Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
FaperTV

❌ skarga odrzucona Skarga na RudyProkurator

Polecane posty

Login: FaperTV

Nick oskarżonego: RudyProkurator
Powód skargi: Jazda pod prąd, spowodowanie kolizji, jazda na skróty 
Data zdarzenia: około 23:00
Dowody: https://imgur.com/a/ZXr2Zbl

Opis sytuacji: Jadąc Drogą Kierowca RudyProkurator Zjechał na przeciwległy pas ruchu następnie spowodował kolizje po czym pojechał dalej na skróty
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: mta-screen_2021-01-13_23-09-40.thumb.png.5b1df6b0691d4fbbfcfe3d8d48fd1bb7.png

Dziwne jest to że na nagraniu widać że zostało twoje auto uszkodzone, a w dodatku po lagu serwera powinno cie tepnąć tak jak mówisz dalej prosto co się nie stało...

Napisano (edytowany)

nagranie jest ucięte od razu jak w ciebie uderzyło xD  Model zniszczenia jest pokazywany u ciebie, lecz u mnie nie ma go (  restartuje się gdy  oddalisz się  ode mnie )

Nic wiecej nie mam do dodania, w ciebie nie wjechałem, pozdro

Ide spać więc nie będę odpisywał, chyba że wstane. 

Edytowano przez RudyProkurator

Niestety ale na nagraniu nic nie wskazuje na błąd synchronizacji, na nagraniu cały czas jesteś przy nim zamiast już dawno wylecieć teleportacją po prostej. Czy jesteś w stanie udowodnić swoją niewinność @RudyProkurator?

Gdyby gracz przedłużył nagranie o 2 sekundy na 100%  bym wrócił na swoją realną pozycje, trzeba zauważyć że na nagraniu uderzyłem w gracza i od razu jest zakończenie filmiku, obejrzałem jeszcze raz i można zauważyć, że w pewnym momencie ( na górce ) widać jak lece nie nautralnie bokiem, co jest niewykonalne tym bardziej previonem, nie ważne czy posiada nitro czy nie.

• Haha 1

To jeśli według ciebie był to błąd synchronizacji to wytłumacz mi to zazwyczaj po kolizji auto się "teleportuje" na właściwy kierunek ruchu natomiast w twoim przypadku uderzyłeś jeszcze o murek od przejazdu kolejowego który cie podbił i pojechałeś dalej w lewo i pomiędzy filarami od autostrady... 

5 minut temu, FaperTV napisał:

To jeśli według ciebie był to błąd synchronizacji to wytłumacz mi to zazwyczaj po kolizji auto się "teleportuje" na właściwy kierunek ruchu natomiast w twoim przypadku uderzyłeś jeszcze o murek od przejazdu kolejowego który cie podbił i pojechałeś dalej w lewo i pomiędzy filarami od autostrady... 

Pojechałem normalnie prosto, uciąłeś filmik od razu po tym jak przez  błąd synchronizacji w ciebie uderzyłem. Raczej nie powodowałbym wypadku  bez powodu xD

To dziwne ze potem samochód którym się poruszałeś stał uszkodzony pod giełdą, fajnie kombinujesz...

1 minutę temu, FaperTV napisał:

To dziwne ze potem samochód którym się poruszałeś stał uszkodzony pod giełdą, fajnie kombinujesz...

Udowodnij, że samochód stał uszkodzony pod giełdą. W 100% był naprawiony ( oprócz jednych drzwi bo otarłem się o auto obok ).

Napisano (edytowany)

Niestety nie jestem w stanie tego udowodnić 😞

Ale drzwi zostały ci czasami uszkodzone po tym jak najechałeś na murek przez kolizje GTA

Edytowano przez FaperTV
dopiska

Sprawę chciałbym załatwić polubownie, spróbujcie ustalić jakąś cenę między sobą za ten "wypadek".

Czekam do końca dnia.

Również chciałbym ją załatwić polubownie, nie zależy mi na gotówce a na byciu szczerym i posiadaniu odwagi do przyznania się do swojej winy, a nie w mawianiu ze nie popełniłem błędu.

Tak jak pisałem wcześniej, nie zależy mi na gotówce ale według mojej perspektywy wyglądało to na celowy taran, oraz jazdę na skróty i nie wyglądało to na błąd synchronizacji.

nie miałbym powodu by jechać na skróty by stracić prawko,  a wiem że supporterzy  lubią posiedzieć na niewidce godzinami, więc te pare sekund mnie by nie zbawiło.

Specjalnie poczekalem dwa dodatkowe dni, bo widzę, że w ciągu dalszym brak rozwiązania konfliktu.

@FaperTV czy skarga może zostać uznana za zamkniętą, czy muszę podjąć w związku z sytuacją decyzję?

3 godziny temu, PaiR. napisał:

@FaperTV czy skarga może zostać uznana za zamkniętą, czy muszę podjąć w związku z sytuacją decyzję?

Jeżeli to faktycznie nie była jego wina to nie odpowiednie by było karanie go za to czego nie zrobił, więc poprosił bym ciebie o to abyś zrobił jak sam uważasz.

W związku z tym podejmuję decyzję o unieważnieniu kary.
Mam nadzieję że do takich sytuacji już nie dojdzie.

Odrzucam, zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.