Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
sulim

[Poradnik] Co można robić produktywnego na kutrach podczas pracy ?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, w tym poradniku chciałbym wam powiedzieć a nawet pomóc co możecie robić podczas pracy na kutrach.

- Oglądanie seriali lub filmów

Więc tak powiem wam mój sposób na zarabianie bez omijania systemu afk oraz oglądania filmów jednocześnie (jak mamy jeden monitor)

Odpalamy MTA ---> Ustawienia---> Grafika ---> Rozdzielczość -----> Zmieniamy na małą rozdzielczość ---> Zaznaczamy  tryb okienkowy ----> Akceptujemy i resetujemy MTA.

Następnym krokiem będzie odpalenie MTA oraz coś do oglądania w moim przypadku będzie to YouTube i powinno to wyglądać tak:

1783461922_doapelacji.thumb.png.35f576f10ab6f0ecfff519807065a203.png

Więc teraz możecie się cieszyć się oglądaniem filmów bez omijania ANTY-AFKA.

- ROZMOWA NA KOMUNIKATORACH GŁOSOWYCH 

Drugim moim sposobem na wykorzystanie czasu podczas zarobku na kutrach jest rozmowa na komunikatorach głosowych takich jak : discord , teamspeak 3. (wiem ze jest to troszke banalne ale urozmaica to czas )

- CZYTANIE KSIĄŻKI

Czytanie książki  nie wymaga od nas pracy rękoma więc spokojnie możemy skupić się na kierowaniu kutrem ogranicza nas jedynie przekładanie następnych kartek

- SZYBKIE DANIE

Jedną ręka możemy sterować kutrem a drugą machać widelcem.

- ROZWIJANIE SWOICH PASJI 

Możemy rozwijać swoje pasje które nie wymagają od nas odchodzenia od komputera 

SŁUCHANIE  MUZYCZKI 

Jeśli mój poradnik ci się spodobał możesz zostawić serduszko :love:

Edytowano przez sulim
  • Super 6

Generalnie jest już taki poradnik, może nie identyczny bo twój jest do kutrów a ten drugi do wszystkich prac, ale i tak to samo.

• Super 1

Krótko, zwięźle i na temat; przydatny poradnik z różnorodnymi pomysłami o których nie miałem pojęcia.

Ocena: 10/10

Pozdrawiam.

• Super 2

Dobry poradnik sulim.

@yt_tiffergan nie rozumiem, wysłany przez ciebie poradnik pokazuje tylko jak oglądać filmiki w tle i tyle, tutaj masz więcej rzeczy które można robić podczas pracy.

• Super 2
  • Lubię to! 1

57 minut temu, sulim napisał:

Witam, w tym poradniku chciałbym wam powiedzieć a nawet pomóc co możecie robić podczas pracy na kutrach.

- Oglądanie seriali lub filmów

Więc tak powiem wam mój sposób na zarabianie bez omijania systemu afk oraz oglądania filmów jednocześnie (jak mamy jeden monitor)

Odpalamy MTA ---> Ustawienia---> Grafika ---> Rozdzielczość -----> Zmieniamy na małą rozdzielczość ---> Zaznaczamy  tryb okienkowy ----> Akceptujemy i resetujemy MTA.

Następnym krokiem będzie odpalenie MTA oraz coś do oglądania w moim przypadku będzie to YouTube i powinno to wyglądać tak:

1783461922_doapelacji.thumb.png.35f576f10ab6f0ecfff519807065a203.png

Więc teraz możecie się cieszyć się oglądaniem filmów bez omijania ANTY-AFKA.

- ROZMOWA NA KOMUNIKATORACH GŁOSOWYCH 

Drugim moim sposobem na wykorzystanie czasu podczas zarobku na kutrach jest rozmowa na komunikatorach głosowych takich jak : discord , teamspeak 3. (wiem ze jest to troszke banalne ale urozmaica to czas )

- CZYTANIE KSIĄŻKI

Czytanie książki  nie wymaga od nas pracy rękoma więc spokojnie możemy skupić się na kierowaniu kutrem ogranicza nas jedynie przekładanie następnych kartek

- SZYBKIE DANIE

Jedną ręka możemy sterować kutrem a drugą machać widelcem.

- ROZWIJANIE SWOICH PASJI 

Możemy rozwijać swoje pasje które nie wymagają od nas odchodzenia od komputera 

SŁUCHANIE  MUZYCZKI 

Jeśli mój poradnik ci się spodobał możesz zostawić serduszko :love:

IMO poradnik trochę nie potrzebny bo raczej każdy by na takie coś wpadł 😅 Ale + za chęci jest 

• Super 1

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, BasteeK napisał:

IMO poradnik trochę nie potrzebny bo raczej każdy by na takie coś wpadł 😅 Ale + za chęci jest 

musiałem to zrobic za kare 

Edytowano przez sulim
  • Super 1

Ja zrobilem podobny poradnik wiec nwm po co drugi podobny 😛

1 minutę temu, Argin napisał:

Ja zrobilem podobny poradnik wiec nwm po co drugi podobny 😛

Mam dla Ciebie zadanie bojowe.

Przygotuj dla społeczności jakiś ciekawy poradnik nt. tego, jak produktywnie wykorzystać czas spędzany na kutrach.
Czyli o rzeczach, które możesz robić będąc przy PC i mając odpaloną grę (tym samym nie używając makro czy nie omijając systemu anty-afk).

Minimum 300 wyrazów, bez oszukiwania.

Zadanie bojowe 

Bardzo spoko poradnik, kilka opcji może mi się przydać przy następnej pracy na kutrach.

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.