Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. za 60k to se czystego ledwo kupisz. dalej
 3. UID: 9270 Login: SmurVTer-_-/ SzefuncioSkladu Serial: 54E283DC516F2ED8214A258F8A6D26 Data nadania kary: 20.04.2021 Długość kary: 7d Powód: BK wobec administracji Wyjaśnienie:Chyba wiesz po ostatniej apelce , przepraszam bardzo za wyzywanie bo sie zdenerwowalem sie za taka glupote wiecej nie bede tak pisal i wgl nastepnym razem zamkne morde i wyjde z serwera i wejde jak sie uspokoje o a tu taki prezencik dla VarosaSTV
 4. Wszystkiego najlepszego!

 5. UID: 7680 Login: Rafaal Serial: 4A8F78CCEBEBCB95BAF24FC432660993 Data nadania kary: 21.04.2021 Długość kary: Permanentny Powód: Przywłaszczenie majątku organizacji. Wyjaśnienie: Na samym początku zaznaczę, że czynność podana w powodzie zbanowania nigdy nie miała miejsca, więc nie wiem o co dokładnie może chodzić. Podejrzewam, że bana otrzymałem za zamontowanie z pieniędzy organizacji tuningu do pojazdu Fortune, lecz był on dodany do organizacji więc nie łamał żadnego z punktów ogólnego regulaminu organizacji. Możliwe też, że przywłaszczeniem określiłeś "zamknięcie" organizacji (ona dalej funkcjonowała, lecz dla zamkniętego grona spełniając wymagania regulaminu organizacji, żaden z jej członków nie miał problemu z tym że wydałem te pieniądze), lecz każdy z członków organizacji miał możliwość zgłoszenia się do mnie po zwrot składki z ostatniego tygodnia aby nie czuć się w żadnym stopniu oszukanym. Pozdrawiam
 6. Wszystkiego najlepszego Klocek! 

 7. Dzisiaj
 8. Tak nie robi to żadnego problemu z dołączeniem do naszej grupy
 9. Jestem zainteresowany a można coś zejśc z ceny?
 10. 21.04.2021 - Zarząd organizacji "The Always" w związku z wymaganą liczbą plusów (10/10), awansuje: DRIVER II @hardmacus na rangę DRIVER III - DRIVER III @Blatpek odchodzi z organizacji na własne życzenie. - DRIVER I @malaz zostaje wydalony z organizacji za otrzymanie maksymalnej ilości minusów. Tym samym zostaje wpisany na czarną listę "The Always". - DRIVER II @Dodo_v8 zostaje wydalony z organizacji za otrzymanie maksymalnej ilości minusów. Tym samym zostaje wpisany na czarną listę "The Always". - FASTER III @Heksior zostaje wydalony z organizacji za otrzymanie maksymalnej ilości minusów. Tym samym zostaje wpisany na czarną listę "The Always".
 11. Ostatni raz widzę taką sytuację. Następnym razem nie będzie taryfy ulgowej ponieważ wczoraj was już ostrzegałem. Dziś karę zdejmę jednak radzę troche sie ogarnąć.
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.