Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Suszek*

Skarga na LordPrestizul - oskarżony przez Suszek*

Polecane posty

Nick pracownika: @LordPrestizul
Data zdarzenia: 21.11.2020
Opis zdarzenia: Pracownik zabrał mi pojazd spod pracy drwala i wstawił go za 500$ z powodem: Porzucony z zaciągniętym ręcznym. W pracy tej nie ma wyznaczonego parkingu więc sobie postawiłem pojazd z boku, gdzie pełno osób tam zostawia swój pojazd, miejsce to będzie (mam nadzieję) ukazane na ss zrobionym przez pracownika. Nie rozumiem też czemu pojazd ten był porzucony, skoro ja go tam postawiłem i zaciągnąłem ręczny czyli zaparkowałem. Ostatnio też został mi zabrany pojazd z tamtego miejsca z powodem źle zaparkowany za 200$ (lub 300$, nie pamiętam), więc nie wiem czy to zależy od jakiejś losowości, humoru pracownika. Totalnie nie podoba mi się zabieranie stamtąd pojazdów skoro nie ma parkingu z wyznaczonymi miejscami parkingowymi. Pojazd nikomu nie przeszkadzał, nie blokował drogi więc nie wiem czemu został zabrany. 
Dowody: https://imgur.com/a/lEQrB8x

• Super 1
  • Lubię to! 2

Witam z tej strony Zgredek  Pracownik   pojazd wiem jak stał widziałem mam nawet ss mogę dać ale Lordprestizu ma pewnie też więcej skarga zostanie odrzucona  administracja, RCON zwiększyli parking specilanie żeby gracze mieli łatwiej   mogłeś zaparkować jak auto źle stało, to parking nie był cały zapełniony 

Edytowano przez Zgredek
  • Haha 1
  • Auć 1

Jeżeli Ci się nie podoba napisz propozycję do tego, a co do skargi to nie jest miejsce parkingowe zostałem poproszony o pracownika o pomoc w odholowywaniu pojazdów z tego miejsca, parking masz od płotków. Specjalnie teraz przyjechałem pod drwala i zapytałem się supportera, odpisał mi że nie można. Oto ss z rozmowy z supporterem: https://imgur.com/a/lnJSOxX . Jeżeli chcesz ss z pojazdu odholowanego to podaj mi model ewentualnie id bo tam stało parę.

Edit: https://imgur.com/a/X6Rc2aY proszę

Edytowano przez LordPrestizul
  • Lubię to! 1

@LordPrestizul No okej, parking wygląda jak zagroda dla świń i trudno zauważyć, że to miejsce do parkowania, ale to już mniejsza z tym. Przejdźmy do tego, dlaczego pojazd został wstawiony na pp jako porzucony z ręcznym skoro ja go tam zaparkowałem.

@Zgredek mam nadzieję, że dostałeś pozwolenie od zarządu na wypowiedzenie się w temacie. Jeśli masz się wypowiadać to chociaż proszę o trochę szacunku dla czytających i języka polskiego.

Edytowano przez Suszek*
  • Lubię to! 1

Przed chwilą, Suszek* napisał:

@LordPrestizul No okej, parking wygląda jak zagroda dla świń i trudno zauważyć, że to miejsce do parkowania, ale to już mniejsza z tym. Przejdźmy do tego, dlaczego pojazd został wstawiony na pp jako porzucony z ręcznym skoro ja go tam zaparkowałem.

Wyższa ranga mi tak powiedziała, a po za tym jak zaparkowałeś jak to nie parking, co mam ci dać "Pojazd źle zaparkowany" ? Jak on w ogóle nie znajdował się na parkingu.

To dlaczego jeden pracownik daje jako porzucone, a drugi jako źle zaparkowane.

Ale ty się czepiasz.. A dlaczego mnie się pytasz o takie rzeczy ? Skąd ja mam wiedzieć ? Posłuchałem się wyższej rangi...

Pojazd nie był obok parkingu był dosyć dalej więc był jako porzucony  jak byś trochę dał za budkami to źle zaparkowany by był jak to porzucony 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.