Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

WoTosz

Gracz
 • Ilość treści

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Typ Konta

  Premium

Reputacja

62 Dobry

2 obserwujących

O WoTosz

 • Urodziny 2005.04.06

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Suwałki
 • Ulubiony kolor

Ostatnie wizyty

241 wyświetleń profilu
 1. Aktualizacja składu Adept @Tabulator zostaje wydalony z szeregów SATC z powodu niestawienia się na spotkanie.
 2. @Tabulator @Ziemniak20 @DawidOoO @ksFerdynant mam uszkodzone słuchawki i mikrofon więc dzisiaj spotkanie bez mówienia z mojej strony
 3. Ogłaszam wyniki rekrutacji do San Andreas Transport Corporation. Szanse do frakcji dostały się następujące osoby: @Fuksi @Tabulator @Pjoter12 @DawidOoO @Ziemniak20 @ksFerdynant Gratulacje! Spotkanie odbędzie się w środę (01.07.2020) o godzinie 18.00 na Mumble oraz na bazie SATC. Proszę o zgłoszenie obecności do jutra (30.06.2020) Wzór: Nick: UID: Czy będziesz na spotkaniu: Coś od siebie:
 4. Miniuś wszystkiego najlepszego!!

 5. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 6. Aktualizacja składu Nowy Kierowca @ZlomiarzXioam otrzymuje awans na rangę Kierowca z powodu otrzymania 3 plusów (+++)
 7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 10. Aktualizacja składu Nowy Kierowca @ukashhh odchodzi z rangi na własne życzenie. Transporter Specjalny @RutinoSkorpin odchodzi z rangi na własne życzenie.
 11. Login: WoTosz Nick oskarżonego: @MateuszDafGames Powód skargi: nadużywanie praw supportera oraz bezsensowna kara Data zdarzenia: dziś czyli 16.06.2020 Dowody: Opis sytuacji: Otóż chodziłem sobie po spawnie sf do momentu aż na serwer dołączył gracz @krzys. Napisałem mu na pm - powtarzam napisałem "NIE" kazałem mu żeby puścił binda który jest pokazany wyżej w spoilerze, a dokładniej chodzi o: Po czasie odpowiedział mi, że mam raporta bo niby go prowokuje XDD. Po pierwsze gdzie tu widać prowokacje, a po drugie chyba ma swój rozum i umie odpowiedzieć, że nie puści i tyle. Po trzecie żeby MateuszDafGames mu napisał gdziekolwiek, czy to na discordzie, czy na pm to by już to zrobił. Odpowiedziałem mu ze zdziwieniem, bo on nie wie chyba co to jest "prowokacja". Po czasie dostałem kare mute za "Głupie prowokacje supportera oraz gracza" - Gdzie tu widać prowokację w stronę supportera? Tym bardziej gracza? Dodatkowo powiem, że jestem świeżo po kłótni z Mateuszem. Moim zdaniem chciał mnie tak powiem "udupić" i będzie tak dalej robić żeby mi zniszczyć karierę w frakcji tak samo na serwerze. Rozumiem, że skarga za nadaną karę, ale nie przesadzajmy. Jeśli to czytasz @MateuszDafGames to mówię Ci teraz, bo nie mam jak, ponieważ zablokowałeś mnie wszędzie gdzie się da XD. Wracając mówię Ci, że gdyby nie moja dobroć to byś już dawno został wydalony z supportera za to co potrafiłeś odwalić podczas nieobecności Administratorów RCON. P.S Proszę o rozpatrzenie skargi i surowe ukaranie supporta ;D.
 12. Aktualizacja składu Adept @Fabian odchodzi z rangi na własne życzenie. Transporter Specjalny @krzys zostaje wydalony z frakcji z powodu ciągłego odwalania na służbie. Dodatkowo zostaje wpisany na czarną listę BMA. Transporter @VeyRon odchodzi z rangi na własne życzenie. Dodatkowo przy odejściu zwyzywał lidera frakcji, w tym samym zostaje wpisany na czarną listę BMA. Zmiany w regulaminie Został dodany nowy punkt w "§2 Obowiązki pracownika" 15. Zakazuje się przyjmowanie zleceń przez klienta który posiada kare mute Wyniki egzaminów Adept @ZlomiarzXioam Zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem 95%. Tym samym zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca. Adept @ukashhh Zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem 90%. Tym samym zostaje awansowany na rangę Nowy Kierowca.
 13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 14. 1. W regulaminie nie ma napisane o zakazie przewożeniu graczy z karą mute. Jest to mój błąd, że nie jest dopisana taka rzecz lecz zmienię to jeszcze dziś. 2. Na ss nie widać o przekroczeniu prędkości przez @ZlomiarzXioam. @Agent, po pierwsze świadek nie jest dowodem. Po drugie muszę mieć dowód o ukaranie pracownika, żeby nie było niejasności i niepotrzebnej kłótni. Więc skargę odrzucam. Dodatkowo informuję Cię @ZlomiarzXioam o zakazie przewożenia osób z karą mute. Jeśli taka sytuacja zapanuje jeszcze raz - mówisz, że nie możesz przyjmować zleceń klientów z taką typu karą.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.