Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Login: lewicki
Nick oskarżonego: [email protected]
Powód skargi: Ciągłe taranowanie celowe.
Data zdarzenia: 2020.07.29 godzina okolo 16 10
Dowody: SS
Opis sytuacji: Jechałem normalnie sentinelem po czym z bardzo duza prędkością ztaranowal mnie Adam tak mocno że  wypadłem z auta (serio XD) (ten sentinel na ss czerwony to moje auto wypadłem z niego na ss widać jeszcze ze po tym jak mnie ztaranowal mam krytyczny stan silnik) potem na mechu stal mi na masce i używał rożnych animacji.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: (3) lewicki: informuje cie o skardze

mta-screen_2020-07-29_16-09-10.png

mta-screen_2020-07-29_16-11-00.png

Edytowano przez lewicki

Pisząc skargę, zapoznałbyś się z regulaminem działu, gdzie Cię teraz odsyłam: 

Cytat

§ 4
Oskarżony musi zostać poinformowany o skardze. Poinformowanie przed napisaniem skargi nie jest ważne.

Odnosząc się do skargi, na pierwszym screenie nie widać, abym to ja Cię staranował, chociażby ze względu, iż uszkodzenia mojego pojazdu praktycznie są zerowe, co jest niewyobrażalne, aby tak było

"jeszcze ze po tym jak mnie ztaranowal mam krytyczny stan silnik"

Dodatkowo co tam robi @HoHo77? Jak ja jechałem, to widziałem Was i prawda jest taka, że to Ty wjechałeś w tego gracza, staranowałeś go i próbujesz złożyć winę na mnie.

Według mnie - dowody nie są wystarczające, aby jasno stwierdzić, że Cię staranowałem.

Do animacji się przyznaję, robiłem tak - jednak uważam, że za to powinieneś napisać raporta.

Ale ty masz 0 szacunku taranowałeś mnie jak szm*te a teraz takie rzeczy piszesz.

. Miniek,

Pisząc skargę zachowaj podstawy kultury

PS. Mała edycja skargi a tak wgl to tego hoho tez taranowałeś 

Na screnie nie widać momentu jak mnie ztaranowales ponieważ nie zdążyłem ale jest ss parę sekund później jak wypadłem z auta i zniszczyłeś mi silnik.

Znikome dowody na winę oskarżonego. Pierwszy screenshot może być wyrwany z kontekstu.

Skargę odrzucam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.