Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
TypowaDycha

Mechanik

Polecane posty

Temat wątku: Skarga na Heysiwer

Login: Driloxoo
Nick oskarżonego: Heysiwer
Powód skargi: Danie temu kto się wepchał pierwszeństwa
Data zdarzenia: 2020-11-21
Dowody: niestety nie mam 
Opis sytuacji: Naprawiłem moje auto. Za mną był jeden pojazd czekający na naprawę. W tym czasie wrąbał się w kolejkę jakiś biały pojazd. Oczywiście moderator MUSI mieć DOWÓD że ten pojazd który stał za mną był nie winny i powinien BYĆ dopuszczony jako DRUGI do naprawy a nie jako przejechanie do INNEGO stanowiska.

Dziękuje pozdrawiam mam nadzieje na rozwiązanie tej sprawy.

• Haha 1
  • Nie lubię tego 2

Witam.

1. Popraw nazwę wątku.

2. Takich sytuacji jest kilka kilkanaście dziennie. W ogóle nie przypominam sobie Ciebie (Twojego nick'u), ani podobnej sytuacji.

3. Jeśli tak było, to najwyraźniej miałem dowód, nie musi być to ss/nagranie, ale można łatwo to poznać po śladach opon, jeśli takowe nie zniknęły.

Do sytuacji głębiej się odnieść nie mogę, gdyż nie posiadasz żadnego dowodu potwierdzającego ową sytuację. Oczekują na ARCON.

• Haha 1

Hej.

Jeżeli nie pamiętasz, to niestety ale coś jest nie tak. W takim razie kup sobie Bilomag PLUS 🙂 (gorszej wymówki nie słyszałem)

Napisano (edytowany)

Powiem Ci tak - jesteś żałosny, bo szyderczo wyśmiewasz się z naszej (administracji) pracy, której w żadnym stopniu nie doceniasz. Dziennie mamy kilka set reportów, z czego kilkadziesiąt to reporty o treści ''ktoś wepchnął mi się do mechanika''. Ty myślisz, że ja pamiętam każdą sytuację, każdego reporta, każdą wypowiedź gracza? Otóż nie i doceń to, że staram sobie przypomnieć ową sytuację, aby ją jakoś logicznie wyjaśnić, a ty... Brak mi słów. Czekam na Administrację RCON.

Edytowano przez Heysiwer
  • Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.