Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Huzzi

Administrator
 • Ilość treści

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4
 • Typ Konta

  Zwykłe

Huzzi wygrał w ostatnim dniu 5 Lipiec

Huzzi ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

119 Doświadczony

Informacje o profilu

 • Ulubiony kolor

Ostatnie wizyty

485 wyświetleń profilu
 1. 05.07.2020 - Zmodernizowano niektóre mapy i dodano nowe. Autor: @Agent Scena w Los Santos Sweepery w Los Santos Więzienie Parking Policyjny w Los Santos Kurier w Los Santos Mechanik w San Fierro Koszary San Andreas Fire Department Model wykonał @MikeY
 2. 03.07.2020 - Naprawiono kierunkowskazy w pojazdach: Huntley, DFT-30, Bus - Naprawiono błąd z pozostającymi blipami w magazynie. - Dodano komendę /audycja - Usunięto z mapy obiekty z białą teksturą.
 3. 26.06.2020 - Dodano nowe mapy. Autor: @Agent Salon Doherty Główna ul. Doherty Interior SA Police Department
 4. Regulamin dotyczący Skarg §1. Jeżeli dowodem w skardze jest świadek, to skarga zostanie automatycznie odrzucona, ponieważ świadkowie, to nie twardy dowód w sprawie! §2. W skardze ma prawo wypowiadać się tylko Autor skargi, Oskarżony, Zarząd frakcji i osoby, które otrzymały na to pozwolenie od Zarządu frakcji! §3. Jeżeli w skardze Autor nie zastosuje poprawnie wypełnionego wzoru podanego poniżej, to skarga zostanie automatycznie odrzucona! Wzór dotyczący Skargi
 5. @MateuszDafGames odchodzi z frakcji na własne życzenie. Dziękujemy za pomoc w rozwinięciu frakcji, dodatkowo trafia on na listę zasłużonych. @Agent zostaje awansowany na stopień - Gratulacje!
 6. W dniu dzisiejszym pragnę ogłosić wyniki pierwszej rekrutacji w szeregi SA Police Department! Dodatkowo pragnę rzec, iż wybraliśmy osoby, które przekonały nas swym podaniem wywierając na nas pozytywne wrażenie! Są to następujące osoby: @ukashhh @Iczowsky @Toya @Miniek @Narez @Heysiwer Pierwsze spotkanie przyszłej Akademii odbędzie się w Poniedziałek (22.06.2020), o godz. 18:00, na komunikatorze Mumble (kanał: Publiczny 1) i na serwerze (lokalizacja: HeadQuarters). Proszę o potwierdzenie swej obecności za pomocą tego wzoru: Osoby, które nie zostały wybrane, niech się nie poddają i walczą o miejsce w naszej frakcji w kolejnej rekrutacji!
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.