Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Volenir

Aktualizacja: strefa DM!

Polecane posty

 

aktualka2.png

Nowa aktualizacja: Strefa DM

Totalnie odbiegająca od poprzedniej większej aktualizacji część rozgrywki.
Najpierw odrobina opisu...

Wschodnia część Los Santos nigdy nie była uważana za bezpieczną dzielnicę. Gangsterzy wielu "familii" wyszli na ulicę, by protestować istnienie innych grup niż ich.. za pomocą broni. Ty lub Twoja organizacja, niejako uznawana za zagrożenie, może wyjść z tego protestu zwycięsko. Uzbrój się w umieszczonym w centrum Los Santos sklepie z bronią i wyrusz na polowanie!
Ważna rada ode mnie: każdy będzie chciał zwyciężyć, więc bierz poprawkę na umiejętności innych jednostek lub organizacji!

Funkcjonalności, jakie przybywają wraz z tą aktualizacją

WAŻNE: MODUŁ JEST W FAZIE BETA, W ZWIĄZKU Z CZYM ZYSKI Z AKTYWNOŚCI NA TERENIE SĄ ZMNIEJSZONE

Dodano strefę DM

mapa.png

Aby brać udział w DM, musisz w Panelu Gracza (F5) → Ustawienia zaakceptować DM w strefie. Regulamin dotyczący strefy znajdziesz w zaktualizowanym Regulaminie serwera.
Do czasu kiedy nie wyjdziesz ze strefy i nie wyłączysz tej opcji, będzie możliwe zadawanie obrażeń zarówno Tobie, jak i pojazdowi którym się poruszasz.

Jednak najpierw...
...trzeba zakupić broń!

ammunation.png

Aby mieć możliwość zakupu broni w sklepie, musisz posiadać co najmniej 500 reputacji.
Sklep z bronią znajdziesz w centrum Los Santos, a na mapie pod ikonką ammunation.png.

Sprzedawca zaprezentuje Ci swój asortyment, musisz kupić najpierw bazę (broń), a później składniki (amunicja) aby w pełni móc używać swojej broni zagłady.

ammunation-offer.pngZabijaj przestępców - zarabiaj!

trunk.png

Zabijaj przestępców i zgarniaj ich pieniądze - istnieje szansa na zdobycie większego wynagrodzenia o ile broń nie ulegnie uszkodzeniu.
Każdy przestępca (działający sam lub w grupie) będzie chronił swojego towaru. Zgarnij paczki, schowaj w bagażniku i sprzedaj je u Podejrzanych typów. Szukaj ich po całym San Andreas, po czym sprzedaj (im dalej strefy DM, tym więcej dostaniesz pieniędzy).

 

Przejmij teren!

teren.png
Przejmij teren na Grove Street eliminując ostatniego strażnika i miej dostęp do specjalnego towaru w postaci narkotyków oraz godzinnej premii przepranej gotówki.
 

Zgarniaj kasę z graczy!

komunikaty.png
Każdy gracz noszący gotówkę przy sobie będzie jej część upuszczał przy śmierci. Wyeliminuj i zgarnij 10% doli z jego portfela.

Współpracuj z innymi!

Wymieniaj się z graczami nielegalnymi towarami z bagażników aut, kooperujcie i uważajcie na policję (która wkrótce zawita na serwer) - może przeszukać wasz bagaż i wyciągnąć niemałe konsekwencje!


WAŻNE: MODUŁ JEST W FAZIE BETA, W ZWIĄZKU Z CZYM ZYSKI Z AKTYWNOŚCI NA TERENIE SĄ ZMNIEJSZONE

Zachęcamy do testowania, będziemy odpowiednio nagradzać za każdy zgłoszony błąd!
Jeżeli jakiś znajdziecie, koniecznie podeślijcie nam metodę, jaka doprowadziła do wykonania błędu oraz odpowiednie materiały tj. zrzuty ekranu.

Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.