Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
ksFerdynant

[Aplikacja] [Parafia] Parafia pw. św. Floriana w Las Venturas

Polecane posty

Napisano (edytowany)

unnamed.png.446d0ac48374d9063e5a51035b7bf9f1.png

• ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ogólne informacje:

Parafia będzie zajmować się prowadzeniem mszy św, weseli, modlitw oraz innych aspektów Kościoła.  Wszystkie "usługi" będzie można zamówić w naszym Kościele.

Parafia będzie składać się z: 

1. Proboszcza (jest głową parafii, podejmuje ostateczne decyzje),

2.  Kościelnego (jest drugą ręką proboszcza. Będzie zarządzał Parafią od strony technicznej),

3.  Ministranci (osoby które będą nowo zatrudnione, ich zadaniem będzie zachęcanie innych ludzi do modlitwy).

______________________________________________________________________________________________________________________________

Potrzebne rzeczy do założenia parafii:

1. Blip domku na terenie kościoła,

2. Pojazdy do Parafii (Romero, Sentinel, Admiral, Alpha oraz Stretch),

3. Lekko wymapowany obszar kościoła.

___________________________________________________________________________

Czego będę wymagał od osób pracujących w Parafii?

1. Pierwsza, jak nie najważniejszą rzeczą jest zakres "RP Kościelnego" (nie umiem obrać tego w inne słowa),

2. Kultura osobista - myślę, że też oczywista kwestia czyli kultura jazdy.

________________________________________________________________________________________________________________________

Parafia zostaje otwarta, co dalej?

1. Zostaje otworzona rekrutacja na Kościelnego, jak i ministrantów,

2. Intensywnie organizujemy różne eventy,

3. Będziemy również świadczyć pomoc nowym graczom.

Z poważaniem, 

Ks.Ferdynant.

Edytowano przez ksFerdynant

Jestem za tym pomysłem. Kiedy pojawią sie frakcje będzie można prowadzić rozbudowane RP takie jak pogrzeby lub śluby jak jest opisane. Przydał by się również skrypt na to aby osoba wsiadała w pewnym sęsie do roero do tyłu jak do trumny. Oczywiście widzę też pomyśł na pogrzeby coffin dance 😄 

jestem za! Można odgrywać ciekawe rp z kościołem.

2 godziny temu, WolfiQ napisał:

Jestem za tym pomysłem. Kiedy pojawią sie frakcje będzie można prowadzić rozbudowane RP takie jak pogrzeby lub śluby jak jest opisane. Przydał by się również skrypt na to aby osoba wsiadała w pewnym sęsie do roero do tyłu jak do trumny. Oczywiście widzę też pomyśł na pogrzeby coffin dance 😄 

Dzięki za dobre słowo 😛

1 godzinę temu, shvky napisał:

jestem za! Można odgrywać ciekawe rp z kościołem.

Można, jak najbardziej

jestem za! Ja chce być ministrantem jak w real life hehe

2 minuty temu, sztos890 napisał:

jestem za! Ja chce być ministrantem jak w real life hehe

A dzięki, może Ci się uda!

Bardzo ciekawy pomysł. Było by to świetne urozmaicenie niedzielnej rozgrywki. Ciekawy jednak jestem, jak podjedzie do tego ARCON mając na uwadze dziewiętnasty (19) punkt regulaminu serwera. Pomysł sam w sobie jest bardzo interesujący, a sam bym uczęszczał w takich mszach świętych.

42 minuty temu, Heysiwer napisał:

Bardzo ciekawy pomysł. Było by to świetne urozmaicenie niedzielnej rozgrywki. Ciekawy jednak jestem, jak podjedzie do tego ARCON mając na uwadze dziewiętnasty (19) punkt regulaminu serwera. Pomysł sam w sobie jest bardzo interesujący, a sam bym uczęszczał w takich mszach świętych.

Dzięki za miłe słowo. Co do regulaminu - myślę, że ARCON zrobi mały wyjątek.

6 godzin temu, RutinoSkorpin napisał:

Kozak pomysł pewnie się uda 😛

Dzięki, oby.

2 godziny temu, Depres napisał:

Kozak 

Dzięki za miłe słowo, pozdrawiam.

ksFerdynant

27 minut temu, Johnny napisał:

HAHAH ESSA JAK KOŚCIÓŁ BĘDZIE

Pozdro 88000

ksFerdynant

Szczerze? Nie widziałem takiego biznesu na żadnym serwerze. Jestem również po twojej stronie i ja bym z chęcią takie coś spróbował... Aplikacja napisana nawet z własnym logiem,  ładna, opisuje co i jak. Dodatkowo z taką oto "parafią" można by było robić ciekawe RP. Czy to poświęcenie pojazdów, czy alla RP w Niedziele.

Na TAK.

15 minut temu, BlueR napisał:

Szczerze? Nie widziałem takiego biznesu na żadnym serwerze. Jestem również po twojej stronie i ja bym z chęcią takie coś spróbował... Aplikacja napisana nawet z własnym logiem,  ładna, opisuje co i jak. Dodatkowo z taką oto "parafią" można by było robić ciekawe RP. Czy to poświęcenie pojazdów, czy alla RP w Niedziele.

Na TAK.

Dzięki za dobre słowo, z fartem.

ksFerdynant

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.