Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
skalo

❌ skarga odrzucona Skarga na JohnyKnoxville

Polecane posty

Czy w trakcie konwersacji przed wymianą nt. wspominanego pojazdu było powiedziane, jaki ma VUID?

W takim razie skarga jest do zamknięcia, ssy są stare, kolega nie umie czytać ze zrozumieniem. Nie chcę mi się już kłócić o grę. 

W takim razie nie ma jasnego dowodu, który by określał przedmiot wymiany (w domyśle: Elegy o VUID 649).

Skargę jestem zmuszony odrzucić, jednak sprzedający powinien naprawić wcześniej naniesiony błąd zanim doszło do wymiany. Z drugiej strony w interesie kupującego jest dopytać się o to, czy oferta jest aktualna i czy nic się nie zmieniło.
Strona, z której wyszedł Sultan również nie przedstawiała oferty (a przynajmniej w toku tej sprawy nie zostało o tym wspomniane). Mogło to zatem zadziałać obustronnie.

W dalszym ciągu sugeruję się dogadać. Po obu stronach były popełnione błędy, które doprowadziły do tego nieporozumienia.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.