Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

gereq

Gracz
 • Ilość treści

  291
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Typ Konta

  Premium

Reputacja

652 Uwielbiany

Informacje z gry

 • UID
  4777
 • Nick
  gereq
 • Czas gry
  869 godz. 47 min.
 • Dołączył
  2020-10-29 22:19:29
 • Ostatnio
  2021-02-24 13:35:17
 • Frakcja
  SAPD
 •   ⤷ Ranga
  Cadet
 • Organizacja
  Yakuza
 •   ⤷ Ranga
  Pantofelek
 • Biznes
  Project News
 •   ⤷ Ranga
  Director

Reputacja

5272

Punkty Karne

291

Ostatnie wizyty

10 145 wyświetleń profilu
 1. Nie zapomnij wziąć udziału w plebiscycie miesiąca! 

   

 2. Witamy serdecznie w kolejnej odsłonie plebiscytu miesiąca. Zapraszamy każdego do wzięcia udziału! Aby wziąć udział w plebiscycie należy zalogować się na swoje konto Google! TU: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYPcxdviCPUVuZR4_0PD7enbmhcDZX8l2wi3sgsSIk1dO1ng/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628 Wyniki pojawią się 1 marca.
 3. CZARNA LISTA PROJECT NEWS Na czarnej liście biznesu Project News znajdują się osoby, które dopuściły się złamania któregoś z podpunktów regulaminu biznesu oraz osoby które odeszły w czasie akademii. Osoby znajdujące się na czarnej liście: (15.01.2021) @Locze2k - odejście w trakcie akademii (10.02.2021) @czefoo - odejście w trakcie akademii (10.02.2021) @czaruus - odejście w trakcie akademii (10.02.2021) @Fat.Chalucynek - odejście w trakcie akademii (10.02.2021) @Nemezis19 - wulgarne wyrażanie się w stronę zarządu, brak zaangażowania i chęci poświęcenia czasu na biznes (BMA) (13.02.2021) @Alaneczek - odejście w trakcie akademii (15.02.2021) @Dawidofskyy - odejście w trakcie akademii (15.02.2021) @GrubyBeniol- odejście w trakcie akademii (16.02.2021) @konzz - braku znajomości regulaminu oraz całkowity brak kultury w stronę zarządu (BMA) (19.02.2021) - @KMT- odejście bez odczekania min. 10 dni po zdaniu egzaminu Wzór wniosku o zdjęcie z czarnej listy:
 4. [1] Wprowadzające 1. Zostawiając reakcję potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem oraz zobowiązujesz się do jego przestrzegania. 2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 3. Każda próba łamania regulaminu będzie surowo karana. 4. Zarząd zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez powiadomienia o tym członków biznesu 5. Wszystkie treści zawarte wewnątrz biznesu są poufne i zakazuje się ich wynoszenia. [2] Ogólne 1. Pełnoprawny członek zobowiązany jest do wyrobienia tygodniowej normy wynoszącej 2 artykuły. 2. Od każdego członka wymagane jest godne reprezentowanie biznesu podczas służby, jak i poza nią. 3. Podczas pełnionej służby pracownik ma obowiązek stosować się do Kodeksu Ruchu Drogowego: - teren zabudowany max 80 km/h - teren niezabudowany max 120 km/h - autostrady brak ograniczenia prędkości ( z zachowaniem ostrożności! ) 4. Aby zwiększyć swoje szanse w rekrutacji, w rubryce ,, Czy zapoznałeś się z regulaminem?" dopisz ,,artykuły robią wziuuum". 5. Nieobecności, urlopy i inne ważne informacje, należy zamieszczać na discordzie, na kanałach do tego przystosowanych. [3] Czynności zakazane pracownikowi 1. Członek Project News ma kategoryczny zakaz pisania podań do innych biznesów. 2. Zakazuje się wszczynania konfliktów między biznesowych oraz wewnątrz biznesowych, wszelkie problemy należy zgłaszać do zarządu. 3. Pracownikowi zakazuje się wykorzystywania pojazdów służbowych do celów prywatnych. 4. Pracownikowi zakazuje się porzucania pojazdów biznesowych. W sytuacji gdy gracz straci połączenie z serwerem ma obowiązek poinformować zarząd o zaistniałej sytuacji. [4] Czynności nakazane pracownikowi 1. Pracownik zobowiązany jest do zachowania bynajmniej podstawowych zasad kultury osobistej, w stosunku do innych graczy, członków innych biznesów, frakcji oraz zarządu. 2. Pracownikowi nakazuje się dbania o pojazdy biznesowe. 3. Pracownik schodząc ze służby, ma obowiązek odstawić pojazd na miejsce z którego go zabrał, w dodatku ma być on zatankowany do pełna, naprawiony oraz stać z zaciągniętym hamulcem ręcznym i wyłączonymi światłami. [5] Rangi W biznesie Project News wyróżniamy następujące rangi: Director Deputy Director Manager Specialist Reporter Senior Reporter Reporter Junior Reporter Senior Pressman Pressman Junior Pressman Trainee [6] Przywileje Pracownika 1. Pracownik Project News ma prawo do 14 dniowego urlopu w ciągu 3 miesięcy. 2. Pracownik Project News ma prawo do odwołania się od kary. 3. Pracownik Project News ma prawo do złożenia propozycji na temat biznesu. 4. Pracownik Project News ma prawo do pełnoprawnego statusu członka biznesu. 5. Pracownik Project News ma prawo do odejścia z biznesu po uprzednim skonsultowaniu się z zarządem biznesu.
 5. Management Director @gereq Deputy Director @Ja3kubeq Supervisory Staff Manager @Kamcio. Supervisor @AlimentoS_YT Employees Specialist Reporter - Senior Reporter - Reporter - Junior Reporter @Rafaal Senior Pressman @Patryk4719 @Bartek2013 Pressman - Junior Pressman @Heksior @Czamek @biggi @_PeMaR_ @MySzYsTaRy @Babuszka17 @LeeRamirez @Tomcio. @Szal0ny @SPADO @MasnyTed @ciapak. Academy Trainee - Graphic designers Graphic designer @BebokZPolski @Tosiek
 6. W tym temacie będą zamieszczane ogłoszenia dotyczące redakcji Project News.
 7. nowe profilowe 😎🤙🤙

  trawis skot - i trawisz to!

 8. Zadośćuczynienie + zwrot za tuning przelany na konto kontrahenta. Tomasz Komenda, jestem Twoim bliźniakiem.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.