Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz6553

Oferuję usługi związane z fotografią

Polecane posty

Login: Lukasz6553
Opis usługi: Oferuję wykonanie zdjęcia tobie, twojemu pojazdowi i wszystkiemu co sobie zamarzysz.
Cena usługi: Zależy, na pewno dogadamy się.
Sposób kontaktu: Wiadomość na forum
Dodatkowe informacje: Zapraszam!

• Lubię to! 1

Podpinam sie do pytania!

Dnia 13.11.2020 o 21:51, tikeJ napisał:

Jakieś portfolio ?

Dnia 13.11.2020 o 21:51, tikeJ napisał:

Jakieś portfolio ?

14 godzin temu, Innostunut napisał:

Podpinam sie do pytania!

Gracz napisał że "Oferuję wykonanie zdjęcia tobie, twojemu pojazdowi i wszystkiemu co sobie zamarzysz", do czego jest wam potrzebne Portfolio? Jeżeli JA dobrze zrozumiałem post to graczowi chodzi o robienie zdjęć na Serwerze za pomocą aparatu a nie o prace graficzne tworzone w na przykład Photoshopie, a na to wychodzi bo gracz jest w Biznesie "Liberty News" i jeżeli się nie mylę to mają oni dostęp do aparatu. 

Przed chwilą, BasteeK napisał:

Gracz napisał że "Oferuję wykonanie zdjęcia tobie, twojemu pojazdowi i wszystkiemu co sobie zamarzysz", do czego jest wam potrzebne Portfolio? Jeżeli JA dobrze zrozumiałem post to graczowi chodzi o robienie zdjęć na Serwerze za pomocą aparatu a nie o prace graficzne tworzone w na przykład Photoshopie, a na to wychodzi bo gracz jest w Biznesie "Liberty News" i jeżeli się nie mylę to mają oni dostęp do aparatu. 

Chodzi o opcje graficzne itp. żeby zdjęcie nie wyglądało tak jak by było zrobione telefonem, tyko miało jakiś poziom.

• Super 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.