Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Destruktor

Gracz
 • Ilość treści

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3
 • Typ Konta

  Zwykłe

Destruktor wygrał w ostatnim dniu 15 Maj

Destruktor ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

35 Dobry

1 obserwujący

O Destruktor

 • Urodziny 2003.04.30

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  San Fierro
 • Ulubiony kolor

Ostatnie wizyty

196 wyświetleń profilu
 1. No to ja w swoim artykule w Redakcji też będę używał słów, typu "kurwa, chuj, zjebany".
 2. Fajny projekt, ale myślę, że wulgaryzmy nie powinny się tam znaleźć.
 3. Login: Destruktor Serial: F5714ABE90621791317D942F034BC094 Data nadania kary: ok. 14:00 - 17.05.2020 Długość kary: 3 dni Powód: Spamowanie raportami, fałszywe oskarżanie administracji Wyjaśnienie: Spamowałem raportami, ponieważ zostałem oszukany przez @Polak. Uważam, ze nie zasłużyłem na karę, ponieważ oczekiwałem tylko i wyłącznie pomocy. Za pierwszym razem Polak przyszedł, jednak po kilku minutach rozmowy bez słowa odszedł. Napisałem więc raporta, aby przyszedł ponownie - odrzucił. Kolejny raport nie poskutkował, również odrzucił. Każdy kolejny odrzucił. Jest to olewanie graczy, brak kultury do graczy. Uważam, że kara powinna zostać zdjęta, gdyż oczekiwałem pomocy, a nie chciałem dla nikogo źle. 3 dni jest to za taki wyczyn. Obiecuję, ze taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Proszę o ostatnią szansę, przepraszam za swoje zachowanie.
 4. Jestem, ale to jest skarga na Ciebie, a nie na mnie, więc nie zmieniaj tematu na moją osobę.
 5. Na razie nie potrzebna. Po to jest ta skarga, aby uniknąć innych konsekwencji, typu sąd.
 6. Po pierwsze - mam wolność słowa - nie jest to również obrażanie, więc normalnie mogę to powiedzieć, a Ty mi nic nie możesz zrobić z tego powodu. Nie masz również prawa do wyzywania mnie. Nie wnikam. Po drugie - nie możesz mnie obrażać, jest to zachowanie karalne wedle prawa - to, tak jakbym pisał do Ciebie w prywatnej wiadomości, że jesteś "kur**", "ulańcem" i "śmieciem" jednocześnie będąc w radiu - i nie otrzymałbym za to żadnej kary, bo Ciebie nie powinno to obchodzić Nie prywatnie, bo to jest równiez moja rozmowa. Okej.
 7. Login: Destruktor Serial: <Tutaj wpisz swój serial (/serial w konsoli *F8*)> Data nadania kary: Dzisiaj Długość kary: 3 lata Powód: spamowanie raportami Wyjaśnienie: Spamowałem raportami, ponieważ zostałem oszukany przez @Polak. Uważam, ze nie zasłużyłem na karę, ponieważ oczekiwałem tylko i wyłącznie pomocy. Za pierwszym razem Polak przyszedł, jednak po kilku minutach rozmowy bez słowa odszedł. Napisałem więc raporta, aby przyszedł ponownie - odrzucił. Kolejny raport nie poskutkował, równiez odrzucił. Każdy kolejny odrzucił. Jest to olewanie graczy, brak kultury do graczy. Uważam, że kara powinna zostać zdjęta, gdyż oczekiwałem pomocy, a nie chciałem dla nikogo źle. 3 lata jest to za długa kara. Obiecuję, ze taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Proszę o ostatnią szansę, przepraszam za swoje zachowanie.
 8. Login: Destruktor Nick oskarżonego: @mrxy Powód skargi: Obrażanie, dwulicowość - brak kultury jako Dyrektor radia Data zdarzenia: Dzisiaj Dowody: Opis sytuacji: No to zaczeło się wszystko na discordzie serwerowym, na co administracja ma dowody. Ja napisałem, że jest dwulicowy, bo pisze aplikację na innym serwerze prowadząc tutaj radio. Odpisał mi za jakiś czas w prywatnej wiadomości, co widać na screenach. Ja go nie wyzywałem, ni nic, a ten wyzywa mnie od downów, obraża - down, to również człowiek, trzeba zachować do niego kultury. Uważam, że jako Dyrektor radia, tak wazna osoba na serwerze powinien mieć kulturę do graczy - członków radia. Nie zmienia to faktu, ze jest to prywatna rozmowa, obrażanie poza serwerem. Jest to ciąg dalszy rozmowy z discorda serwerowego. Dowód na poinformowanie gracza o skardze: Powyższy ss
 9. Dzień dobry. Ja zwracam się z takim problemem, iż generalnie zostałem oszukany przez serwer: W dniu wczorajszym montowałem felgi. Montowałem specjalnie Wiresy, bo były one ładne - generalnie miały białe ranty / dowód: Po dodaniu opcji zmiany koloru rant felg, automatycznie zmienił mi się on na czarny. Przez to teraz muszę wydawać pieniądze na zmianę koloru rant felg, bo jednym słowem mówiąc - zostałem oszukany. Dowody:
 10. Login: Destruktor Opis błędu: Generalnie błąd polega na tym, że po wejściu na serwer i uruchomieniu zakładki nagrody w F5 wyświetlił mi się czas 29:59 sekund, czyli no pół godziny. Gram sobie już 22 minuty, co jest przedstawione na poniższych screenach, patrzę zakładkę nagrody i tam zamiast pozostało 8 minut, jest napisane pozostało 15 minut. Dodam, że podczas moich przegranych 22 minut pracowałem sobie na pracy kosiarek. Miejsce występowania: serwer / dashboard
 11. Moje propozycje muzyczne Nick: Destruktor Nazwa utworu: sanah - Szampan Gatunek muzyczny: Pop Link: https://www.youtube.com/watch?v=S7sN-cFhwuk Nick: Destruktor Nazwa utworu: Robin Schulz - In Your Eyes Gatunek muzyczny: Pop Link: https://www.youtube.com/watch?v=5Ex5mrhJsh8 *** PROPOZYCJA ZOSTAŁA PRZYJĘTA *** *** CZAS REALIZACJI TO 24H *** /// @mrxy
 12. Login: Destruktor Opis propozycji: Dodanie opcji ustawiania avatarów GIF na forum Uzasadnienie: No fajnie byłoby ustawić sobie animowany avatar na forum GIf, ponieważ aktualnie nie można.
 13. Wykonaj poniższe czynności: 1) Otwórz konsolę w grze za pomocą przycisku F8 lub ~. 2) Do konsoli wpisz polecenie serial. 3) Skopiuj serial, który Ci się wyświetli - 33 znakowy kod składający się z liczb oraz liter. 4) Tak skopiowany serial możesz wkleić na przykład w podaniu na forum.
 14. "Kobietami" To ja też sie interesuje 

 15. Witam. Proszę o zmianę tytułu użytkownika na forum z domyślnego na Główny Rak Serwera Dziękuję, pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.