Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polak

Administrator RCON
 • Ilość treści

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3
 • Typ Konta

  Premium

Wszystko napisane przez Polak

 1. 28.05.2020 - Dodano nowy driftowy zestaw części - Dodano możliwość zmiany napędu w warsztacie mechanicznym!
 2. Przestępczość na serwerze będzie rozwijana i to w bardzo rozbudowanym kierunku. Mimo wszystko po strefie DM chcemy się skupić na dokończeniu frakcji + jeszcze jednej rozbudowanej pracy.
 3. 26.05.2020 - Zoptymalizowano towary - Oficjalnie zakończono beta testy strefy DM - oznacza to zwiększenie korzyści płynących z uczestnictwa: + 1000% większe ceny towarów z strefy DM + 1000% większa wypłata z pralni terenu - Został dodany salon pojazdów specjalistycznych O wykorzystaniu niektórych pojazdów już niedługo
 4. 25.05.2020 - Kanistry paliwowe otrzymało możliwość przechowywania w bagażniku - Bagażnik pojazdu od teraz zapisuję się w bazie danych - Gracz od teraz otrzymuje na start zmienione umiejętności broni
 5. Miało to na celu wykorzystanie notyfikacji nad radarem. Były one strasznie rzadko używane. Mimo wszystko pojawi się opcja w dashboardzie przekierowujaca notyfikacje z chatu na radar.
 6. 24.05.2020 - Asortyment stacji paliwowych powiększył się o przenośne kanistry z paliwem w celu uzupełnienia paliwa w aucie bez potrzeby pchania go na stacje.
 7. Pożyczki między graczami powinny pozostać między graczami. Objaśnia to dokładnie: 10. Administracja nie odpowiada oraz nie rozwiązuje spraw oszustw przy pożyczaniu majątku przez innych Graczy. Lecz w zaistniałej sytuacji mamy inny przebieg wydarzeń - gracz otrzymał banicje na serwer i nie jest w stanie dogadać się z graczem w kwestii spłaty długu oraz nawet go oddać dlatego jestem skłonny zaakceptować skargę. Pieniądze zostały przelane na konto bankowe.
 8. Administracja nie wnika w porachunki osobiste. Skargę odrzucam oraz przenoszę do archiwum.
 9. Wygląda to może i świetnie ale posiada sporo minusów: - Gorsza optymalizacja - Mniejsza widoczność - Shader w załączniku podmienia także tekstury których nie powinien
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.