Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
ks.Ferdynant

✔️ zrealizowana Skarga na gracza Ukashhh

Polecane posty

Login: Ferdynant
Nick oskarżonego: Ukashhh
Powód skargi: 30.07.2020
Dowody: https://imgur.com/a/OatzgLi ( dowód 1) https://imgur.com/a/soYQhzZ (dowód 2) 
Opis sytuacji: Jak widać na załączonych dowodach, gracz celowo robi VDM, zabijając mnie.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/fdzOYSD

VDM, nie było a ty mi tylko ukradłes naprawke, może to potwierzic Gudq, Ziemniak20 oraz Narez

Przed chwilą, ukashhh napisał:

VDM, nie było a ty mi tylko ukradłes naprawke, może to potwierzic Gudq, Ziemniak20 oraz Narez

dobrze, ale chciałem Ci ją oddac. Nawet spytałem w jaki sposób ją użyć

odnosząc sie do drugiego ss, gdy ja wra z @ukashhh chciałem naprawić sultana ukradłeś nam nam zestaw naprawczy, i ty sie jeszcze dziwisz że zostaleś przejechany? XDDDD

Przed chwilą, Ziemniak20 napisał:

odnosząc sie do drugiego ss, gdy ja wra z @ukashhh chciałem naprawić sultana ukradłeś nam nam zestaw naprawczy, i ty sie jeszcze dziwisz że zostaleś przejechany? XDDDD

Em, ale chyba nie wiesz co później się działo. Poza tym, raczej nie masz uprawnień aby sie tutaj udzielać

Poczekamy na skarge Nareza skierowaną do ciebie i twojego kolegi, z którym odwalałeś

Przed chwilą, ukashhh napisał:

Poczekamy na skarge Nareza skierowaną do ciebie i twojego kolegi, z którym odwalałeś

hmm, zaraz dodam kolejne dowody, więc kara Cie nie ominie

Chciałem wstawić cały film na streamable, ale coś mi internet szwankuje, dlatego wysyłam taki o to kolejny ss.

skarga 2.png

Cześć,

Koledzy to nie dowód, a za celowe VDM, kara w postaci zawieszenia prawa jazdy na okres 6 godzin.

Skargę przyjmuję.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.