Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
WoTosz

Czas się pożegnać

Polecane posty

Cześć, tak jak w tytule, odchodzę z serwera raczej na stałe. Na serwer nie wchodziłem praktycznie od świąt. Powodem jest brak chęci do dalszej rozgrywki. 

Osiągnąłem co mogłem ( Lider SATC, Moderator, Opiekun Mumble ). Na serwerze zarejestrowałem się 22 maja, zauważyłem, że serwer jest dopracowany pod względem skryptów itd. Poznałem wiele fajnych osób z którymi się świetnie grało. Niestety w tym momencie trzeba to zakończyć. Dziękuje osobom z którymi miałem bardzo dobry kontakt ( @Turbo, @Narez, @ukashhh, @Heysiwer, @BlueR, @naissik, @Volenir, @WooNski, @PaiR.)

Jeżeli o kimś zapomniałem to bardzo przepraszam, ale pisze to spontanicznie i ciężko mi oznaczyć wszystkie osoby z którymi się świetnie grało. 

Pozdrawiam i życzę Powodzenia,

WoTosz

• Super 3

3maj się WoTosz. Miło się spędzało z Tobą czas na serwerze. Powodzenia w szkole 😉

• Super 1

3maj się, WoTosz!

• Super 1

No, nie spodziewałem się, że to zrobisz ale no co zrobić. 3maj sie cyganek I wróć kiedyś;)

• Super 1

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.