Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polecane posty

Login: Niko990
Nick oskarżonego: @RiKi
Powód skargi: "faworyzacja gracza"
Data zdarzenia: 1.12.2020 godz ok 23
Dowody: [2021-01-12 23:00:07] [Output] : << [234] Gruby_Benek: kurwa

[2021-01-12 23:04:01] [Output] : ✔ Supporter RiKi przyjął twoje zgłoszenie!

[2021-01-12 23:06:05] [Output] : >> [99] RiKi: zrobiłeś coś z tym

[2021-01-12 23:09:08] [Output] : << [99] RiKi: nic nie zrobilem, bez przesady

[2021-01-12 23:14:19] [Output] : << [99] RiKi: otrzymal ostrzezenie slowne
Opis sytuacji: Widać że gracz odnosił się wulgarnie napisałem raporta i przyjął go RiKi nie zareagował nic następnie napisałem czy zrobi coś z tym (kulturalnie się zapytał kto co i jak) Po dalszych "prośbach aby z tym coś zrobił napisał że gracz dostał ostrzeżenie słowne które nie jest nawet rodzajem kary. 

Edytowano przez _Niko_
  • Haha 3

Witam

Gracz napisał do ciebie na PM wyraz "kurwa", po czym poprawił się "nie tu" (sprawdzane w logach). To prawda, użył wulgarnego słowa, lecz nie kierował tych słów w twoją stronę.
Dodatkowo pragnę nadmienić, że było to o godzinie 23, gdzie na radiu od godziny 22:00 można puszczać muzykę z przekleństwami. Osobiście uznałem, że gracz @Gruby_Benek nie zasługuje na karę.

Po twoim męczeniu mnie na PM postanowiłem napisać na PM do gracza @Gruby_Benek aby uważał na to co do kogo pisze. ((Ostrzeżenie słowne))

Pozdrawiam

• Lubię to! 2

Przed chwilą, RiKi napisał:

((Ostrzeżenie słowne))

Czy ostrzeżenie słowne jest rodzajem kary?

5 minut temu, RiKi napisał:

Osobiście uznałem, że gracz @Gruby_Benek nie zasługuje na karę.

4. Użytkownik powinien zachować pełną kulturę wypowiedzi przy interakcji ze społecznością Serwera.
4.1. Zabrania się tym samym używania skrótów uznawanych powszechnie za obraźliwe lub niestosowne.

Gracz złamał regulamin i zasługuje na karę

Ale jego słownictwo było wulgarne

5 minut temu, RiKi napisał:

To prawda, użył wulgarnego słowa, lecz nie kierował tych słów w twoją stronę.

Edytowano przez _Niko_

Jest również napisane:

8. Graczowi pełniącemu funkcje administracyjne zezwala się stosować kary według własnej skali lecz wymaga się od niego sprawiedliwego wymierzania kary w stosunku do złamanych zasad Regulaminu Serwera.

Uznałem, że taka sytuacja nie zasługiwała nawet na ostrzeżenie (warn). Napisałem do gracza, żeby uważał co było moim zdaniem odpowiednią karą.

To wszystko z mojej strony.

Skargę pozostawiam dla ARCON.

Wydaję mi się że za złamanie regulaminu nawet 2 punktów powinno być karalne.

I pytanko czy ty uważasz że gracz złamał regulamin serwera? Jeżeli tak to jest napisane "8. Graczowi pełniącemu funkcje administracyjne zezwala się stosować kary według własnej skali lecz wymaga się od niego sprawiedliwego wymierzania kary w stosunku do złamanych zasad Regulaminu Serwera."

I teraz mam nadzieję że ty poniesiesz konsekwencje za faworyzację gracza.

Edytowano przez _Niko_
  • Haha 4

Wypowiem się bo sprawa dotyczy mnie.

@_Niko_ napisałem do Ciebie przez przypadek bo miałem napisać do kolegi który tez miał ,,_"w nicku i nacisnąłem Tab i wpisał się twój nick.

Jeżeli napisałem do ciebie ,,kurwa" mogłeś to wytłumaczyć sobie ze mną i na pewno byśmy się dogadali i nie wiem po co to zakłopotanie.

Jeżeli chodzi o @RiKi nie znam tego gracza i administratora więc nie wiem o jakiej faworyzacji tutaj mówisz.

Moim zdaniem skarga jest nie potrzebna, ponieważ supporter @RiKi wie kiedy nadać kare, a kiedy nie. Poza tym napisałem to do Ciebie przez przypadek. A gdy RiKi zaczął do mnie pisać to napisałem czy coś do Ciebie napisałem to nawet nie raczyłeś odpisać. Dziękuje to wszystko z mojej strony.

39 minut temu, Gruby_Benek napisał:

Wypowiem się bo sprawa dotyczy mnie.

@_Niko_ napisałem do Ciebie przez przypadek bo miałem napisać do kolegi który tez miał ,,_"w nicku i nacisnąłem Tab i wpisał się twój nick.

Jeżeli napisałem do ciebie ,,kurwa" mogłeś to wytłumaczyć sobie ze mną i na pewno byśmy się dogadali i nie wiem po co to zakłopotanie.

Jeżeli chodzi o @RiKi nie znam tego gracza i administratora więc nie wiem o jakiej faworyzacji tutaj mówisz.

Moim zdaniem skarga jest nie potrzebna, ponieważ supporter @RiKi wie kiedy nadać kare, a kiedy nie. Poza tym napisałem to do Ciebie przez przypadek. A gdy RiKi zaczął do mnie pisać to napisałem czy coś do Ciebie napisałem to nawet nie raczyłeś odpisać. Dziękuje to wszystko z mojej strony.

To że było to przez przypadek to nie znaczy że nie złamałeś regulaminu. Za złamanie regulaminu jest kara i administrator ma obowiązek ukarać gracza. Supporter @RiKi powinien znać regulamin i jak ktoś złamie go to dostaje karę.

Edytowano przez _Niko_
  • Haha 3

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.