Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

❌ skarga odrzucona Skarga na BollmeN

TheNorbix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Norbix69
Nick oskarżonego: BollmeN
Powód skargi: zawyżona + niesłuszna kara
Data zdarzenia: 29.06.2022
Dowody: Gracz TheNorbix został wyciszony (VC) na 7 dni przez BollmeN, powód: Obraza supportera
Opis sytuacji: Witam w ten piekny owocy dzien lecz niestety spotykamy sie tutaj w głupie sytuacji otóż dostałem kare wyciszenia 2 dni temu od suporta bollmena który sie poczuwa jak hit a więc wracając. Jechaliśmy z lukasz01 sandkingiem przez spawn sf (lukasz kierowal) lecz nie odwalał, gracz bollmen bez rozwagi driftowal sobie na spawnie swoim burito przez co uderzył w sandkinga lukasza który potem sie domagał zapłaty. Gracz bollmen podchodził do tego prześmiewczo typu: 

Spoiler

[2022-06-29 192708] [Output]  (18) BollmeN puac

na odpowiedzi typu nie reagował: 

Spoiler

[2022-06-29 192711] [Output]  (96) lukasz01 plac
[2022-06-29 192731] [Output]  (96) lukasz01 placisz
[2022-06-29 192732] [Output]   [96] lukasz01 no to mamy przypal
[2022-06-29 192733] [Output]  (96) lukasz01 czy ban za prawko

Dobra lecimy dalej. A więc podszedłem do pojazdu w którym siedział bollmen i powiedziałem na voice (przy tym było wiele osób) do niego cytuje "zaraz nakopie ci do dupy", moim zdaniem nie jest to obraza suportera jak jest napisane w powodzie oraz pokazuje to, że bollmen nie ogarnia w bycie suporterem + odwala tak jak robił to na jednym znanym serwerze gdzie ma szkodnika. Reasumując domagam się kary dla tego delikwenta ponieważ ucierpiałem na tym otrzymując mute i przy okazji bana od Szakala pewnie przez tą bez sensowną karę. Z gory dziekuje za odpowiedz, zycze miłego dnia.

• Super 2
  • Haha 11

Witam, kare otrzymałeś za zwyzywanie mnie przed tym jak powiedziałeś "zaraz nakopie ci do dupy".

Co do driftowania na spawnie to skręcając na spawna wpadłem w niekontrolowany poślizg przez to iż niestety miałem zamontowane opony zimowe po zakupie tego pojazdu, po poślizgu zatrzymałem się na chodniku i to twój kolega we mnie celowo wjechał. Uważam że wtedy to była twoja wina więc dlatego nie chciałem zapłacić za szkody.

Wspomniałeś że mam gdzieś na znanym serwerze szkodnika, są to bzdury, nigdzie na żadnym serwerze nie mam szkodnika.

Czekam na odpowiedź RCON.

Edytowane przez BollmeN
pomyłka
  • Super 3
  • Haha 1
  • Auć 1

4 minuty temu, TheNorbix napisał:

Mordo ale ja nawet wtedy autem nie kierowalem tylko @lukasz01a co do wyzywanie cię przed to nie miało to miejsca bo nic w twoim kierunku nie mówiłem obrazliwego oprócz tego tekstu co napisałem wyżej.

Źle napisałem, nie ty wjechałeś tylko twój kolega.

Nie będę ci tu przypominał jakimi słowami mnie zwyzywałeś bo mi nie wypada, jeżeli będę musiał to napiszę któremuś z RCON na pv na dc.

• Super 2

2 minuty temu, BollmeN napisał:

Źle napisałem, nie ty wjechałeś tylko twój kolega.

Nie będę ci tu przypominał jakimi słowami mnie zwyzywałeś bo mi nie wypada, jeżeli będę musiał to napiszę któremuś z RCON na pv na dc.

Nie tyle co napisz co po prostu daj film czy coś podobno macie nagrania na mnie, a wiem że nie obraziłem ciebie słowami wulgarnymi za co mógłbym zostać ukarany. Swoje słowa wyżej nadal podtrzymuje (a i srolmen to nie obraza jak cuś)

1 minutę temu, TheNorbix napisał:

Nie tyle co napisz co po prostu daj film czy coś podobno macie nagrania na mnie, a wiem że nie obraziłem ciebie słowami wulgarnymi za co mógłbym zostać ukarany. Swoje słowa wyżej nadal podtrzymuje (a i srolmen to nie obraza jak cuś)

Obraziłeś mnie słowami wulgarnymi.
Nie mam obowiązku pokazywać ci dowodu ani posiadać dowodu.

Więcej nie odpowiadam, czekam na odpowiedź RCON.

• Super 3

Teraz, BollmeN napisał:

Obraziłeś mnie słowami wulgarnymi.
Nie mam obowiązku pokazywać ci dowodu ani posiadać dowodu.

Więcej nie odpowiadam, czekam na odpowiedź RCON.

Nie ma opcji, oprócz słów które wymieniłem wyżej nic więcej nie mówiłem. Nie bede zmieniać zdania ponieważ myślę, że lepiej wiem co mówiłem i do kogo. 

Idz tam szkodnikuj na 4 zyciu

• Haha 14
  • Nie lubię tego 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.