Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
sztos890

✔️ zrealizowana Skarga na Gracza "ukashhh"

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Login: sztos890
Nick oskarżonego: @ukashhh
Powód skargi: Taran v2 🙂
Data zdarzenia: 2020-07-30 Około godziny: 11:50
Dowody: 
Opis sytuacji: Pisałem skaręe na o to tego gracza, myślał chyba że jestem AFK, to mnie z taranował. Później jeszcze próbował się wytłumaczyć że, tam go nie było że on jest na strefie dm itd. 
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/DT8x4aFmta-screen_2020-07-30_11-57-46.thumb.png.be6f2f9e07e95e1b505fa23a5d20afc4.pngmta-screen_2020-07-30_11-57-43.thumb.png.ce8ec76cd3bf844cfc50b0123b5b0271.png

Edytowano przez sztos890

Cześć,

A poinformowanie o skardze gdzie się znajduje?

Chłopie, to ty zacząłeś we mnie wjezdzać i mnie pchać i się zdenerwowałem i chciałem cię przesunąc, daruj sobie na siłe pisanie skargi.

Co ty gadasz? XDDDD Przecież ja byłem afk i pisałem skargę na Ciebie, i w słuchawkach usłyszałem tylko jak ktoś we mnie wjezdza.

6 minut temu, BlueR napisał:

Cześć,

A poinformowanie o skardze gdzie się znajduje?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.