotosz w końcu klimatyzacje zamontował, bo sie udusić idzie.

  Z fartem i powodzenia na egzaminach ❤️ 

  1. Toya

   Toya

   Będę Cie wozić wujek 😜

  2. ks.Ferdynant

   ks.Ferdynant

   u mnie bryczki nigdy sie nei nudziły

    

 4. Rozkaz personalny z dnia 03.08.2020 do: odejścia Funkcjonariusz @ukashhh w stopniu opuszcza szeregi frakcji na własne życzenie. Otrzymuje on również Zasłużonego.
 5. Rozkaz personalny z dnia 03.08.2020 do: zwolnienia dyscyplinarne Podchorąży @kozak124 zostaje zwolniony dyscyplinarnie z powodu braku kompetencji zawodowej.
 6. Rozkaz personalny z dnia 01.08.2020 do: stanowiska Funkcjonariusz @ukashhh obejmuje stanowisko na okres próbny 7 dni.
 7. Ogłoszenie 01.08.2020 Dnia wczorajszego ( 31.07 ) jednostka otrzymała węże gaśnicze, oraz prądownice Turbo Jet: 3x W-75, 4x W-52, Linia Szybkiego Natarcia (LSN). (Do każdego samochodu bojowego taki zestaw jest.) Bardzo Dziękuję @Polak
 8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 9. Rozkaz personalny z dnia 31.07.2020 do: zwolnienia dyscyplinarne Podchorąży @MikeY zostaje wydalony ze struktur SGSP.
 10. -------------------> W tym wątku będą ogłoszenia prosto z JRG dla obywateli serwera.
 11. To że kino jest od odtwarzania filmów a nie ich produkcji. W życiu nie wiedziałem, że będe musiał takie coś dać dorosłemu chłopowi. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kino
 12. Cześć, Ukashhh posiada aktywną kare, ziemniak otrzymuje ostrzeżenie. Skarga przyjęta.
 13. Gracz otrzymał karę. Skarga przyjęta.
 14. Cześć, Koledzy to nie dowód, a za celowe VDM, kara w postaci zawieszenia prawa jazdy na okres 6 godzin. Skargę przyjmuję.
 15. Cześć, A poinformowanie o skardze gdzie się znajduje?
 16. Gracz już posiada karę w postaci zawieszenia prawa jazdy. Ale skarga przyjęta.
 17. Cześć, No to Panowie, widzę znowu Ci sami. @sztos890 otrzymuje kare w postaci zawieszenia prawa jazdy na okres 3 dni za odwalanie. @ks.Ferdynant Proszę nie utrudniać pracy funkcjonariuszowi. A Pan @ukashhh zostaje ukarany punktami za wypowiadanie się w wątku, w którym prawa wypowiedzi nie ma. Skargę przyjmuję.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.