Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Huzzi

Gracz
 • Ilość treści

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4
 • Typ Konta

  Zwykłe

Wszystko napisane przez Huzzi

 1. Lider przez którego ma zostać przejęta organizacja nie jest jej członkiem, proszę o wybranie lidera z wewnątrz organizacji i napisanie o tym w wiadomości prywatnej.
 2. Biznes nie miałby sensu, ponieważ eventy takie jak zloty czy też G1 może zorganizować zwykły gracz, podczas pisania wniosku wszystko było CI jedno. Wniosek nie zawiera też żadnych grafik oraz nie miałby dalekiej przyszłości.
 3. 12.07.2020 - Na serwer wgrano nowe mapy, których Autorem jest @Agent Giełda w Las Venturas została zmodernizowana Powstała przechowywalnia pojazdów w Las Venturas Spawn w Las Venturas został przeniesiony na dzielnicę Redsands East Sweepery w Las Venturas zostały przeniesione o ulicę dalej Sweepery w San Fierro zostały przeniesione na dzielnicę King's Sweepery w Los Santos zostały przeniesione na dzielnicę Commerce Powstał parking policyjny w Los Santos na dzielnicy Market Powstał nowy interior dla frakcji SA Police Department Autorem modelu jest @MikeY
 4. Aplikacja odrzucona, przygotuj lepszy pomysł na biznes i spróbuj ponownie.
 5. Biznes Redakcja Liberty News już się tym zajmuje, aplikacja odrzucona.
 6. Aplikacja odrzucona, takie akcje możesz realizować na własną rękę.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.