Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polecane posty

Login: Narez
Nick oskarżonego: BlueR
Powód skargi: Taran, lekki brak kultury na /duty, przebywanie na służbie podczas przyjęcia reporta
Data zdarzenia: Taran dnia 24.07.2020r | przebywanie na slużbie 26.07.2020r
Dowody: https://streamable.com/d4yypy | https://imgur.com/ZJ8i1Oj
Opis sytuacji: Dnia 24.07.2020r jechałem do SF z Mińkiem podczas służby, przejeżdżając przez most przy bramkach zobaczyliśmy że jedzie za nami BlueR, chwilę po tym jak wjechaliśmy na bramki wjechał na nie BlueR, po czym nas po prostu staranował. (dowiedziałem się że podobno był pod wpływem alkoholu)

W dniu 26.07.2020r napisałem reporta na siebie w stylu "zabrakło wachy" po czym tepnął się do mnie Pan BlueR i napisałem mu że zabrakło nam wachy i czy da radę podskoczyć czy coś w tym stylu, odpisał mi on że "Chyba mnie coś boli jak myślę że będzie biegał mi za paliwem" rozumiem że nie musi tego robić bo mogłem pójść po to ja, ale nie chciało mi się specjalnie biec bo wiem że osoby z administracji mogą się szybko tepnąć i to przynieść, lecz w reporcie było dokładnie opisane co bym chciał i czego potrzebuje, więc w każdym momencie mógł on po prostu go nie przyjmować i tyle, a ja mogłem poczekać na kogoś innego. Poczułem się lekko dziwnie z tym że osoba która powinna dobrze reprezentować taranuje graczy oraz jest lekko niemiła oraz w dodatku przychodząc na reporta był on na służbie w SAFD czego z tego co wiem nie można robić.

Napisano (edytowany)

No hej, a raczej Dobry wieczór.

Odnośnie taranu to zarzuciło mnie na bok, lecz z tego co pamiętam, gdyż jak to napisałeś, byłem pod "wpływem alkoholu" napisałem do Mińka na chacie suportów, że przepraszam. Chyba przyjął. A odnośnie dzisiejszego raporta, to właściwie was dwóch napisało na to samo, wiec przyjąłem i na Ciebie. Panie, twój samochód to Pan o niego dbasz, ja nie jestem od przynoszenia Ci paliwa, gdyż obaj mieliście stacje za dosłownie 2 minuty, bo to, że mam range nie znaczy, że ja twój służący jestem, a wiadome też, że jestem chłopak z poczuciem humoru tu napisałem do Państwa. Skarga za nie wykonanie prośby? Tak jak na Agenta? Serio?

Wracając do mojego przebywania na służbie SAFD i przyjęcia raporta. Zgodnie z tym co znajduje się w regulaminie administracji i jak ja to zrozumiem to zakazuje mi się pełnienia służby jako Supporter podczas gry zarobkowej "poza pełnieniem służby frakcyjnej".

Jeżeli, w którymś z rzeczy wymienionych wyżej popełniłem błąd, z całego serca przepraszam, lecz nie wydaje mi się bym zapomniał przeprosić Mińka na chacie supportów za wybryk na nagraniu, w dodatku RCON był na serwerze.

Edytowano przez BlueR
Jeszcze jedno pytanie mam, kto i jakim prawem przekazał Ci informacje, że jestem pod wpływem alkoholu?
. Miniek,

Tak, przeprosiny zostały wtedy przyjęte.

Napisano (edytowany)
15 minut temu, BlueR napisał:

No hej, a raczej Dobry wieczór.

Odnośnie taranu to zarzuciło mnie na bok, lecz z tego co pamiętam, gdyż jak to napisałeś, byłem pod "wpływem alkoholu" napisałem do Mińka na chacie suportów, że przepraszam. Chyba przyjął. A odnośnie dzisiejszego raporta, to właściwie was dwóch napisało na to samo, wiec przyjąłem i na Ciebie. Panie, twój samochód to Pan o niego dbasz, ja nie jestem od przynoszenia Ci paliwa, gdyż obaj mieliście stacje za dosłownie 2 minuty, bo to, że mam range nie znaczy, że ja twój służący jestem, a wiadome też, że jestem chłopak z poczuciem humoru tu napisałem do Państwa. Skarga za nie wykonanie prośby? Tak jak na Agenta? Serio?

Wracając do mojego przebywania na służbie SAFD i przyjęcia raporta. Zgodnie z tym co znajduje się w regulaminie administracji i jak ja to zrozumiem to zakazuje mi się pełnienia służby jako Supporter podczas gry zarobkowej "poza pełnieniem służby frakcyjnej".

Jeżeli, w którymś z rzeczy wymienionych wyżej popełniłem błąd, z całego serca przepraszam, lecz nie wydaje mi się bym zapomniał przeprosić Mińka na chacie supportów za wybryk na nagraniu, w dodatku RCON był na serwerze.

Z tego co dobrze wiem, to staranowałeś nas 2 razy, lecz 2 nagrania nie mam i w każdym momencie można sprawdzić czy przeprosiłeś za to raz czy dwa razy i o których godzinach to zrobiłeś. 

Skarga nie jest za niewykonanie prośby tylko tak jak napisałem, za dość niemiłe odpisywanie graczowi. Wyraźnie zostało przez mnie napisane, że według mnie jako osoba w administracji powinieneś być kulturalna osobą w stronę gracza. A to że nie wykonałeś mojej prośby też dobrze opisałem, że okej rozumiem to w 100% ale jeżeli przyjmujesz reporta który jest dokładnie opisany to chyba chcesz pomóc a nie odpisać "Chyba cie coś boli że będę ci za paliwem biegał" bo w każdym momencie mogłem poczekać na kogoś innego z administracji kto przyjął by tego raporta i mi pomógł.

Z tego co dobrze pamiętam to pisałeś coś na ten temat ty albo ktoś inny na czacie, tego dokładnie ci nie powiem bo nie pamiętam w 100% gdzie to było i kto to napisał. A z tego co wiem to chyba w frakcjach jak i na duty nie można przebywać pod wpływem alkoholu/środków odurzających.

Edytowano przez Narez

Dwóch was napisało raport, to niby czemu miałem nie przyjąć. Ja wam napisałem, że ja wam paliwa tepał nie będę, bo stacje mieliście chwile od Siebie.

Cytat

Jeżeli, w którymś z rzeczy wymienionych wyżej popełniłem błąd, z całego serca przepraszam

Dwa razy was staranowałem? Samochód dwa razy to w was uderzył jak sie odbił, to nie jest taran. "Z tego co dobrze wiesz", czyli w jakim miejscu ten uważany za Ciebie "taran" miał miejsce? A dwa jeżeli Ci pisze, że przeprosiłem Mińka za wybryk, a on samo odpisuje, że przeprosiny były przyjęte, chcesz odszkodowanie 3$ za stracenie 5 sekund podczas służby?

Napisano (edytowany)
42 minuty temu, BlueR napisał:

Dwóch was napisało raport, to niby czemu miałem nie przyjąć. Ja wam napisałem, że ja wam paliwa tepał nie będę, bo stacje mieliście chwile od Siebie.

Dwa razy was staranowałem? Samochód dwa razy to w was uderzył jak sie odbił, to nie jest taran. "Z tego co dobrze wiesz", czyli w jakim miejscu ten uważany za Ciebie "taran" miał miejsce? A dwa jeżeli Ci pisze, że przeprosiłem Mińka za wybryk, a on samo odpisuje, że przeprosiny były przyjęte, chcesz odszkodowanie 3$ za stracenie 5 sekund podczas służby?

Napisałem ci, przeprosiłeś raz, a staranowałeś 2 razy. Jeździłeś za nami co jakiś czas raz na moście, raz w lv i staranowałeś nas 2 razy, jak nie więcej.

A co do stacji to okej, mieliśmy do niej blisko, ale jak piszę raporta to mogłeś przyjść i pomóc bo widziałeś jego treść, więc wiedziałeś czego chcę. A nie od razu wyskakiwać z takimi tekstami, jak nie chciałeś pomóc to po raz kolejny pisze że mogłeś zostawić raporta i przyjąłby może ktoś inny i pomógł. A tak wgl skarga jest napisana też na inne rzeczy niż tylko ten report. Bo jak widać to nie mam problemu że go odmówiłeś tylko podałem inne powody.

Według mnie wystarczająco powiedziałem na temat tej skargi, opisałem wszystko i dla mnie nie ma już więcej co pisać bo ciągle trzymamy się jednej rzeczy o której prawie wcale nie wspomniałem w skardze. 

Edytowano przez Narez

Czekam na wypowiedź wyższej rangi.

Administracja nie ma obowiązku pomocy graczom w tankowaniu, ponieważ na serwerze są ogólnodostępne kanistry z paliwem.

Kwestia taranu - jeśli to faktycznie był przypadek i niecelowe zagranie, jesteśmy w stanie przymknąć na to oko.

Aczkolwiek - według wewnętrznego regulaminu administracji - każdy członek ekipy powinien godnie reprezentować serwer, a pisanie do gracza w taki sposób:

Spoiler

ZJ8i1Oj.png

nie jest wzorem godnym do naśladowania, dlatego oskarżony zostaje ukarany ostrzeżeniem słownym.

Jeśli sytuacje będą się powtarzać - wyciągniemy głębsze konsekwencje.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.