Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. UID: 2355 Ilość Respektu: 15, ciągle rośnie. Chcesz zostać członkiem organizacji?: Tak
 3. Tag: Adam #6257 Data nadania kary: 20.10.2020 r. Powód: Obrażanie Administracji @indor oraz @BlueR Wyjaśnienie: Przyznaję się bez bicia, obrażałem Administrację na serwerze Discord, czego bardzo żałuję. Bardzo, ale to bardzo żałuję. Przysięgam, że więcej tak nie postąpię! Przepraszam najmocniej za mój brak kultury wobec Administracji. Odczekałem już ponad połowę kary, dlatego ubiegam się o wcześniejsze jej zdjęcie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i proszę o ostatnią szansę.
 4. UID: 3432 Ilość Respektu: 317 Chcesz zostać członkiem organizacji?: Tak
 5. Jestem za!!! Fajny reklamujący film krótkometrażowy oraz całe podanie
 6. Temat wątku: Prośba o założenie organizacji PolishCorporation UID lidera: 2606 Nazwa rangi lidera: Szefuncio UID vlidera: 3432 Nazwa rangi vlidera: Kierownik Nazwa rangi podstawowej: Pracownik UID członków organizacji: 2881, 3268, 2796, 2355 Posiadasz wymaganą kwotę na utworzenie organizacji?: Tak
 7. Dziwne, że oba pasy były zabezpieczone, a ty przefrunąłeś nad barierkami
 8. Login: BonusDLL Serial: 00DF09EFEF643CE44C5AF4BDC4C594A3 Data nadania kary: 24.10 Długość kary: 12h (25.10) Powód: CBK Wyjaśnienie: a więc tak wyzywaliśmy sie trochę dla jaj i wgl przepraszam juz nigdy nie bede wyzywal graczy, @BlueR przepraszam bardzo.
 9. Awanse Starszy Kierowca @UBDLAUKASHHA zostaje awansowany na range Młodszy Przewoźnik.
 10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 11. Dzisiaj
 12. Login: <dawfex> VUID: <47,48> Model pojazdu: <Perennial,Primo> Silnik pojazdu: <1.7 , 1.5 dm> Przebieg pojazdu: <nie pamiętam.> Dodatki: <nic> Kwota sprzedaży: <ofki> Sposób kontaktu: <tu i mta> Dodatkowe informacje: <Jak mnie zainteresują ofki to sprzedam>
 13. Dzięki za RP, oby więcej takich akcji
 14. Siemanko, dzisiaj po 21 (lekko jakoś 21;10, lecz zdjęcie zrobione jest kilka minut przed) napotkałem się z restartem routera (czasami się resetuje albo dostaje laga i odcina mi łącze na kilka minut ) i zobaczyłem ze na ekranie pojawił się napis NETWORK TROUBLE. Pod 5 sekundach wywalilo mnie z servera. Posiadał screena z mesengeera o 20:55 wysłałem na grupę z znajomymi ze zarabiam na połowie ryb i posiadał na tamten moment 2306/71 kg ryb oraz przepracowany czas to 02:40:52 godziny :- nie ukrywam że się trochę zalamałem bo zmarnowalem prawie 3 godziny siedzenie przed komputerem. Prosił bym o rozważenie sprawy oraz jak możliwy zwrot pieniędzy z. z gory dzieki i życzę miłej niedzieli ;)
 15. Podpisuje się, oby więcej takich akcji panowie
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.