Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Fuksi

Temat wątku: Skarga na ZlomiarzXioam

Polecane posty

Login: Fuksi
Nick oskarżonego: ZlomiarzXioam
Powód skargi: oszustwo
Data zdarzenia: 03.07   

Volenir03.07.2020

była wymiana o 1:06 dzisiaj

Dowody: https://imgur.com/a/Gfg4lEM
Opis sytuacji: razem z zlomiarzem gadalismy o pozyczeniu auta ja mu dalem bo wyjezdzalem a on mi dal chate mad doga i 300pp. Później zdecydował żeby mi dać na jakimś pseudolu konto.Po tym jak chcailem chetaha sprzedal edamskiemu jak sie nie myle i grozi mi banem ze dostane jak zglosze to poniewaz sam mi dozucil konto co nawet tam nie gralem z 10min.I ciągle mi groził nawet dam ss tego. tak mi groził nie mam jakiś dobry dowodów ponieważ cała transakcja trwała na discord na kanalem priv
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: 

FuksiDziś o 00:17

skarga forum

to było powiedziane ironicznie dużo os już mnie na serio a na mta się nie opłaca sprzedawać tylko co jednynie scamować i tyle mam do powiedzenia .

Skargę do dalszej analizy przekazuję ARCON.

teraz trochę odemnie prosze tutaj ss odałem mu konto które mi podarował i nie chce teraz oddać chetaha https://imgur.com/a/OpqViQ7

A chetah przekraczał wartość 800k+ conajmniej i zaznaczam że to pierwszy na serverze !

Edytowano przez Fuksi

Więc panie @Polak sytuacja wygląda mniej wiecej inaczej Fuksi był mi winnien okolo 200k jak dobrze pamietam . wiec sie z nim dogadalem ze on mi da chetacha a ja mu doloze wille mad doga gdy gadalismy na tsie 3 to offerowal okolo 60k za ten dom . + 300pp. ale jako iz mialem kiedys z nim dobry kontakt to dolozylem mu dodatkowo konto z innego serwera lecz nie za to auto. gdyz handel poza serwerami jest nie legalny a nie chcialem sie z nim "odmieniac" poniewaz dobrze mi sie gra u wasz jak mam czas.

2 minuty temu, Fuksi napisał:

@ZlomiarzXioam nie porzyczyłeś mi żadnych 200k tylko 93k +/- i w przelewach administracja ma że przelalem ci coś koło 73k dnia 02.07.2020. 

a po drugie  

https://imgur.com/a/lIqX7pN

z tym ss o co chodzi? bo nie wiem ? o to ze cie dupa boli ? ze cie od frajerow wyzywam czy od twojej matematyki?
 po 2 na teamspeaku inaczej sie dogadalismy jak bys pamietal %% cie zjadly.

xD jakie procenty nie gadaliśmy o żadnych procentach a po drugie siedzielismy na discordzie 

3 minuty temu, Fuksi napisał:

xD jakie procenty nie gadaliśmy o żadnych procentach a po drugie siedzielismy na discordzie 

discord czy teamspeak jeden ciul ale co nie zmienia faktu ze sie przyznajesz skoro wiesz gdzie siedzielismy.

no tak ale o żadnych procentach nie gadalismy a odalem ci około 73k to oddam ci koncówke i tyle jaki problem

a co do discorda przy rozmowie był ks.ferdek

Poczekajmy na wypowiedz ARconów

Edytowano przez Fuksi

33 minuty temu, Fuksi napisał:

no tak ale o żadnych procentach nie gadalismy a odalem ci około 73k to oddam ci koncówke i tyle jaki problem

a co do discorda przy rozmowie był ks.ferdek

Poczekajmy na wypowiedz ARconów

ale ks.ferdke to twoj kolega

Po przeanalizowaniu dowodów, logów serwerowych i informacji dostarczonych w wiadomościach prywatnych dochodzimy do wniosku że zaistniała możliwość sprzedaży majątku serwera po za serwerem i został złamany punkt 5 regulaminu serwera.

@Fuksi i @ZlomiarzXioam zostają ukarani 30 dniowym banem.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.