Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

  1. Dzisiaj
  2. Jest to organizacja zrzeszająca ludzi, którzy chcą zarabiać przyzwoite pieniądze, mają różne pomysły oraz sposoby na osiągnięcie postanowionego celu. Jesteśmy ludźmi, którzy mają sporą wiedzę odnośnie zarobków na serwerze, chętnie pomagamy i dzielimy się wiedzą na tematy związane z pieniędzmi. Staramy się stworzyć dobrze zgraną organizację, która będzie mogła w przyszłości wspierać innych graczy na serwerze. Naszym celem nie jest przejęcie serwera, czy bycia największą organizacją. Naszym celem jest tylko jedno - pieniądz. Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej organizacji? Chcesz miło spędzać czas zarabiając pieniądze? Możesz spróbować składając swoje podanie w prywatnej wiadomości bezpośrednio do Lidera organizacji @Kowal bądź do Vice-Lidera @Bobzepopowa. Kultura osobista, godne reprezentowanie organizacji, chęć pomocy, chęć zarabiania, uczciwość, mikrofon, prywatny pojazd, wpisowe 10.000$, chęć wpłat składek na rozwój organizacji. 1. Zachowujemy pełną kulturę podczas gry na serwerze. 2. Staramy się pomagać sobie oraz innym, graczom na serwerze. 3. Nie przeszkadzamy sobie oraz innym, graczom na serwerze. 4. Godnie reprezentujemy organizacje. 5. Zabrania się przekazywania informacji związanych z organizacją osobom trzecim. 6. Nie pożyczamy pieniędzy od innych graczy jeśli wiemy, że nie jesteśmy w stanie spłacić kredytu. 7. Uczciwie rozdzielamy zarobione pieniądze między uczestnikami danej akcji. 8. Szanujemy siebie, organizację i innych graczy. 9. Współpracujemy ze sobą na serwerze podczas normalnej rozgrywki, jak i podczas eventów. 10. Zawsze tankujemy, naprawiamy i odstawiamy do przechowalni pojazdy należące do organizacji. 11. Złamanie wyżej wymienionych punktów będzie karane upomnieniem lub wydaleniem z organizacji. 12. Szkodzenie wizerunkowi organizacji będzie karane natychmiastowym wydaleniem z organizacji. 13. Szkodzenie członkowi organizacji będzie karane natychmiastowym wydaleniem z organizacji. 14. Jakiekolwiek działanie przeciwko organizacji będzie karane natychmiastowym wydaleniem z organizacji. Niech pieniądz będzie z Tobą!
  3. Nie widzę sensu takiego działu. Większość osób po prostu nie jest zainteresowana tymi wydarzeniami. Druga sprawa, taki zlot, bądź konkurs powinien być reklamowany na discordzie, ponieważ dotrze do większej ilości osób. Jest to tylko moje zdanie, więc jeśli coś napisałem źle - upomnij mnie. Jestem na Nie. ksFerdynant
  1. Załaduj więcej aktywności
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.