Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Żółtodziób @malpa zostaje wydalony z organizacji z powodu działania na jej szkodę.
 3. Tylko jedno w głowie mam...

 4. smutno mi się zrobiło ;( 

   

  ⓘ Otrzymałeś:
    -- Pojazd: Manana (ID: 306)
    -- Pojazd: Euros (ID: 331)
    -- Pojazd: PCJ-600 (ID: 519)
    -- Gotówkę: 50,000$
  ⓘ Oddając:
    -- Pojazd: Faggio (ID: 63)

 5. Czekam na wypowiedź Administratora RCON.
 6. Gaz nawet w prawdziwym życiu obniża osiągi pojazdów i z tego co wiem to chyba średnio można mówić o sprawach nazwistowskich itp na serwerze/forum
 7. Panie panie, gaz najlepsze paliwo więc się nie zgadzam, że gorsze osiągi, bo gaz to generalnie najlepszy, sam Adolf Hitler go używał. Reszta na TAK
 8. Witam, chciałbym się spytać gdzie mogę wpłacić dobrowolny datek na rozwój serwera.

 9. sie pultasz bez powodu. Nad uzywasz swojej wladzy do wlasnych spraw
 10. odpowiedzialem ci, nie wiem jesli masz jaki kolwiek problem ze nie widzisz czy cos to nie wiem udaj sie okulisty czy cos
 11. I ten cytat jest prawidłowy. Skoro chodziło ci o to (w co wątpię), mogłeś odpowiedzieć na moje prośby, a nie unikać odpowiedzi po określeniu mnie oszustem.
 12. G> Kowal: Chce ktos infka odkupic za 2kk?
 13. Nie napisałem, że sprzedam infernusa. Co do bezpodstawnego oczerniania. Nazwałeś mnie publicznie oszustem bez argumentów, nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi, więc dałem pierw warna, a następnie mute. Dodatkowo mieszasz mnie i Boba w afery podsłuchowe, co też zaważa na moim wizerunku. Co do samego muta: - klient nasz pan.
 14. Rozkaz personalny z dnia 03.08.2020 do: odejścia Funkcjonariusz @ukashhh w stopniu opuszcza szeregi frakcji na własne życzenie. Otrzymuje on również Zasłużonego.
 15. Temat wątku: Bez pod stawne otrzymanie mute Login: Pjoter12 Nick oskarżonego: Kowal Powód skargi: Bezpodstawne niszczenie mojego majestatu w oczach porzadnych obywateli tego serwera. Data zdarzenia: 03.08.2020 Dowody: Gracz Pjoter został wyciszony na 12 godzin przez Kowal, powód: Bezpodstawne niszczenie mojego majestatu w oczach porzadnych obywateli tego serwera. Opis sytuacji: Owszem nazwałem Moderatora Kowal *oszustem* gdy napisał na czacie g, że sprzeda infernusa za 2kk ale nie było to z mojej strony pisane specjalnie lecz dla żartów więc nie wiem wogule z jakiej paki dostałem mute bez podstawnie. Ktoś chyba nie rozumie co to żart ;D
 16. Login: Fuksi Serial: 5B0496223866F744200F9D89235814E3 Data nadania kary: 02.08.2020 Długość kary: 30dni Powód: Przekazywanie majątku,możliwy handel poza serverem Wyjaśnienie: Kara pownina zostać zdjęta z prostego powodu nie sprzedałem mój majątek to co napisalem narezowi to było ironicznie powiedziane bo nie opyla się po pierwsze sprzedawać co kolwiek na mta.Po drugie ten server to mój ulubiony i chciałem spokojnie do niego wrócić i odzyskać chetaha ale byly problemy z dogadaniem się z zlomiarzem i nie chciał oddać to napisałem w prostym znaczeniu skarge żeby oddał mi chetaha ponieważ to jest moje oczko w głowie dlatego chciałem go odzyskać.Może dawno nie grałem byłem na urlopie w frakcji stcn czy jakos tak to się pisze możecie sprawdzić kaanł urlop razem z zlomiarzem zrobiliśmy przerwe od grania na jakikolwiek serverze.I jak wróciłęm jak wcześniej spominałem chcaiłem odzyskać chetaha i normalnie grać ale chyba już nie pogram za prędko i dlatego przepraszam za to co zrobiłem niby chociaż nic nie sprzedałem bo nawet się nie pyli.I chciałbym se znowu chiloować na serverze i jezdzić moim ukochanym chetahem jeszcze raz przepraszam za ten problem dzięnkuje życzę miłej nocy/dnia.
 17. Rozkaz personalny z dnia 03.08.2020 do: zwolnienia dyscyplinarne Podchorąży @kozak124 zostaje zwolniony dyscyplinarnie z powodu braku kompetencji zawodowej.
 18. nowy zakup! ❤️ 

  dziena mamo @Pjoter12 😄 

  mta-screen_2020-08-03_19-13-14.png

  1. MikeY

   MikeY

   o boziu, co chwila coś nowego xD

  2. Toya
 19. W Grze menel,a w rzeczywistości 23 letni skromny menel
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.