Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Vania89

Funny moments z serwera.

Polecane posty

W wyżej zamieszczonym materiale przedstawiono wiele fragmentów, gdzie łamano regulamin. Niniejszym oświadczam, iż zostaniecie surowo ukarani.

Na mocy świadczonej przez rangę moderatora,  wymierzam karę w postaci lajka i suba z dzwoneczkiem. 

Szkoda, że większość akcji ustawiona.
Od razu zamieszczę o jakie akcje mi chodzi.
(0:31, 1:19, 1:31 - jeszcze chamsko podjeżdżałeś, żeby specjalnie wpaść do wody, pewnie całość filmu składa się z ustawionych akcji, ale zakończyłem oglądanie filmiku na tej minucie)

Od razu dodam, że jest to moja opinia, żebyście zaraz nie naskakiwali na mnie, bo podkreślam jest to moja opinia, nie podobają mi się takie ustawiane akcje, według mnie akcje w takim filmie powinny być przypadkowe, a nie ustawiane.

15 godzin temu, Hinox napisał:

Szkoda, że większość akcji ustawiona.
Od razu zamieszczę o jakie akcje mi chodzi.
(0:31, 1:19, 1:31 - jeszcze chamsko podjeżdżałeś, żeby specjalnie wpaść do wody, pewnie całość filmu składa się z ustawionych akcji, ale zakończyłem oglądanie filmiku na tej minucie)

Od razu dodam, że jest to moja opinia, żebyście zaraz nie naskakiwali na mnie, bo podkreślam jest to moja opinia, nie podobają mi się takie ustawiane akcje, według mnie akcje w takim filmie powinny być przypadkowe, a nie ustawiane.

Odpowiadając ci, to nie są ustawione sceny. Choć można by było tak powiedzieć. Np. mówiliśmy że dana rzecz będzie fajna na Funny Moments. Więc z takich momentów jest ten materiał. Pozdrawiam!

2 godziny temu, Miniek napisał:

fajne, takie nie za smieszne

Twoja opinia. Pozdrawiam

§ 2
Wątki, bez wypowiedzi powyżej 72h zostaną przeniesione do archiwum.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.