Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Garru

Gracz
 • Ilość treści

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Typ Konta

  Zwykłe

Wszystko napisane przez Garru

 1. Problem tkwi w grze aktorskiej. Słychać, gdy ktoś czyta z kartki to nic przyjemnego do oglądania, brak emocji aż można usnąć. Radzę wam grać spontanicznie bez kartek i starać się mówić jak w rzeczywistości. Przykład:
 2. Garru

  Przywitanie

  Jak chcesz to wpadaj do piwnicy, pokażę kilka kotków.
 3. Garru

  Przywitanie

  Hejka Poszukiwałem projektu na poziomie oraz do przyjemnego pogrania, dlatego tu wylądowałem. Wielu zapewne mnie kojarzy z innych projektów, lub z mojej działalności na mta, ale dla tych co mnie nie znają. Nazywam się Igor, mam 23 lata i lubię trzymać małe kotki w piwnicy, a w MTA siedzę już 8 lat. Myślę, że wylądowałem tu na dłużej, więc będziecie mieli szansę mnie spotkać oraz poznać. Także widzimy się na serwerze w różnych okolicznościach.
 4. Hej piękna. 😍

  1. Lisa_

   Lisa_

   Witaj Igurczyk, miłego dnia!

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.