Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Narez

Gracz
 • Ilość treści

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3
 • Typ Konta

  Premium

Wszystko napisane przez Narez

 1. Nowa zdobycz 😍

  image.thumb.png.d9a595042cd388d526dad8b3de9fcdb7.png

  1. Toya

   Toya

   jednak Ci się udało 😄

    

  2. Narez

   Narez

   @Toya jednak Pan @MichalekPL to bardzo dobry znajomy i TAK JAKBY kupił Sultana 😛

  3. Toya
 2. Nie pokazuje całego bo koronawirusa się boję @ukashhh
 3. Nick: Narez UID: 1007 Obecność na spotkaniu: Nie Coś od siebie: Dziękuje bardzo za daną mi szansę, postaram się jak najbardziej aby jej nie zmarnować i piąć się w szczeblach jak najbardziej. Na spotkaniu mnie niestety nie będzie z powodu braku czasu ale raczej jakoś się dogadamy z ustaleniem innej godziny
 4. Gaz nawet w prawdziwym życiu obniża osiągi pojazdów i z tego co wiem to chyba średnio można mówić o sprawach nazwistowskich itp na serwerze/forum
 5. Login: Narez Opis propozycji: Dodanie lepszych/gorszy osiągów pojazdów które będą zależeć od paliwa, np. auto z zalanym PB 98 miało by osiągi 3% (przyśpieszenie, vmax) większe, z paliwem PB 95 miało by podstawowe osiągi, a auta które mają załączone LPG miałyby osiągi o 3% gorsze, a po przełączeniu na zwykłą benzynę wracały by ponownie lepsze/podstawowe osiągi. Uzasadnienie: Myślę że jest to dobra propozycja, aby gracze częściej tankowali do swoich pojazdów lepsze paliwa i żeby było z tych paliw więcej dodatków niż tylko mniejsze spalanie.
 6. Login: Narez Opis propozycji: Dodanie możliwości wyjmowania pojazdów organizacyjnych/udostępnionych przez ostatniego kierowce z parkingu policyjnego. Uzasadnienie: Myślę że jest to przydatna opcja, aby ludzie w organizacjach lub którzy mają jakies pojazdy udostępnione nie mieli żadnych problemów z np. minusami w organizacjach lub nie musieli się dogadywać z właścicielami pojazdów gdy pojazd wpadnie do wody.
 7. Login: Narez VUID: 533 Model pojazdu: Sultan Silnik pojazdu: 3.7 dm3 Przebieg pojazdu: 7300 km | Ciągle rośnie | Dodatki: Full wizu, ECU V4 (program 1000pkt), Turbo V5, Radio, Ogranicznik prędkości, Zestaw części wyścigowy 3, 4x4, Kwota sprzedaży: 350k do lekkiego nego Sposób kontaktu: Serwer, forum, discord (^Narez#9151) Dodatkowe informacje: Ładne, szybkie, mieści 4 osoby (wygląda on u mnie ciut inaczej bo mam wgraną podmiankę i nie widać u mnie wlotu powietrza na masce)
 8. Zacytuje ci dokładnie to co napisałem w innej skardze "Bardzo każdego przepraszam że się wypowiem, wiem że nie mogę bo skarga nie dotyczy mnie lecz, po 1 nie mam dostępu do broni palnej, gdyż jestem tylko cadetem. Po 2 mam dostęp do paralizatora z którego skorzystałem i odegrałem że was zakuwam a i tak uciekaliście. Po 3 skrypt na kajdanki nie jest aktualnie włączony bo nie ma modelu kajdanek więc po prostu odegrałem że was kuje po czym wy uciekliście " Ja sam bym sobie nie poradził, gdy wasza 2 skakała po autach, taranowała mi radiowóz, wyzywała, włączała dziwne animacje i biegała jak powaleni.
 9. Bardzo każdego przepraszam że się wypowiem, wiem że nie mogę bo skarga nie dotyczy mnie lecz, po 1 nie mam dostępu do broni palnej, gdyż jestem tylko cadetem. Po 2 mam dostęp do paralizatora z którego skorzystałem i odegrałem że was zakuwam a i tak uciekaliście. Po 3 skrypt na kajdanki nie jest aktualnie włączony bo nie ma modelu kajdanek więc po prostu odegrałem że was kuje po czym wy uciekliście
 10. Przyznajesz się bo dałem czyste dowody na to co robiłeś, a twoje skargi na Ziemniaka i ukashhha sa bez sensu z powodu iż wszystko co wam robili, taran itp. były po to żeby jakkolwiek mnie obronić bo sam bym sobie nie dał rady gdy wy tak odwalaliście.
 11. Login: Narez Nick oskarżonego: sztos890/ks.Ferdynant Powód skargi: Celowy taran, 0 rp, celowe utrudnianie pracy funkcjonariusza Data zdarzenia: 30.07.2020 Dowody: https://streamable.com/824eik | https://streamable.com/daqry1 | https://streamable.com/mwcvm2 | https://streamable.com/exfvtk Opis sytuacji: Sztos890 przyjechał wraz z ks.Ferdynant do mnie, gdy ja mierzyłem prędkość. Zaczeli oni wtedy biegać mi oraz znajomym z organizacji po masce, pisać różne głupie rzeczy, wykonywać różne animacje oraz nie odgrywać zadnego RP, gdy zakułem jednego a potem 2 (na /me) bo na razie kajdanki nam nie działają, to oni po prostu nagle odbiegli i jeździli dalej autem oraz odwalali. Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://prnt.sc/tr2k72 https://prnt.sc/tr2ll1
 12. Bardzo ładny wywiad, szkoda że to chyba twój ostatni @[email protected], a co do ciebie @Miniek to też bardzo serdecznie pozdrawiam.
 13. Tak, chodzi mi o lekka mam na mysli jakieś 10/15 km chociaż a nie ze wszystkie na tune lecą np po 315
 14. Login: Narez Opis błędu: Dość często po naprawie pojazdu buguję się w nich dźwięk, nie wiem czy występuje to tylko w silnikach 3.7 czy w każdym pojeździe, gdyż spotkałem się z tym już z czwarty raz tylko w swoim Sultanie bo najczęśniej jeźdze nim a ma on silnik 3.7. Nagranie: https://streamable.com/fi4od6 Miejsce występowania: Pojazdy z nowymi dźwiękami, najczęściej po naprawie pojazdu u mechanika
 15. Login: Narez VUID: 533 Model pojazdu: Sultan Silnik pojazdu: 3.7 dm3 Przebieg pojazdu: 7300 km | Ciągle rośnie | Dodatki: Full wizu, ECU V4 (program 1000pkt), Turbo V5, Radio, Ogranicznik prędkości, Zestaw części wyścigowy 3, 4x4, Kwota sprzedaży: 450k do lekkiego nego Sposób kontaktu: Serwer, forum, discord (^Narez#9151) Dodatkowe informacje: Ładne, szybkie, mieści 4 osoby (wygląda on u mnie ciut inaczej bo mam wgraną podmiankę i nie widać u mnie wlotu powietrza na masce)
 16. Przejmujemy serwer Panowie i Panie z Most Wanted (18th Street Gang)!! 

  unknown-1.thumb.png.87f5a746d55341239295332eb32771c4.png

 17. Co do wcześniejszej propozycji dotyczącej wszystkich pojemności baków, według mnie powinny one zaczynac się od 50 litrów bo wedlug mnie z aktualnym spalaniem na serwerze (które jest fajne i realistyczne) bak 25 litrów jest strasznie mały i odwiedzanie stacji zaczynali by być katorgą. A co do aktualnej propozycji, montaż zawieszenia oraz montaż LPG jest już w Tunerze Mechanicznym, przyciemnianie szyb na plus, a zerowanie przebiegu wydaje mi się że aktualnie nie jest jakoś bardzo potrzebne, gdyż przebieg nic teraz na serwerze JESZCZE nie robi, zakładam że gdy administracja wprowadzi jakiś system związany z przebiegiem to będzie także opcja jego zerowania. A co do wariantów pomysł okej, lecz z tego co wiem to administracja ma już swój pomysł na zmianę wariantów w pojazdach i takowe warianty są dopiero w trakcie roboty, a wydaje mi się że może to trochę zająć.
 18. Czekam na wypowiedź wyższej rangi.
 19. Napisałem ci, przeprosiłeś raz, a staranowałeś 2 razy. Jeździłeś za nami co jakiś czas raz na moście, raz w lv i staranowałeś nas 2 razy, jak nie więcej. A co do stacji to okej, mieliśmy do niej blisko, ale jak piszę raporta to mogłeś przyjść i pomóc bo widziałeś jego treść, więc wiedziałeś czego chcę. A nie od razu wyskakiwać z takimi tekstami, jak nie chciałeś pomóc to po raz kolejny pisze że mogłeś zostawić raporta i przyjąłby może ktoś inny i pomógł. A tak wgl skarga jest napisana też na inne rzeczy niż tylko ten report. Bo jak widać to nie mam problemu że go odmówiłeś tylko podałem inne powody. Według mnie wystarczająco powiedziałem na temat tej skargi, opisałem wszystko i dla mnie nie ma już więcej co pisać bo ciągle trzymamy się jednej rzeczy o której prawie wcale nie wspomniałem w skardze.
 20. Z tego co dobrze wiem, to staranowałeś nas 2 razy, lecz 2 nagrania nie mam i w każdym momencie można sprawdzić czy przeprosiłeś za to raz czy dwa razy i o których godzinach to zrobiłeś. Skarga nie jest za niewykonanie prośby tylko tak jak napisałem, za dość niemiłe odpisywanie graczowi. Wyraźnie zostało przez mnie napisane, że według mnie jako osoba w administracji powinieneś być kulturalna osobą w stronę gracza. A to że nie wykonałeś mojej prośby też dobrze opisałem, że okej rozumiem to w 100% ale jeżeli przyjmujesz reporta który jest dokładnie opisany to chyba chcesz pomóc a nie odpisać "Chyba cie coś boli że będę ci za paliwem biegał" bo w każdym momencie mogłem poczekać na kogoś innego z administracji kto przyjął by tego raporta i mi pomógł. Z tego co dobrze pamiętam to pisałeś coś na ten temat ty albo ktoś inny na czacie, tego dokładnie ci nie powiem bo nie pamiętam w 100% gdzie to było i kto to napisał. A z tego co wiem to chyba w frakcjach jak i na duty nie można przebywać pod wpływem alkoholu/środków odurzających.
 21. Login: Narez Nick oskarżonego: BlueR Powód skargi: Taran, lekki brak kultury na /duty, przebywanie na służbie podczas przyjęcia reporta Data zdarzenia: Taran dnia 24.07.2020r | przebywanie na slużbie 26.07.2020r Dowody: https://streamable.com/d4yypy | https://imgur.com/ZJ8i1Oj Opis sytuacji: Dnia 24.07.2020r jechałem do SF z Mińkiem podczas służby, przejeżdżając przez most przy bramkach zobaczyliśmy że jedzie za nami BlueR, chwilę po tym jak wjechaliśmy na bramki wjechał na nie BlueR, po czym nas po prostu staranował. (dowiedziałem się że podobno był pod wpływem alkoholu) W dniu 26.07.2020r napisałem reporta na siebie w stylu "zabrakło wachy" po czym tepnął się do mnie Pan BlueR i napisałem mu że zabrakło nam wachy i czy da radę podskoczyć czy coś w tym stylu, odpisał mi on że "Chyba mnie coś boli jak myślę że będzie biegał mi za paliwem" rozumiem że nie musi tego robić bo mogłem pójść po to ja, ale nie chciało mi się specjalnie biec bo wiem że osoby z administracji mogą się szybko tepnąć i to przynieść, lecz w reporcie było dokładnie opisane co bym chciał i czego potrzebuje, więc w każdym momencie mógł on po prostu go nie przyjmować i tyle, a ja mogłem poczekać na kogoś innego. Poczułem się lekko dziwnie z tym że osoba która powinna dobrze reprezentować taranuje graczy oraz jest lekko niemiła oraz w dodatku przychodząc na reporta był on na służbie w SAFD czego z tego co wiem nie można robić.
 22. W całej propozycji w skrocie chodzi mi o lekkie zróżnicowanie v-maxow aut ulepszych oraz czystych aby większość nie jeździła z taką samą maksymalną prędkością
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.