Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Volenir

Administrator RCON
 • Ilość treści

  774
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  43
 • Typ Konta

  Premium

Wszystko napisane przez Volenir

 1. Niezsynchronizowanych kont nie można przywrócić.
 2. Cześć, pierwsze co powinieneś zrobić to przede wszystkim zabezpieczyć konto i zmienić na nim hasło, zrobisz to z poziomu tej strony: https://projectrpg.pl/settings/password/ Druga sprawa - utwórz weryfikację dwuetapową na swoim koncie w zakładce z zabezpieczeniami: https://projectrpg.pl/settings/account-security/ Trzecia sprawa - fakt, zostało wykryte "wtargnięcie" na Twoje konto przy czym został naruszony punkt regulaminu dot. przekazywania majątku. Pojazd został zwrócony na Twoje konto oraz środki zostały przywrócone. Ban został zdjęty. Pamiętaj o polityce bezpieczeństwa haseł i wszelkich innych możliwych sposobów ochrony swoich haseł: https://projectrpg.pl/announcement/40--zabezpiecz-swoje-konto-na-projectrpg-jeszcze-lepiej/ Reasumując, kara zostaje zdjęta.
 3. Nie podjąłeś próby spłaty pożyczki, którą zaciągnąłeś u graczy, a były to: U gracza @MiniKoki: 130 000 $ U gracza @Frapcek: 84 000 $ Jak zamierzasz teraz spłacić powyższe kwoty? Na serwer nie wpuszczę Cię z tym samym majątkiem, przynajmniej do czasu kiedy spłacisz długi. Daj znać, jak pomyślisz.
 4. Kara pozostanie na koncie, na którym się podszywałeś.
 5. Przynajmniej się przyznałeś do błędu (a może nie do końca?)
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.