Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Tabulator

❌ skarga odrzucona Skarga na Miniek.

Polecane posty

Login: Tabulator.
Nick oskarżonego: Miniek.
Powód skargi: Nie słuszne zabranie prawa jazdy.
Data zdarzenia: 2020-06-24 godzina 1:16.
Dowody: Owych dowodów nie posiadam, wyszło to na spontanie.
Opis sytuacji: Chciałbym przedstawić sytuację która nastąpiła chwilę temu, jechałem kurierem z SF do LS uderzyłem w lampę zarzuciło mnie i drasnąłem gracza Miniek, cofałem nie widziałem go a on jechał busem. Wjechał we mnie po czym  zabrał mi prawo jazdy na godzinę czasu z powodu staranowania, nie dał mi nawet dojść do słowa ani się wytłumaczyć. Moim zdaniem powinienem dostać upomnienie ponieważ to nie było zaplanowane celowo. Moderator jest strasznie surowy.

Pozdrawiam z Uszanowaniem

Gracz

Tabulator.

❤️

§ 7
Zakazuje się pisania skarg, których powodem jest otrzymanie kary.

1 minutę temu, Miniek napisał:

§ 7
Zakazuje się pisania skarg, których powodem jest otrzymanie kary.

Dostałem ją nie słusznie, dlatego napisałem skargę, umiesz czytać ze zrozumieniem ? 🙂

Przed chwilą, Tabulator napisał:

Dostałem ją nie słusznie, dlatego napisałem skargę, umiesz czytać ze zrozumieniem ? 🙂

Tak, doskonale umiem czytać.

Wjechałeś mi na czołówkę kurierem, po czym otrzymałeś ZPJ na 1h za celowy taran z premedytacją.

Poza tym nie masz jakichkolwiek dowodów na moją winę. Nie wiem co Ty chcesz osiągnąć tą skargą.

Pozdrawiam, życzę miłej nocy.

Nie chce teraz płakać, że mi zabrałeś prawo jazdy, ale sam fakt, że nie dałeś mi się nawet wytłumaczyć, tylko odrazu zostało mi odebrane prawko jeszcze mnie wyśmiałeś, że masz 0% paczek, karygodne zachowanie 😉 

. Miniek,

Nie mam takiego obowiązku.

Przed chwilą, Miniek napisał:

Tak, doskonale umiem czytać.

Wjechałeś mi na czołówkę kurierem, po czym otrzymałeś ZPJ na 1h za celowy taran z premedytacją.

Poza tym nie masz jakichkolwiek dowodów na moją winę. Nie wiem co Ty chcesz osiągnąć tą skargą.

Pozdrawiam, życzę miłej nocy.

Specjalnie Cię staranowałem? Uderzyłem w lampę po czym cofałem do tyłu, jechałeś z drugiej strony mogłeś się zatrzymać  a we mnie wjechałeś więc ? Nie o to chodzi, że mam ból dupy o to tylko zbyt mocno wykorzystujesz rangę, żeby karać tylko graczy i to dość surowo 🙂 

. Miniek,

Na Twoim miejscu cieszyłbym się, że otrzymałeś karę tylko na jedną godzinę. No ale przecież lepiej napisać skargę.

Dokładnie, wklejam logi jak karygodnie się cieszyłeś, że mogłeś mnie ukarać.

(4) Tabulator: xD
(11) Miniek: o
Gracz Tabulator otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów na 1 godzinę przez Miniek, powód: Taran
ⓘ Otrzymałeś zakaz prowadzenia pojazdów na 1 godzinę przez Miniek z powodem: Taran
(4) Tabulator: ty to miniek
(4) Tabulator: serio xD
(4) Tabulator: jak ty we mnie wjechales
(4) Tabulator: surowy w chuj jestes
(4) Tabulator: bez kitu
(4) Tabulator: zamiast upomnienie
(11) Miniek: o
(11) Miniek: i stan paczek
(4) Tabulator: to odrazu prawko
(11) Miniek: 0 %
(4) Tabulator: szok
(4) Tabulator: xD
(11) Miniek: szok

Na serwerze pisałeś, że odbiłeś się od lampy i rzekomo "drasnąłeś" pojazd gracza Miniek, więc kara mogła być jak najbardziej słuszna. Pomijam już fakt, że pojazdy Securicar używane w pracy kuriera są bardzo delikatne.

Nie ma żadnych dowodów na winę członka administracji. Od kar można się też odwołać w odpowiednim do tego dziale.
Każdy administrator dobiera karę, która wg. niego odzwierciedla czyny popełnione przez winnego w sytuacji, lecz z zachowaniem punktu o sprawiedliwym jej wymierzaniu. Twoje upominanie zatem o łagodniejszym traktowaniu nic nie zmienia.

Poza tym - powód widocznie był, skoro otrzymałeś karę.

Skargę odrzucam z powodu znikomych dowodów na nadużywanie rangi przez członka administracji.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.