Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Sky

Administrator RCON
 • Ilość treści

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8
 • Typ Konta

  Premium

Wszystko napisane przez Sky

 1. Wsiadając do pojazdów innych graczy robisz to na własną odpowiedzialność, jednak jeśli proceder będzie się powtarzał wyciągniemy z tego konsekwencje. Na chwilę obecną skargę odrzucam.
 2. 15.05.2020 - Dodano system dziennych nagród za logowanie
 3. Nie zostanie to wprowadzone, ze względu na system avatarów w grze.
 4. 14.05.2020 - Dodano komendę /orgspawn - służy ona do ustawienia spawnu organizacji - Zmodyfikowano respawn po zabiciu - od teraz miejscem spawnu po zgonie będzie najbliższy serwerowy spawn - Do ustawień w panelu gracza (F5) dodano opcję zmiany głośności radia w miejscach publicznych - Dodano bankomaty w miejscach pożądanych przez graczy - Naprawiono problem z tankowaniem różnych typów paliwa - Zaktualizowano wygląd wyboru spawnu
 5. Z racji wprowadzenia radia ProjectFM oddalam tą propozycję, myślę że teraz playlista nie będzie nużąca
 6. Dodano możliwość zmiany głośności w ustawieniach pod F5.
 7. Celowe działanie - wyłączona jest możliwość spawnu w ostatniej pozycji gdy byłeś w interiorze lub wymiarze innym niż 0.
 8. 13.05.2020 - Utworzono radio ProjectFM oraz ustawiono jego domyślne odtwarzanie w każdym publicznym miejscu - Dodano radio ProjectFM do pojazdów - Wyeliminowano rzadki problem z odbiorcami paczek w kurierze
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.