Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Szlachcic

❌ odrzucona [Aplikacja] Wytwórnia Filmowa "Lion Cinema"

Polecane posty

lioncinema.thumb.jpg.ecc82faa75a313b1263a6e512fe3b7fb.jpg

WSTEP.png.e5d89a5622e7e6f23723a675657e1156.png

Witam! Chciałbym przedstawić biznes zajmujący się tworzeniem, produkowaniem oraz publikowaniem filmów. W skrócie jest to wytwórnia filmów zapewniająca rozrywkę graczom tego serwera.

ZAJMUJEMY.thumb.png.483bc2b563f1c37444abcc6929e3b7fd.png

W tym segmencie aplikacji wyjaśnię "od kuchni" cały zamysł biznesu.

Co będziecie robić?

Zajmiemy się tworzeniem seriali, wiadomości serwerowych, serii rozrywkowych, teleturniejów oraz filmów krótko jak i pełnometrażowych.

Jaki macie staż w prowadzeniu wytwórni filmowej? 

Prowadzenie wytwórni filmowej jest dla nas chlebem powszednim. Od niespełna roku prowadziliśmy serie:

- Wiadomości serwerowe

- Motoznawca

- Mistrzowie Kierownicy

- Sonda Uliczna

- Śladami... (Tomasza Hajto, Pawła Jumpera)

- Filmy pełno/krótkometrażowe

Ponadto prowadziliśmy przez 4 miesiące frakcje na konkurencyjnym serwerze!

Na czym wam najbardziej zależy?

Najbardziej zależy nam na wysokiej aktywności frakcji w życiu serwera oraz na bardzo częstym publikowaniu filmów (wykonanych w dobrej jakości) na kanał YouTube..

Czy macie kadrę?

Tak, zaczynamy z pełną ekipą. Gdyby biznes został pozytywnie rozpatrzony, ruszylibyśmy z rekrutacją na dane stanowiska, lecz i tak posiadamy kilka osób chętnych do pełnienia służby w tymże biznesie.

Poniżej przedstawiam listę osób powołanych na dane stanowisko zarządowe:

Lider Biznesu: @Szlachcic

V-lider Biznesu: @Szan

Czemu chcecie założyć tu biznes?

Prowadziliśmy kiedyś biznes "Liberty News". Niestety przez naszą złą decyzję, odeszliśmy z serwera oraz porzuciliśmy go. Zrozumieliśmy nasz błąd, więc wracamy na serwer z większym doświadczeniem, stażem oraz pomysłami. Dodatkowo kochamy nagrywać filmy dla graczy! Jest to nasze ulubione zajęcie, dlatego też czytacie naszą aplikacje na biznes.

W jakim stylu prowadzilibyście biznes?

Biznes prowadzilibyśmy w stylu amerykańskim. Oznacza to, że wszystkie rangi byłyby w j. angielskim. Chcemy nadać temu biznesowi nutkę prawdziwego studia z Hollywood!

Jeżeli Wasz biznes wypali to co dalej?

Jak już pisaliśmy wyżej, otworzylibyśmy rekrutację do naszego biznesu, aby biznes był od graczy dla graczy. Pierwszy nasz projekt jaki zrealizujemy to film pełnometrażowy (z dubbingiem). Na bieżąco będziemy publikować nasze serie, oraz seriale.

Chcemy prowadzić ten biznes dla frajdy a nie jako forma zarobku.

Gdzie mieściłaby się baza?

Baza byłaby ustalona po zaakceptowaniu biznesu.

Czym będziecie się poruszać?

Pojazdy również byłyby ustalone po zaakceptowaniu biznesu.

ONAS.png.f47876f3c7787234ef4df316085537ba.png

Szlachcic - Interesuje się reżyserią filmową, historią kina oraz produkcją filmów. W przyszłości chce wiązać przyszłość z reżyserią filmową.

Szan - Przyszły mechanik lotnictwa polskiego, interesuje się wszelką formą transportu.

zakonczenie.png.b6c63ab3c4c55d577752e783f2baf5d3.png

Dziękujemy za przeczytanie naszej aplikacji! Mamy nadzieję, że nasze podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone!

Pozdrawiamy!

Edytowano przez Szlachcic
  • Super 1
  • Złość 1

Jestem zdecydowanie na nie. Jest już District Studio, po co drugi taki sam biznes?

• Super 1

Chyba sobie żartujesz. Ja już prowadzę Studio Filmowe. I nie chce mieć konkurencji. W tym tygodniu będziemy już tworzyć filmy fabularne z udziałem aktorów głosowych więc filmy polepszą się. 

Więc już wiem po co odszedłeś z liderki z parasolu. Raczej ci nie przyjmą. Jak przyjmą to będę w szoku. @indor zadecyduje.

Jeszcze raz dopełnię swoją wypowiedź. Tak jak napisałem, jest już Studio Filmowe, ale o wiele lepiej byłoby, gdyby prowadziła je lepsza osoba (z większym doświadczeniem w fachu), niżeli @Vania89, dlatego zmieniam zdanie i jestem na tak @Szlachcic. 😉 

• Lubię to! 1

8 minut temu, Destruktor napisał:

Jeszcze raz dopełnię swoją wypowiedź. Tak jak napisałem, jest już Studio Filmowe, ale o wiele lepiej byłoby, gdyby prowadziła je lepsza osoba (z większym doświadczeniem w fachu), niżeli @Vania89, dlatego zmieniam zdanie i jestem na tak @Szlachcic. 😉 

Oj drogi Adamie , Destruktorze czy kimkolwiek jesteś. Nasze produkcję polepszą się. Gdyż mam zebrany dobry skład montażystów , aktorów, aktorów głosowych itp. film który wstawiliśmy wczoraj był dla testu. I już widzimy waszą opinię. Wolicie czegoś żywszego , z aktorami głosowymi i większym wkładem. 

Pozdrawiam i mam nadzieję że naprowadziłem na odpowiednią drogę!

23 minuty temu, Vania89 napisał:

Oj drogi Adamie , Destruktorze czy kimkolwiek jesteś. Nasze produkcję polepszą się. Gdyż mam zebrany dobry skład montażystów , aktorów, aktorów głosowych itp. film który wstawiliśmy wczoraj był dla testu. I już widzimy waszą opinię. Wolicie czegoś żywszego , z aktorami głosowymi i większym wkładem. 

Pozdrawiam i mam nadzieję że naprowadziłem na odpowiednią drogę!

Ten wasz odcinek ostatni to plagiat mojej serii motoznawca 1:1 więc co ty mówisz o jakości jak nawet oryginalny nie jesteś xD

Przed chwilą, Szlachcic napisał:

Ten wasz odcinek ostatni to plagiat mojej serii motoznawca 1:1 więc co ty mówisz o jakości jak nawet oryginalny nie jesteś xD

Mam prawo do robienia filmów podobnych do twoich , gdyż tylko się wzoruje. Nie robię ich dokładnie tak samo jak ty. Więc wiesz

XD, a ogl to kim ty jesteś zeby oceniać i co cie interesuje moja kariera na innym serwerze.

"Więc już wiem po co odszedłeś z liderki z parasolu. Raczej ci nie przyjmą. Jak przyjmą to będę w szoku. @indor zadecyduje."

4 minuty temu, Destruktor napisał:

@Szlachcic w sumie to w tej aplikacji przedstawiłeś kilka pomysłów na odcinki dla @Vania89, będzie chłop miał co nagrywać.

Mam wiele innych pomysłów. Filmy fabularne z udziałem frakcji itp

1 godzinę temu, Vania89 napisał:

Chyba sobie żartujesz. Ja już prowadzę Studio Filmowe. I nie chce mieć konkurencji. W tym tygodniu będziemy już tworzyć filmy fabularne z udziałem aktorów głosowych więc filmy polepszą się. 

Więc już wiem po co odszedłeś z liderki z parasolu. Raczej ci nie przyjmą. Jak przyjmą to będę w szoku. @indor zadecyduje.

Em przepraszam? mówiłeś coś ostatnio że nic zabronić ci nie możemy, więc czego chcesz teraz? Po drugie UJ obchodzi nas czy twoje filmy się polepszą, jak każdy wie nasze studio tworzyło dużo bardziej znane i lepiej wykonane filmy, wystarczy porównać ja z aktualnie najnowszym filmem... Nie chce nikogo zdradzać ale słyszałem że ten twój film opiera się o jakiś jakiegoś studia San News 🤫

• Super 1

1 minutę temu, Szan napisał:

Em przepraszam? mówiłeś coś ostatnio że nic zabronić ci nie możemy, więc czego chcesz teraz? Po drugie UJ obchodzi nas czy twoje filmy się polepszą, jak każdy wie nasze studio tworzyło dużo bardziej znane i lepiej wykonane filmy, wystarczy porównać ja z aktualnie najnowszym filmem... Nie chce nikogo zdradzać ale słyszałem że ten twój film opiera się o jakiś jakiegoś studia San News 🤫

Mam trochę na myśli przykładowo kopię ostatnią 1:1 "motoznawcy" o waltonie, czy drugi, jak Ty mówisz "NIE TWÓJ" o tych mega "zabawnych" wypadkach przypominający straszliwie Film Szlachcica - "Śladami Tomasza Hajto"

• Super 1

Możliwość odpowiadania na aplikacje zostaje zawieszona do momentu rozpatrzenia przez opiekuna biznesów.

• Super 1

Obecnie na serwerze istnieje już jedna wytwórnia filmowa więc aplikacje muszę odrzucić . Aczkolwiek zapraszam do ubiegania się o to stanowisko w wypadku gdyby obecne studio filmowe zawiesiło działalności.

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.