Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Polecane posty

Login: k4rton
Nick oskarżonego: Piiotrus
Powód skargi: VDM kosiarkami
Data zdarzenia: 13 / 01 /2021
Dowody: 

Spoiler

139013231_527472621834808_8943972291467039753_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=58c789&_nc_ohc=ZCMAxEosa3wAX9vleCf&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&tp=6&oh=988e8c8fcbffbfa0713f826377aade59&oe=6024D086

Opis sytuacji: Kiedy chciałem oddać kosz trawy gracz wjechal na mnie kosiarką po czym jeszcze zaczął pisać ,że nie chodzi się w miejscu gdzie sprzedaje się trawę. Gracz dobrze mnie widział i przez "przypadek" by tego nie zrobił.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:  << [394] Piiotrus: Informuje o skardze  

Nie zmienia to faktu, że kosiarka nie dość że należała do Ciebie i mogleś bez mniejszego problemu cofnąć i uniknąć śmierci gracza.

Skargę przyjmuję.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.