Jump to content
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Szlachcic

Supporter
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Typ Konta

  Zwykłe

Szlachcic last won the day on June 16

Szlachcic had the most liked content!

Community Reputation

174 Doświadczony

Informacje z gry

 • UID
  138
 • Nick
  Szlachcic
 • Czas gry
  326 godz. 53 min.
 • Dołączył
  2020-05-07 21:17:16
 • Ostatnio
  2020-10-27 09:10:53

Reputacja

995

Punkty Karne

164

About Szlachcic

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  Reżyseria, Montaż filmowy

Recent Profile Visitors

2,127 profile views
 1. § 7 Zakazuje się pisania skarg, których powodem jest otrzymanie kary. Czekam na wypowiedz aRCON.
 2. Po pierwsze nie mam obowiązku wytepywania auta do przechowalni jeżeli nie blokuje on drogi, a po drugie mogłeś łaskawie napisac zeby ten pojazd tepnac a nie robić o to aferę. Nie mam czasu skupiać się cały czas na jednym reporcie. Gra bardzo duza ilość graczy, która tez ma problemy lub potrzebuje pomocy.
 3. Gracz zapłacił zbyt małą kwotę na naprawę pojazdu, który uszkodził, po ponownym niedogadaniu się obu osób (<< [187] princepollo: xd smieszny jestes) nadałem karę. Koszt naprawy (wysłane ss przez aditoziomal123) wynosił około 600$. Moim zdaniem kara nadana słusznie i nie będę odwoływał się od niej. Dowody: https://imgur.com/a/8TzWlHS
 4. chodź swata lepiej kręcić
 5. Witam! Chciałbym przedstawić biznes zajmujący się tworzeniem, produkowaniem oraz publikowaniem filmów. W skrócie jest to wytwórnia filmów zapewniająca rozrywkę graczom tego serwera. W tym segmencie aplikacji wyjaśnię "od kuchni" cały zamysł biznesu. Co będziecie robić? Zajmiemy się tworzeniem seriali, wiadomości serwerowych, serii rozrywkowych, teleturniejów oraz filmów krótko jak i pełnometrażowych. Jaki macie staż w prowadzeniu wytwórni filmowej? Prowadzenie wytwórni filmowej jest dla nas chlebem powszednim. Od niespełna roku prowadziliśmy serie: - Wiadomości serwerowe - Motoznawca - Mistrzowie Kierownicy - Sonda Uliczna - Śladami... (Tomasza Hajto, Pawła Jumpera) - Filmy pełno/krótkometrażowe Ponadto prowadziliśmy przez 4 miesiące frakcje na konkurencyjnym serwerze! Na czym wam najbardziej zależy? Najbardziej zależy nam na wysokiej aktywności frakcji w życiu serwera oraz na bardzo częstym publikowaniu filmów (wykonanych w dobrej jakości) na kanał YouTube.. Czy macie kadrę? Tak, zaczynamy z pełną ekipą. Gdyby biznes został pozytywnie rozpatrzony, ruszylibyśmy z rekrutacją na dane stanowiska, lecz i tak posiadamy kilka osób chętnych do pełnienia służby w tymże biznesie. Poniżej przedstawiam listę osób powołanych na dane stanowisko zarządowe: Lider Biznesu: @Szlachcic V-lider Biznesu: @Szan Czemu chcecie założyć tu biznes? Prowadziliśmy kiedyś biznes "Liberty News". Niestety przez naszą złą decyzję, odeszliśmy z serwera oraz porzuciliśmy go. Zrozumieliśmy nasz błąd, więc wracamy na serwer z większym doświadczeniem, stażem oraz pomysłami. Dodatkowo kochamy nagrywać filmy dla graczy! Jest to nasze ulubione zajęcie, dlatego też czytacie naszą aplikacje na biznes. W jakim stylu prowadzilibyście biznes? Biznes prowadzilibyśmy w stylu amerykańskim. Oznacza to, że wszystkie rangi byłyby w j. angielskim. Chcemy nadać temu biznesowi nutkę prawdziwego studia z Hollywood! Jeżeli Wasz biznes wypali to co dalej? Jak już pisaliśmy wyżej, otworzylibyśmy rekrutację do naszego biznesu, aby biznes był od graczy dla graczy. Pierwszy nasz projekt jaki zrealizujemy to film pełnometrażowy (z dubbingiem). Na bieżąco będziemy publikować nasze serie, oraz seriale. Chcemy prowadzić ten biznes dla frajdy a nie jako forma zarobku. Gdzie mieściłaby się baza? Baza byłaby ustalona po zaakceptowaniu biznesu. Czym będziecie się poruszać? Pojazdy również byłyby ustalone po zaakceptowaniu biznesu. Szlachcic - Interesuje się reżyserią filmową, historią kina oraz produkcją filmów. W przyszłości chce wiązać przyszłość z reżyserią filmową. Szan - Przyszły mechanik lotnictwa polskiego, interesuje się wszelką formą transportu. Dziękujemy za przeczytanie naszej aplikacji! Mamy nadzieję, że nasze podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone! Zachęcamy również do obejrzenia naszego najnowszego filmu krótkometrażowego! Pozdrawiamy!
 6. Rozumiem, że satyrycznie chcesz mi coś udowodnić. § 3 W skardze mogą wypowiadać się jedynie: oskarżający; osoba oskarżona oraz administrator rozpatrujący wniosek. Po nadaniu punktów znów wypowiadałeś się jako osoba nie mająca do tego upoważnienia. Apelacje odrzucam
 7. Powiem to co widziałem. Bover nie przyjął mandatu oraz nie byl chetny do rozmowy, bo pisał skargę. Przed zawiezieniem do aresztu, osobiście pytałem się czy przyjmuje mandat. Co było wcześniej to się nie wypowiem ponieważ nie było mnie wtedy na miejscu.
 8. XD, a ogl to kim ty jesteś zeby oceniać i co cie interesuje moja kariera na innym serwerze. "Więc już wiem po co odszedłeś z liderki z parasolu. Raczej ci nie przyjmą. Jak przyjmą to będę w szoku. @indor zadecyduje."
 9. Ten wasz odcinek ostatni to plagiat mojej serii motoznawca 1:1 więc co ty mówisz o jakości jak nawet oryginalny nie jesteś xD
×
×
 • Create New...

Important Information

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.