Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Agent

Supporter
 • Ilość treści

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Typ Konta

  Zwykłe

Reputacja

136 Doświadczony

O Agent

 • Urodziny 27 Wrzesień

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  🚀

Ostatnie wizyty

561 wyświetleń profilu
 1. Co do pierwszej propozycji, to uważam, że jest zbędna. Natomiast kolejne dwie propozycje jak najbardziej na TAK!
 2. Uważam, że jest to zbędna propozycja, ponieważ od tego są tunerzy, lakiernie, itp... A podgląd jest w tych miejscach również dostępny, więc jak najbardziej na NIE!
 3. Myślę, że jest to fajna opcja. Aczkolwiek dodałbym również opcję zrywania się takiej linki podczas holowania większego pojazdu. Nie wspominając już o prędkości, która byłaby ograniczona podczas takiej operacji
 4. Co do pierwszej propozycji, to myślę, że jest to zbędne. Jest już jedna komenda /audycja, która wyświetla aktualny utwór i prowadzącego. Moim zdaniem jest to wystarczająca opcja. Co do tej drugiej propozycji odnośnie wejścia na scenę, to jest ono możliwe tylko i wyłącznie schodami od boku, które będą blokowane przez funkcjonariuszy SA Police Department na masywniejszych imprezach. Inaczej nie da się wtargnąć na scenę (nawet i od góry).
 5. Pozwolę sobie skopiować od @Volenir'a gifa, bo brak mi słów
 6. Agent

  Białe tekstury.

  Troszkę dziwna sprawa, ponieważ u mnie wszystkie tekstury się poprawnie ładują. Spróbuj wyłączyć całkowicie MTA i wejść na nie na nowo.
 7. Dziękuję za oddane głosy na mnie!
 8. Naucz mnie podstaw ;3
 9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 10. Moim zdaniem bezsensownie jest dodawać wynagrodzenia za przegraną godzinę na serwerze dla graczy. Jaki sens będzie wtedy mieć konto premium? Kupuje je się chyba po to, by mieć dodatki, których gracz nie ma. Oczywiście nie warto zapominać o zakładce Nagrody pod panelem F5! jest dla każdego gracza, więc tam może każdy sobie odbierać wynagrodzenia jakie mu przysługują. A co do tej propozycji, to moim zdaniem powinna być odrzucona, ponieważ premium nie będzie wtedy mieć sensu.
 11. Za przegraną godzinę na serwerze dostaje się wynagrodzenie. O ile się nie mylę, to 500$ i kilka punktów reputacji.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.