Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Login: lewicki
Nick oskarżonego: Narez
Powód skargi: Obraza gracza podczas służby na duty Support
Data zdarzenia: 2020.09.01 Godzina około 15 00
Dowody: SS zaraz
Opis sytuacji: Narez ogłosił że kupi tanio Perreniala, więc odpisałem swoją cenę: 50k i twój, po czym on odpisał: hahahahahaahahha ale śmieszne kiddo.

mta-screen_2020-09-01_14-49-41.png

Edytowano przez lewicki

WNIOSKUJĘ O UKARANIE SUPPORTA KARĄ! Wydaje mi się ze pod żadnym pozorem nie powinien wyzywać graczy, Powinien dawać przykład innym w naśladowaniu...

1. Napisałeś to specjalnie aby mnie sprowokować, gdyż zostałeś wywalony z organizacja oraz dostałeś zawieszenie w SATC i płaczesz teraz jak tylko piszesz z kimś z naszej organizacji, lub prowokujesz każdego aby tylko napisać skargę.

2. Sam po tej wiadomości napisałeś że mam nie płakać, po czym jak to ty mówisz "spłakałeś się" pisząc na mnie skargę.

3. Bardzo dobrze wiesz że każdy na ciebie mówi kiddo jak i na discordzie i na serwerze bo jest to prześmiewcze słowo kierowane w twoją stronę.

4. Jakbyś nie wiedział słowo "Kid" z języka angielskiego oznacza "Dziecko" czyli osobę młodą, którą jesteś, raczej wiesz ile masz lat więc nie muszę ci tłumaczyć dlaczego ludzie nazywają cię kiddem.

5. Nie musisz specjalnie do skargi dopisywać jakiś wniosków bo wniosek napisałeś już wyżej, wzór podaje administracja więc nie trzeba wysilać się dopisując jakieś dodatkowe wnioski.

Czekam na wypowiedź RCON'ów, a pozatym miałeś na celu mnie obrazić nazywając mnie kidem, odnośnie zawieszenia w SATC to to nie twoja sprawa tylko moja WoTosza oraz ukashhh'a i do teraz nie zobaczyłem "dowodów" na odwalanie moje, odnośnie organizacji to bardzo się cieszę że w niej nie jestem gdy poznałem was bliżej, tak jak mówię nie życzę sobie mówić na mnie kiddo i mnie to obraziło.

I Jeżeli rozmawiamy o wyzywaniu graczy to proszę niezmieniań tematu odnośnie SATC XD bo to zupełnie inna sprawa.

Nie zmieniam tematu na SATC, tylko na to że wyleciałeś z SATC oraz z organizacji i każdego prowokujesz a tak to byłeś super miły przepraszałeś i wgl.

Byłem miły i jestem miły ale jeżeli ktoś nie ma w ogóle do mnie szacunku to ja też go nie szanuje, niektórzy wiedza ze można ze mną żyć zgodnie i miło <3. A to ty i ukashhh specujecie mnie 24/7 (macie takie prawo okej) i robicie mi tylko pod górkę czepiacie się o wszystko to myślisz że będę miły jak ktoś na mnie "pluje".

Nikt cie nie specuje, a na pewno nie ja 🙂

Mhmm... ty mniej na pewno od ukashhha ale też nie dajesz mi żyć :c

Brak wystarczających dowodów do ukarania członka administracji.

Przestrzegam jednak @Narez by odnosił się do Ciebie jak i do innych graczy z kulturą w każdej sytuacji. Druga taka jak ta przedstawiona w powyższej skardze nie może się więcej pojawić.

Choć zastosowano środek pouczający, to skarga zostaje odrzucona.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.