Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Ad@m

❌ skarga odrzucona Skarga na MikeY

Polecane posty

Temat wątku: Skarga na <Nick oskarżonego>

Login: Destruktor
Nick oskarżonego: @MikeY
Powód skargi: Nadużywanie uprawnień, teleportowanie bez żadnej informacji, teleportowanie na życzenie innego gracza, bez zgody
Data zdarzenia: 27.07.2020 ok. 23:03

Dowody:

Spoiler

mta-screen_2020-07-27_23-04-48.thumb.png.372a8c61b0ba2a8b8de81ca16e86682c.png

Opis sytuacji: Jechałem sobie organizacyjnym pojazdem, za chwilę miałem wrócić na bazę bo mnie o to poprosił Szef. @MikeY bez mojej zgody teleportował mnie, prawdopodobnie na życzenie innego gracza - jeżeli był im tak bardzo potrzebny pojazd, mógł teleportować do nich pojazd, ale nie mnie... Wydaje mi się, ze złamał regulamin administracji, a uważam, że nie powinien tego robić, jeżeli sobie tego nie życzę. 

Jako iż zostałem oskarżony w skardzę postanowie się wypowiedzieć, Gracz o nicku @ukashhh Wysłał na ciebie sporą ilość reportów że jako członek ich organizacji nie słuchasz wydawanych poleceń przez lidera, postanowiłem że tepnę cię w miejsce bazy, chwile później odjechałeś bez żadnego ale, dostałem kolejny report i kolejny postanowiłem że znowu teleportuje pojazd na ich baze, wtedy usłyszałem że otrzymam skarge za "nadużywanie rangi" jako iż nie słuchaleś się poleceń rang wyższych zrobilem tak a nie inaczej, w dodatku byłem tam raptem 5 minut, po tym co zobaczyłem i jakie zachowanie prezentujesz dało mi do myślenia że bardzo dobrze zrobiłem wnioskując po tym co wyżej napisałem, skarga z twojej strony jest śmieszna, gdyż próbujesz ciągle kogoś udupić nie wazne czy jest to Supporter jak w moim przypadku czy też ktoś z wyższych szczebli administracyjnych.

2 minuty temu, MikeY napisał:

Jako iż zostałem oskarżony w skardzę postanowie się wypowiedzieć, Gracz o nicku @ukashhh Wysłał na ciebie sporą ilość reportów że jako członek ich organizacji nie słuchasz wydawanych poleceń przez lidera, postanowiłem że tepnę cię w miejsce bazy, chwile później odjechałeś bez żadnego ale, dostałem kolejny report i kolejny postanowiłem że znowu teleportuje pojazd na ich baze, wtedy usłyszałem że otrzymam skarge za "nadużywanie rangi" jako iż nie słuchaleś się poleceń rang wyższych zrobilem tak a nie inaczej, w dodatku byłem tam raptem 5 minut, po tym co zobaczyłem i jakie zachowanie prezentujesz dało mi do myślenia że bardzo dobrze zrobiłem wnioskując po tym co wyżej napisałem, skarga z twojej strony jest śmieszna, gdyż próbujesz ciągle kogoś udupić nie wazne czy jest to Supporter jak w moim przypadku czy też ktoś z wyższych szczebli administracyjnych.

Ale to była sprawa organizacji, a nie administracyjna i uważam, że nie powinieneś mnie teleportować, tym bardziej bez żadnej informacji.

Co najwyżej... lider mógł mnie wyrzucić z organizacji, natomiast uważam, że Ty nie mogłeś sobie na to pozwolić, a jednak...

2 minuty temu, ukashhh napisał:

Jako, iż zostałem oznaczony również postaram się wypowiedzieć oraz powiem, że Pan Destruktor nie słuchał się naszych poleceń (zarządu) za naprawę, drzwi w aucie wziął 150$ w dodatku chciał zwrotu pieniędzy za wejście do organizacji. Chcieliśmy zwieźć wszystkie auta na organizacje i ustawić je oraz zrobić screena. Gracz Destruktor oczywiście się nie słuchał i napisał, że podjedzie jeszcze do SF. Wysłałem wiadomość do MikeYa, czy tepnie mi auto na baze organizacji, w aucie znajdował się [email protected], oraz od razu straszył skargą, wsiadł do nowego auta i  próbował odjechać rozwalając przy tym auto, Po tym wyrzuciłem go z organizacji oraz wpisałem na czarną listę organizacji. Destruktor, nie wiem czemu sprawia ci aż taką przyjemność udupianie każdego po kolei, po tym jak chciałem ci pomóc tydzień temu, ponieważ odwalałes pojazdem biznesu napisałes do mnie "spierdalaj, pan maruda", Ostatnim zdaniem będzie to: Jesteś żałosny.

Wziąłem 150$, bo tyle wynosiła mnie naprawa (szyba, drzwi, zderzaki), co można sprawdzić w logach. 

Proszę nie odbiegaj od tematu, to jest skarga na nadużywanie uprawnień i teleportowanie graczy, a nie za sprawy organizacyjne.

W ogóle kto uprawnił Cię do wypowiedzi tutaj? Przecież regulamin jasno zabrania

§ 3
W skardze mogą wypowiadać się jedynie: oskarżający; osoba oskarżona oraz administracja RCON.

Napisano (edytowany)
10 minut temu, [email protected] napisał:

Ale to była sprawa organizacji, a nie administracyjna i uważam, że nie powinieneś mnie teleportować, tym bardziej bez żadnej informacji.

Co najwyżej... lider mógł mnie wyrzucić z organizacji, natomiast uważam, że Ty nie mogłeś sobie na to pozwolić, a jednak...

Widzisz, była to sprawa organizacji lecz otrzymałem dużo reportów na twoją osobą że w ogóle nie masz zamiaru takowego pojazdu oddać, co najlepsze, nie stosowałeś się do poleceń lidera organizacji oraz miałeś wszystko za przeproszeniem w 4 literach, Ja jako Supporter pilnujący porządku na serwerze powinienem zareagować w jakikolwiek sposób, to zainterweniowałem, a to ze ty masz problemy z słuchaniem się wyższych rang oraz masz to w .... to już nie jest moim problemem, ja wykonuje tylko i wyłącznie swoją pracę która jest doceniana i nie jest doceniana, ponawiam we wszystkich widzisz problem ale swoich nie zauważysz, próbujesz kogoś udupiać na siłę lecz tobie to nie wychodzi. Na dodatek zauważyłem iż wziąłeś sobie eurosa, po interwencji kilku osób z organizacji postanowiłeś go oddać, ale twoje zachowanie przekracza ludzkie pojęcie, jesteś osobą dorosłą i powinieneś się zachowywać jak na wiek przystało, a nie pisać na wszystkich skargi i robić z siebie nie wiadomo kogo.

Edytowano przez MikeY

Przed chwilą, MikeY napisał:

Widzisz, była to sprawa organizacji lecz otrzymałem dużo reportów na twoją osobą że w ogóle nie masz zamiaru takowego pojazdu oddać, co najlepsze, nie stosowałeś się do poleceń lidera organizacji oraz miałeś wszystko za przeproszeniem w 4 literach, Ja jako Supporter pilnujący porządku na serwerze powinienem zareagować w jakikolwiek sposób, to zainterweniowałem, a to ze ty masz problemy z słuchaniem się wyższych rang oraz masz to w .... to już nie jest moim problemem, ja wykonuje tylko i wyłącznie swoją pracę która jest doceniana i nie jest doceniania, ponawiam we wszystkich widzisz problem ale swoich nie zauważysz, próbujesz kogoś udupiać na siłę lecz tobie to nie wychodzi. Na dodatek zauważyłem iż wziąłeś sobie eurosa, po interwencji kilku osób z organizacji postanowiłeś go oddać, ale twoje zachowanie przekracza ludzkie pojęcie, jesteś osobą dorosłą i powinieneś się zachowywać jak na wiek przystało, a nie pisać na wszystkich skargi i robić z siebie nie wiadomo kogo.

Jak nie mam zamiaru takowego pojazdu oddać? Przecież napisałem, że pojadę do San Fierro i za chwilę wrócę (logi z chatu proszę przejrzeć), napisałem dosłownie, że za minutkę wrócę i odstawię... 

W dalszym ciągu mówię, że jeżeli tak bardzo zależało im na tym aucie, mogłeś tepnąć auto, albo przynajmniej powiadomić mnie na pm, że mnie tepniesz, ewentualnie dać mi ostrzeżenie / warna, na co z pewnością bym zareagował.

2 minuty temu, MikeY napisał:

jesteś osobą dorosłą i powinieneś się zachowywać jak na wiek przystało

Do dorosłości mi jeszcze daleko, także - nie, nie jestem osobą dorosłą.

Przed chwilą, [email protected] napisał:

Jak nie mam zamiaru takowego pojazdu oddać? Przecież napisałem, że pojadę do San Fierro i za chwilę wrócę (logi z chatu proszę przejrzeć), napisałem dosłownie, że za minutkę wrócę i odstawię... 

W dalszym ciągu mówię, że jeżeli tak bardzo zależało im na tym aucie, mogłeś tepnąć auto, albo przynajmniej powiadomić mnie na pm, że mnie tepniesz, ewentualnie dać mi ostrzeżenie / warna, na co z pewnością bym zareagował.

Do dorosłości mi jeszcze daleko, także - nie, nie jestem osobą dorosłą.

Ponawiam co do pierwszej twojej wypowiedzi, nie wykonywałeś poleceń zarządu, otrzymałem reporta na twoją osobą, skoro zarząd nie pozwolił tobie jechać do san fierro to był tam nie jechać oraz wrócić na baze, tak by nie było żadnych problemów gdybyś je postanowił wykonywać.

Co do drugiego zdania, nie reagowałeś na prośbę zarządu więc wątpie w to że warn ode mnie w ogóle ruszyłby twoje szare komórki aby wykonać ową prośbę.

Co do trzeciego zdania, Widać, piszesz co chwile na kogoś skargi udupiając wszystkich w około, to powoli zaczyna się robić żenujące.

Przed chwilą, MikeY napisał:

Co do drugiego zdania, nie reagowałeś na prośbę zarządu więc wątpie w to że warn ode mnie w ogóle ruszyłby twoje szare komórki aby wykonać ową prośbę.

Jeżeli dałbyś mi warna, dałoby mi to do myślenia, że za chwilę mógłbym otrzymać kicka lub zakaz prowadzenia pojazdów, dlatego do ostrzeżenia mógłbym się zastosowac.

Ponawiam, że jeżeli tak bardzo zależało im na tym aucie, mogłeś tepnąć auto, albo przynajmniej powiadomić mnie na pm, że mnie tepniesz, ewentualnie dać mi ostrzeżenie / warna, na co z pewnością bym zareagował.

Nie byłoby też aż tak źle, kiedy dałbyś mi kicka, natomiast teleportowanie z tego co wiem jest niedozwolone i za to jest skarga, czyli za nadużywanie uprawnień.

1 minutę temu, [email protected] napisał:

Jeżeli dałbyś mi warna, dałoby mi to do myślenia, że za chwilę mógłbym otrzymać kicka lub zakaz prowadzenia pojazdów, dlatego do ostrzeżenia mógłbym się zastosowac.

Ponawiam, że jeżeli tak bardzo zależało im na tym aucie, mogłeś tepnąć auto, albo przynajmniej powiadomić mnie na pm, że mnie tepniesz, ewentualnie dać mi ostrzeżenie / warna, na co z pewnością bym zareagował.

Nie byłoby też aż tak źle, kiedy dałbyś mi kicka, natomiast teleportowanie z tego co wiem jest niedozwolone i za to jest skarga, czyli za nadużywanie uprawnień.

Odpowiadając na twoją pierwszą wypowiedź, nie wydaje mi się że zastosowałbyś się do ostrzeżenia nadanego przez moją osobą gdyż wszystko totalnie zlewasz i masz gdzieś to co się do ciebie pisze, nie raz była sytuacja w której zlewałeś wypowiedzi totalnie.

Odpowiadając na twoją drugą wypowiedź, Ponawiasz to co wyjaśniłem ci wyżej i wg mnie postąpiłem prawidłowo jeśli chodzi o twoje zachowanie które prezentujesz na serwerze, Skoro nie docierały do ciebie słowa od zarządu organizacji to nie zareagowałbyś na warna.

Odpowiadając na twoją trzecią wypowiedź, Według ciebie nawet warn jest nadużywaniem uprawnień, dziwi mnie najbardziej to że chce ci się pisać skargi co kilka godzin, to jest śmieszne z mojej perspektywy.

1 minutę temu, MikeY napisał:

Według ciebie nawet warn jest nadużywaniem uprawnień, dziwi mnie najbardziej to że chce ci się pisać skargi co kilka godzin, to jest śmieszne z mojej perspektywy.

Kiedy powiedziałem, że warn jest nadużywaniem uprawnień?

Kiedy powiedziałem, że warn jest nadużywaniem uprawnień?

Każdą prace administracji uważasz jako nadużywanie uprawnień z czego większość administracji może to potwierdzić, przestań teraz kłamać bo Ci to nie wyjdzie.

Tyle ode mnie, Czekam na decyzje zarządu.

Dodatkowo korzystając z okazji, dodam, że napisałem słusznego raporta na gracza ukashhh za niecenzuralne słowa na czacie premium, tj. "Most Wanted rozpier****"", to @MikeY odrzucił go? Dlaczego? Przecież raport jest jak najbardziej słuszny, a zostaje odrzucony. Niesprawiedliwe... Dodatkowo poinformował gracza, o wysłanym zgłoszeniu, co uważam za niesłuszne - gdyż zgłoszenie powinno pozostać anonimowe... aby następnie ten gracz mógł mnie zwyzywać od konfidentów.

Dowód ponizej.

gt3buOP.png

1hEjqH2.png

Dodatkowo korzystając z okazji, dodam, że napisałem słusznego raporta na gracza ukashhh za niecenzuralne słowa na czacie premium, tj. "Most Wanted rozpier****"", to @MikeY odrzucił go? Dlaczego? Przecież raport jest jak najbardziej słuszny, a zostaje odrzucony. Niesprawiedliwe... Dodatkowo poinformował gracza, o wysłanym zgłoszeniu, co uważam za niesłuszne - gdyż zgłoszenie powinno pozostać anonimowe... aby następnie ten gracz mógł mnie zwyzywać od konfidentów.

Dowód ponizej.

gt3buOP.png

1hEjqH2.png

Co ty teraz kminisz? Jakie poinformowanie gracza o reporcie? Ty widzisz co ty piszesz? Ani ja Ani nikt z administracji nie poinformował gracza o reporcie, więc człowieku, sam siebie pogrążasz z każdym możliwym zdaniem. Co do odrzuconego reporta, owszem odrzuciłem reporta, jest po godzinie 23, Po godzinie 22 można używać przekleństw lecz z umiarem, to było raptem jedno słowo napisane przez ukashha więc nie rozumiem twojej bulwersacji co do zaistniałej sytuacji.

Skarga bezsensowna. Używałeś nie swojego auta to stosuj się do zasad podanych przez jego właściciela. Trochę zalatuje to hipokryzją - piszesz reporta na drobne przekleństwo które nikogo nie obraża (jeśli nie pasują ci przekleństwa w życiu to będziesz miał ciężkie życie) i twierdzisz, że podchodzi to pod łamanie zasad kiedy sam je łamiesz nie reagując na polecenie lidera organizacji. Zanim powiesz że się tłumaczyłes że podjedziesz do sf i odstawisz to pomysł ze tak samo można tłumaczyć owe przekleństwo. Dostałeś polecenie od gracza który zarządza tymi pojazdami byś go zwrócił. Olałeś go totalnie to naturalną sytuacją jest reakcja supportu - zachował się odpowiednio. Skargę oczywiście odrzucam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.