Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Pochciuu

Gracz
 • Ilość treści

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Typ Konta

  Zwykłe

Reputacja

57 Dobry

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Login: Pochciuu Opis błędu: Błąd nie jest poważny, aczkolwiek uciążliwy dla graczy, którzy korzystają z namierzaniem celów. Generalnie chodzi o to, że podczas pracy na kurierze, jest jeden cel dodatkowy, postawiony poza mapą (Po przejechaniu kilku tras, zawsze występuje on w tej samej pozycji). Także po zakończonej pracy na kurierze, cel zostaje na mapie, i można go namierzać. https://imgur.com/G2TtDJI - został jeden cel, który jest poza mapą, po namierzeniu go wyświetla się ta oto pozycja. Nie przeszkadza on zbytnio w pracy, aczkolwiek może to mylić graczy. Miejsce występowania: Serwer - Mapa, kurier
 2. Michał 😄 co tam? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Toya

   Toya

   taaak, bo będzie piwko pite 🙂 

  3. Pochciuu

   Pochciuu

   Dobra, to jadę

  4. Toya

   Toya

   Dobra, to czekam xD

 3. Nazwa organizacji: Most Wanted UID: 556 ID posiadłości: 188 Dodatki: Brama, Bankomat, Helipad Posiadasz wymaganą kwotę na dodatki?: Tak Screenshot: Wszystko zostało wysłane opiekunowi organizacji.
 4. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Agent 2. Najlepszy Administrator/ka: @Huzzi 3. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Volenir) 4. Najlepsza frakcja: SAPD 5. Gracz non stop grający na serwerze: @Toya 6. Najlepsza Organizacja: Most Wanted 7. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Toya 8. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Kurier 9. Eventowiec miesiąca: @Agent 10. Najbogatszy Gracz: Ciężko stwierdzić 11. Najlepsza praca na serwerze: Kurier 12. Dzban miesiąca: @Fuksi
 5. Plan dobry, aczkolwiek zrobiłbym to na zasadzie kuriera - poziomy pracy, Pierwszy poziom - Dodo ( wlatywa jest w punkty) Drugi poziom - Cropduster ( gaszenie pożarów czy coś w tym stylu) Trzeci poziom - Nevada ( transport powietrzny ładunków) Coś na ten styl, moim zdaniem lepiej by funkcjonowało. Jest to oczywiście moje zdanie.
 6. Tak jak moi przedmówcy pisali, SAPD posiada już migające światła i to wystarczy. Nie chcemy, aby niepotrzebnie cywile z powodu posiadania migających lamp bawili się w SAPD. @Agent bardzo dobrze podsumował "Jak chcecie mrygające lampy, to gaście i je zapalajcie sobie pod shiftem"
 7. Ta praca to historia, jestem Za aby ją dodać. Dla niektórych może być nudna, aczkolwiek znajdą się zwolennicy tej pracy. #MuremZaKutrami
 8. Jestem za, byłby to pierwszy serwer na którym bym zakupił przyciemnienie szyb ;D
 9. Jestem Za, nie będzie problemów, że "nie wiedziałem jak wyglądają, bo nie można."
 10. Tak jak @BlueR napisał, AT-400 jest nawet za duży na standardy SA. Propozycja jest dobra, nawet bardzo aczkolwiek jeśli miałoby to jakiś sens to zmieniłbym owy samolot na Nevade mniejszy, który pomieści ok. 5 aut ( mogę się mylić).
 11. Co tam Psiocha

  1. Pochciuu

   Pochciuu

   Git, kiedy wracasz?

  2. BlueR

   BlueR

   już kuźwa dzisiaj ❤️ Stęskniłem sie a wami niesamowicie... Miałoby być, że nie... No ale nie dam rady nie grać xD

 12. Nazwa organizacji: Most Wanted Nazwa pierwszego działu: Management Nazwa drugiego działu: Members Hasła podane w wiadomości prywatnej.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.