Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Miniek

Moderator
 • Ilość treści

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2
 • Typ Konta

  Zwykłe

Wszystko napisane przez Miniek

 1. Osoby, które nie zjawiły się na dzisiejszym spotkaniu proszę o kontakt z Zarządem (ja oraz @WoTosz) w celu dodania do frakcji Gratulujemy raz jeszcze!
 2. Oskarżony otrzymuje zakaz prowadzenia pojazdów.
 3.  

  1. Shaanz

   Shaanz

   ale faworaddxdxd

   xddxddd

 4. Z przyjemnością ogłaszamy wyniki rekrutacji do San Andreas Transport Corporation! Szanse we frakcji otrzymują następujące osoby: - @lewicki * - @Toya - @Iczowsky - @Narez - @MikeY - @UBDLAUKASHHA * - @skalo - @polarnyy - @MichalekPL * - @system32.exe (( * - osoby pod szczególnym nadzorem )) Spotkanie dla akademii odbędzie się w czwartek 06.08.2020r. o godzinie 17:00 na serwerowym Mumble oraz przy bazie SATC w San Fierro. Osoby wymienione powyżej proszę o zgłoszenie (nie)obecności według wzoru poniżej. Jednocześnie informuję, iż osoby wypowiadające się w tym wątku bez zezwolenia zostaną ukarane. Dla osób, które się nie dostały - nie poddawajcie się, w przyszłości będzie jeszcze okazja. Wzór: Nick: <wpisz tutaj swój nick na serwerze> UID: <wpisz tutaj swoje unikalne ID> Obecność na spotkaniu: <tak/nie> Coś od siebie: <nieobowiązkowe pole> Gratulacje!
 5. Żółtodziób @malpa zostaje wydalony z organizacji z powodu działania na jej szkodę. Żółtodziób @HoHo77 zostaje wydalony z organizacji z powodu ciągłego braku kultury wobec jej członków.
 6. smutno mi się zrobiło ;( 

   

  ⓘ Otrzymałeś:
    -- Pojazd: Manana (ID: 306)
    -- Pojazd: Euros (ID: 331)
    -- Pojazd: PCJ-600 (ID: 519)
    -- Gotówkę: 50,000$
  ⓘ Oddając:
    -- Pojazd: Faggio (ID: 63)

 7. Zmiany w regulaminie Dodany został nowy punkt regulaminu w §4 Aktualne zasady i ograniczenia (( 7. Członek frakcji, który otrzyma karę serwerową w postaci bana dłuższego niż jeden dzień zostaje wydalony z frakcji (powrót możliwy tylko przez rekrutację). Wyjątkiem może być zdjęcie takowej kary w ciągu jednego dnia od jej otrzymania. )) Od teraz podczas chęci powrotu każdy miesiąc nieobecności we frakcji skutkuje obniżeniem stopnia służbowego o jeden w dół.
 8. Poinformuj gracza w wiadomości prywatnej na serwerze, po czym wyślij dowód.
 9. Aktualizacja składu Kierowca @Fuksi zostaje wydalony z szeregów frakcji z powodu otrzymania kary serwerowej. Kierowca @ZlomiarzXioam zostaje wydalony z szeregów frakcji z powodu otrzymania kary serwerowej.
 10. No to powodzenia! 😄

 11. Miniek

  ADIOS!

  No hej Powodzonka tam w życiu!
 12. Skargę do dalszej analizy przekazuję ARCON.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.