Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
ukashhh

Skarga Na RutinoSkorpin

Polecane posty

Login:  ukashhh
Nick oskarżonego:  @RutinoSkorpin
Powód skargi: Oszustwo
Data zdarzenia: 29.06.2020 Około godziny 19.
Dowody:  https://imgur.com/a/kCMCEad
Opis sytuacji:  Z graczem umawiałem się na kupno sancheza, wmawiał, że ten sanchez jest 1 na serwerze, dlatego też cena wzrosła o 20k. Po zakupieniu tego pojazdu zapytałem Volenira, czy  faktycznie jest pierwszy,  jak sie okazało nie jest. Próbowałem z graczem to wyjaśnic na discordzie, ale on wmawia, że poprzedni własciciel @Pjoter12 sprzedał mu taki mówiąc, że to jest pierwszy na serwerze, w dodatku "podobno" @indor potwierdził Rutinowi, że owy pojazd jest pierwszy na serwerze. Liczę na ukaranie gracza bądź odmiane owego pojazdu.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:   https://imgur.com/a/f7fS34R

Edytowano przez ukashhh

Witam jak wspomniałeś ja też zostałem wrobiony bo Pjoter12 mówił że to jest pierwszy na serwie.

Edytowano przez RutinoSkorpin

4 minuty temu, RutinoSkorpin napisał:

Witam jak wspomniałeś ja też zostałem wrobiony bo Pjoter12 mówił że to jest pierwszy na serwie.

Tak jak ci pisałem, za każdym razem przed kupnem czegoś gdy czujesz się niepewnie robisz ss'y, żeby później mieć dowód, że ktoś cie oszukał. W moim przypadku mnie oszukałeś, ale ja na szczęście się ubezpieczyłem i mam czyste dowody.

Wydawalo mi się że to pierwszy Sanchez na serwerze ponieważ nikt nie miał w tym czasie owego pojazdu. Więc wydawalo mi się że jestem jego jedynym posiadaczem.

Nie bardzo rozumiem dlaczego zostałem tutaj otagowany, nie pisałem z nikim o sanchezie, ani nikt mnie nigdy nie pytał o to który jest pierwszy na serwerze, nawet nie mam dostępu do takich informacji.

"Pytałem adminstratora i sie jego posłuchałem" ~RutinoSkorpin, Oznaczyłem tutaj ciebie, ponieważ więcej administratorów na serwerze nie ma, chyba, że o czymś nie wiem.

1 minutę temu, ukashhh napisał:

"Pytałem adminstratora i sie jego posłuchałem" ~RutinoSkorpin, Oznaczyłem tutaj ciebie, ponieważ więcej administratorów na serwerze nie ma, chyba, że o czymś nie wiem.

Jest jeszcze Huzzi.

1 minutę temu, indor napisał:

Jest jeszcze Huzzi.

A to przepraszam za pomylke, ponieważ Huzziego dawno nie widziałem na serwerze i o nim zapomniałem.

Niestety @RutinoSkorpin wina leży po Twojej stronie. Powinieneś zainteresować się pojazdem, czy faktycznie jest pierwszy na serwerze tuż po zakupie.

@Pjoter12 nie ma związku już z tą sprawą. Zatem proszę nie wypowiadaj się już w tym temacie.

@RutinoSkorpin oraz @ukashhh proszę odmieńcie się pojazdami i napiszcie jak już to zrobicie.

A teraz przejdźmy do rzeczy. Albo wraca do mnie kasa, albo banujecie. prosta piła

Macie 24 godziny od teraz na dokonanie wymiany.

@ukashhh jeśli RutinoSkorpin nie zjawi się lub nie dokonacie wymiany napisz kolejną skargę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.