Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polecane posty

Cześć! Jak sami widzicie po tytule wątku czas nadszedł na odejście z serwera...

Wypaliłem się jak zapałka która nigdy nie powróci do stanu używalności.

Od czasu mojego przyjścia na serwer bawiłem się zajebiście, poznałem nowe osoby z którymi grało się i gadało, były osoby cięte na mnie (nadal są) były osoby które uważały mnie za przyjaciela ale też za wroga, były przyjemne sytuacje za które oddałbym naprawde wiele, w dodatku ta szansa w administracji, będę miał co wspominać w swoim życiu które będzie leciało nadal przed siebie, wiele też odwalałem i byłem moderatorem który zarówno pomagał ale także dawał kary po których były tylko i wyłącznie same kłótnie, które do dnia dzisiejszego się trzymały... chciałbym podziękować @Volenir @Polak @Sky wam chłopaki za szanse bycia w szeregach administracyjnych oraz możliwość rozwinięcia skrzydeł zarówno w modelowaniu ale także pilnowaniu porządku na serwerze, nadszedł w życiu ten moment w którym trzeba się pożegnać mimo to że się nie chce, jesteście naprawdę mega społecznością na projekcie i nie rozwalcie tego, bo to wy trzymacie serwer przy życiu grając na nim...

A teraz.. specjalne podziękowania za gre dla kilku/kilkunastu osób:

@Heysiwer Z góry chciałbym przeprosić za to iż musiałeś tak długo czekać na gotówke, ale sam wiesz jak to jest przy odejściu, dzięki za grę CJ, jesteś mega CJ, nie wypalaj się jak ja CJ.

@Bebek Było między nami naprawdę wiele spięć lecz każde z nich staraliśmy się naprawić, Misiek będzie zawsze Miśkiem, będę o tobie pamiętał mam nadzieje że ty o mnie też..

@Fugi Ajj, z tobą jest naprawde dużo zajebistych wspomnień, będzie mi Cię brakowało zarówno jako Lidera organizacji ale też jako przyjaciela za którym stawałem w ogień.. Mamy kontakt na mess więc jak coś to pisz..

@Toya Moniczko, jesteś naprawde mega osobą, cieplutką i pozytywnie zakręconą, jestem zdania że przyjaciół poznaje się w biedzie i tak się też stało, dziękuje za każdy miesiąc spędzony z tobą, było naprawde mega miło, mamy kontakt na mess, snap, ig.

@Fezzi Pamiętasz mamusie i ojca? No i perfekto, synalek serwerowy z pierwszej łapanki XD. 3maj się wariacie.

@Miniek @ukashhh Między nami też nie było zbyt dobrze, ale suma sumaru się pogodziliśmy i na to liczyłem, ukaszku rozwijaj się prężnie bo jesteś giga fajnym chłopakiem jak się pozna bliżej, miniek mniej awantur byczku... kekw

@ZlomiarzXioam Dziękuje Ci z całego serduszka za pomoc w rozwijaniu organizacji, były między nami spięcia ale potrafiliśmy się pogodzić mimo kar nadawanych przeze mnie, ostatnimi czasy było naprawde sztosowo ale nadszedł dzień w którym musze się pożegnać...

@Narez Było naprawde masakrycznie dużo spięć między nami lecz zawsze potrafiliśmy na drugi dzień się pogodzić, jesteś giga koxem, trzymaj się!

@naissik @Turbo Może i jestem gruby, ale pamiętajcie że inne osoby mogą być chore i to nie jest zależne od nich czy są grubi czy nie są, 3majcie się tam no i przede wszystkim więcej materiałów na jutubach.

@BlueR Szefie i przyjacielu, dziękuje Ci z całego serduszka za szanse na NadBrygadierze w komendzie głównej SAFD, jestem naprawde mega zaskoczony że to akurat mnie dałeś szanse i że to ja mogłem poprowadzić Akademie przy której miałem stresa ale suma sumaru Foxtors zdal z wynikiem pozytywnym, dziękuje Ci również za wiele wyjazdów do pożarów, do wypadków i spędzenie tylu godzin mile na  służbie którą razem prowadziliśmy, jest co wspominać.. Mamy kontakt na messengerze więc jak coś będziesz potrzebował czy to pogadać czy powspominać to wal śmiało.

@PaiR. Menda XD

@WooNski Audycjaaaa auuu! Prowadź je dalej imo, będę raz na jakiś czas wbijał na radio 😄

@ks.Ferdynant kurła szeryf teksasu imo, kekw.

Jeżeli kogoś nie wymieniłem to z góry przepraszam i życzę jak najwięcej spędzania czasu na projekcie tak jak u mnie to było ponad 600 godzin spędzonych w miłym towarzystwie. 3majcie się!

• Super 10

Nie przeżywaj już tej otyłości tak i nie bierz wszystkiego aż tak do siebie, wypoczywaj i wracaj nauurra

• Super 2

Ajajaj MikeY, a ja tu dopiero przyszedłem grać ☹️No cóż może się jeszcze kiedys zobaczymy na serwerku ❤️Powodzonka!! 

• Super 1

Wracaj szybko! 🙄

• Super 1

Niech Ci numery 501[LS] pozostaną w pamięci...

Z poważaniem.

• Super 1

Trzymaj się byczku! 🖐🏻

• Super 1

21.11.2020r. - data upamiętniająca odejście CJ'a z ProjectRPG.

Liczę na to, że jeszcze kiedyś zawitasz w naszych skromnych progach.

Heysiwer.

• Super 1

Arrivederci, ci mancherai ❤️

• Super 1

trzymaj sie majkej wracaj jak najszybciej 

• Super 1

Wracaj albo ci na.... 

3maj się ;(

• Super 1

A ja gdzie w oznaczeniach CJ😡
Wracaj Mikuś na serwer szybciutko!
Trzymaj się, w kontakcie 😉

• Super 1

do zobaczenia!

egz0~ powinieneś pamiętać 🙂

• Super 1

Napisano (edytowany)

Żegnaj. Tu twój fotograf s1mple Cię żegna. Wracaj jak najszybciej. ❤️🚒

~~ @s1mple.

Edytowano przez s1mple
  • Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.