Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
PacioSek

Liberty News - Wywiad z Naissik'iem.

Polecane posty

1.png.23c5a24d1748c5569d0170cb5c3896c9.png

Wywiad z Odwalaczem Miesiąca - Naissik (@aditoziomal123)!

pasek.png.d5fa7a1b418a61a0522be450e2d6ad13.png

Witajcie! W dniu dzisiejszym chciałbym zaprosić wszystkich czytelników naszej Redakcji do bardzo ciekawego, a można by rzec kontrowersyjnego wywiadu.

Wywiad ma na celu przybliżyć Wam, jakie są konsekwencje szkodzenia tak naprawdę sobie, jak i graczom.

Osobą, która go udzieliła jest zwycięzcą Wrześniowego Plebiscytu w kategorii "Odwalacz Miesiąca" - Naissik (@aditoziomal123).

PacioSek: Witam, czy chciałby mi Pan udzielić odpowiedzi na parę pytań?

Naissik: Dzień dobry, oczywiście, że mogę.

PacioSek: Dziękuję, może na początek opowie Pan coś o sobie.

Naissik: Więc jestem Naissik, pochodzę z Leśnej Doliny Białostockiej i moją pasją jest kolekcjonowanie super samochodów.

PacioSek: Może nasz wywiad zacznijmy, że zdaniem graczy jest Pan nazywany „odwalaczem”, czy też „trollem”, bo takie hasło również padło w Pana kontekście?

Naissik: Uważam, że te słowa są w pełni zasłużone za to, co robiłem. Niestety taka opinia o mnie zostanie już na zawsze, ponieważ jak to mówią „Straconego zaufania szybko się nie odzyska". Oczywiście nie popieram takiego zachowania i sam żałuję tego, co robiłem i będę tego gorzko żałował jeszcze długi czas. Mimo swoich prób poprawy one nie wychodzą.

PacioSek: No właśnie. Zatrzymajmy się przy Pana słowach cytując "Mimo swoich prób poprawy one nie wychodzą”. Jak Pan odniesie się do ostatniej sytuacji gdzie ponownie został Pan ukarany przez wniesioną skargę jednego z graczy?

Naissik: Otóż tak, jestem osobą, która szybko nie przebacza. Gdy jeden pewien dość znany i duży szerokościowy gracz zaczął do mnie skakać musiałem mu wypomnieć jego masę. Mimo, gdy normalny gracz by został za to ukarany ostrzeżeniem lub maksymalnie wyciszeniem na paręnaście minut, ja zostałem wyciszony na parę godzin... Według mnie aktualnie nadawane mi kary są zbyt wyolbrzymione i większość administracji sama mówiła, że dla mnie jest specjalny, wygórowany taryfikator, to uważam, że jednak czasami doszukują się nie wiadomo czego na siłę.

PacioSek: Doskonale Pana rozumiem, czyli chce Pan powiedzieć, że kary dla Pana są surowsze niż dla innych graczy?

Naissik: Z całą pewnością.

PacioSek: Chciałbym, aby Pan odpowiedział na jeszcze jedno ważne pytanie, które musimy poruszyć. Co Pan powie osobom, które swojego zachowania nie chcą zmienić tzn.: obrażają graczy, niszczą rozgrywkę?

Naissik: Żebyście tego nie robili, ponieważ jedną głupią akcją można zniszczyć sobie karierę i nie dostać się już nigdy do żadnej frakcji, ani nic podobnego. Lepiej mieć z graczami oraz administracją dobre relacje i żyć z każdym w zgodzie. No i najważniejsze, nie róbcie innym tego, co wam niemiłe.

PacioSek: Osobiście bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia na wywiad. Myślę śmiało, iż rozmowa z Panem na pewno da do myślenia innym graczom propagującym metody umyślnego przeszkadzania graczom. Życzę Panu powodzenia w dążeniu do spełnienia tych celów. Czy na koniec chciałby Pan kogoś pozdrowić?

Naissik: Pozdrawiam mojego super Cheetaha, dziękuję i życzę miłej pracy.

PacioSek: Dziękuję Panu za wywiad. Życzę miłego dnia. Do widzenia.

Amatorka.png?width=677&height=597

((Zdjęcie zostało wykonane pod nadzorem Naissik'a oraz wstawione za jego zgodą))

Edytowano przez Heysiwer
  • Super 5

Nie jest to żaden wywiad z ciekawą osobą, psujecie nim wręcz opinię i dobre imię Redakcji.

Co do samego wywiadu - bardzo krótki, pytania źle sformułowane. Ale, żeby nie było, że krytykuję, to doceniam tylko to, że w końcu coś się pojawiło w redakcji, bo nic nie było od 3 miesięcy... 

• Super 1
  • Haha 1
  • Auć 1

18 minut temu, Destruktor napisał:

Nie jest to żaden wywiad z ciekawą osobą, psujecie nim wręcz opinię i dobre imię Redakcji.

Co do samego wywiadu - bardzo krótki, pytania źle sformułowane. Ale, żeby nie było, że krytykuję, to doceniam tylko to, że w końcu coś się pojawiło w redakcji, bo nic nie było od 3 miesięcy... 

Polecam nauczyć czytać się z zrozumieniem, a później oceniać kogoś pracę. Wyraźnie jest napisane, że Redaktor zaprasza do przeczytania ciekawego wywiad, a nie do przeczytania wywiadu przeprowadzonym z ciekawą osobą.

Sam na początku miałem obawy co do tematu wywiadu, ale uznałem, że taki wywiad może zmniejszyć ilość ''odwalaczy'' poprzez przedstawienie konsekwencji, jakie się za tym ciągną.

Wywiad miał być krótki, ponieważ założeniem tego wywiadu było przedstawienie konsekwencji, które grożą za notoryczne odwalanie.
Pytania mogą Ci się nie spodobać, ponieważ jest to pierwszy wywiad wykonany przez PacioS'ka.

Moim zdaniem wywiad jest bardzo pouczający i może da do myślenia osobą, które uprzykrzają rozgrywkę innym graczom. 

Edytowano przez Heysiwer
  • Super 2

27 minut temu, Destruktor napisał:

Chciałbym tylko powiedzieć że to pierwszy wywiad jaki zrobiłem sam z siebie uznałem,że warto pokazać ludziom jakich zachowań unikać.Naissik dostał mocną lekcję i czuje smak goryczy swoich czynów do dziś.

Szkoda,że ci się nie podoba ale cóż nie wszystkim człowiek dogodzi.

21 minut temu, Heysiwer napisał:

Polecam nauczyć czytać się z zrozumieniem, a później oceniać kogoś pracę. Wyraźnie jest napisane, że Redaktor zaprasza do przeczytania ciekawego wywiad, a nie do przeczytania wywiadu przeprowadzonym z ciekawą osobą.

Nie odnosiłem się do tego co napisał, a oceniłem wywiad i stwierdziłem, że jest on przeprowadzony z osobą, która nie jest w żaden sposób warta uwagi, więc proszę nie mówić mi, że mam nauczyć się czytać.

25 minut temu, Heysiwer napisał:

Wywiad miał być krótki, ponieważ założeniem tego wywiadu było przedstawienie konsekwencji, które grożą za notoryczne odwalanie.
Pytania mogą Ci się nie spodobać, ponieważ jest to pierwszy wywiad wykonany przez PacioSka.

Już pomińmy fakt, że był krótki, ale dodatkowo jest słabej jakości i mało starannie napisany, aczkolwiek no nic. Życzę powodzenia.

• Haha 2

13 minut temu, Destruktor napisał:

Nie odnosiłem się do tego co napisał, a oceniłem wywiad i stwierdziłem, że jest on przeprowadzony z osobą, która nie jest w żaden sposób warta uwagi, więc proszę nie mówić mi, że mam nauczyć się czytać.

Już pomińmy fakt, że był krótki, ale dodatkowo jest słabej jakości i mało starannie napisany, aczkolwiek no nic. Życzę powodzenia.

Ale co z tego,że wywiad jest krótki jest w nim zawarte to co powinno,mówisz że jest słabej jakości i mało starannie napisany? Ja uważam że w tym wywiadzie jest cały zawarty sens nie ma lania wody.Po co pisać wywiad aby lać wodę osobiście uważam że wywiad powinien być krótszy ale treściwy.Szkoda że jedynie krytykujesz ale z tego co wiem jesteś z tego znany 

2 godziny temu, Destruktor napisał:

baranek w sciane wzium wzium ;D

• Super 2

Dnia 18.10.2020 o 00:26, Szlachcic napisał:

Naissik lepiej oddaj 500$ za wepchanego felka do wody :<

jeszcze czego XDD

trzeba reczny zaciagac na przyszlosc

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.