Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Volenir

Administrator RCON
 • Ilość treści

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9
 • Typ Konta

  Premium

Wszystko napisane przez Volenir

 1. O jejku, dostałem serduszko. Ciekawie jest przeczytać o wrażeniach nowych graczy. Bardzo było mi miło oprowadzać po serwerze taką ekipkę, pozdrawiam cieplutko! Wywiad profeska, bardzo fajnie mi się czytało.
 2. Skarga nie jest miejscem na potyczki rzekomych świadków, bo to nic nie wnosi. Wprowadzimy wkrótce małą poprawkę do regulaminu, jednak tę propozycję odrzucam.
 3. Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia! Oficjalnie zamykamy przyjmowanie podań. O wynikach poinformujemy Was w ciągu 48h. Pozdrawiamy, Administracja serwera
 4. Propozycja została wprowadzona w totalnie inaczej wyglądającej formie!
 5. Trzeba nadmienić, że w związku z bardzo dużą możliwością przybliżenia, mapka o rozmiarach 1024x1024 może się brzydko rozpikselować, ale poradnik przydatny. Obecny rozmiar oficjalnej mapy na serwerze to 3072x3072.
 6. 15 groszy - dziś kliknęło już 11811 osób
 7. § 7 Zakazuje się tworzenia kilku takich samych apelacji od jednej kary bez zalecenia administratora rozpatrującego.
 8. 27.05.2020 - Radar otrzymał możliwość szybkiego "scrollowania" elementów przy przytrzymaniu strzałek - Dodano oznaczenie Twojego nicku w tabeli (TAB)
 9. Propozycję odrzucam, mamy inne pomysły bez potrzeby tworzenia nowej frakcji specjalnie do tego, co napisałeś. Poza tym nie jest to serwer stricte RP, więc takie zastosowania jak adwokat czy telefon nie będą miały sensu.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.