Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

❌ skarga odrzucona Skarga na gracza merat

barczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 9222
Login: barczyk
Nick oskarżonego: merat
Powód skargi: Próba taranowania,skracanie,zabieranie czasu  (Ogólnie kid też dlatego)
Data zdarzenia: 14.09.2021 (22:35)
Dowody: 

Opis sytuacji: Próbował mnie ztaranować, potem zaczął uciekać i skracać bez zachowania zasad (RP) 
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: Chat w grze

pochwal sie lepiej co pisalas, potem cos gadaj, co do mojej osoby nie ma tu zadnego dowodu na mnie, to ze twoj kolezka jezdzil sobie offroad  i to nagrales, i myslisz ze to ja to pozdro, 

to ty spamilas co 2 minuty "kid" ja niewiem co tak sie tego slowa uczepiles, moze lubisz male dzieci, nie wnikam

nie pozdrawiam

mta-screen_2021-09-14_22-47-04.png

mta-screen_2021-09-14_22-47-55.png

mta-screen_2021-09-14_22-47-56.png

mta-screen_2021-09-14_22-50-40.png

mta-screen_2021-09-14_22-57-10.png

• Super 1
  • Haha 1

Dostałem już muta na 24h więc te sc na nic 😉 nie lubię cwaniaczków, którzy mają 15 lat dlatego poszła skarga praktycznie za nic a głównie za zabranie czasu.

Cytuje "ja niewiem co tak sie tego slowa uczepiles, moze lubisz male dzieci, nie wnikam" Proszę wziąść to pod uwagę nie fajna wypowiedź to przesada.

A i jeszcze dużo literówek zrobiłeś, jak na osobę która mnie poprawiła na chacie w grze 🙂

• Super 1

24 minuty temu, barczyk napisał:

Dostałem już muta na 24h więc te sc na nic 😉 nie lubię cwaniaczków, którzy mają 15 lat dlatego poszła skarga praktycznie za nic a głównie za zabranie czasu.

Cytuje "ja niewiem co tak sie tego slowa uczepiles, moze lubisz male dzieci, nie wnikam" Proszę wziąść to pod uwagę nie fajna wypowiedź to przesada.

A i jeszcze dużo literówek zrobiłeś, jak na osobę która mnie poprawiła na chacie w grze 🙂

Wkleic wszystkie twoje logi? Mam ich sporo sam sie kompromitujesz cj

Ehhh wyślij wszystko i też to, że co druga wiadomość brzmiała "kto pytał" jak dzieciak, nie kompromituj się skończ wątek bo sam wiesz, że spina jest przez Ciebie bo trzeba było się zachować a nie próbować taranować a potem uciekać... A następnie jak już odpuściłem Tobie to podjechałem na spawna i pisałeś głupie teskty nie wiadmomo po co, masz auto organizacji fajnie nie podoba Ci się Euros spoko gdzieś to mam, ale tego tarana mogłeś odpuścić a no i jeszcze wyślij te SC, że zapraszałeś mnie na dc a potem nie chciałem podać i wiadomości brzmiały "ok" "kto pytał" tyle w temacie.

Teraz, barczyk napisał:

Mhm ale literówki młody, czekam na sc bo pisałeś, że masz więc czekam. Pozdro

4 minuty temu, merat napisał:

Skoncz te wypociny twoje, bezsensowne, administracja ma wglad do logow sprawdzi sobie wszystko ladnie, to ze  masz problemy mentalne to juz twoj problem nie moj, pozdrawiam

Zachowuj się nie odwalaj to będzie git, a i zapomniałem wspomnieć to była moja pierwsza kara na serwerze przez tyle godzin przegranych. Chodzi o muta, który był słuszny ale 90% ludzi by nie wytrzymało przez takiego małolata jak Ty a jak byłeś taki mądry to trzeba było na voice gadać.

18 godzin temu, barczyk napisał:

Zachowuj się nie odwalaj to będzie git, a i zapomniałem wspomnieć to była moja pierwsza kara na serwerze przez tyle godzin przegranych. Chodzi o muta, który był słuszny ale 90% ludzi by nie wytrzymało przez takiego małolata jak Ty a jak byłeś taki mądry to trzeba było na voice gadać.

Kogo obchodzi twoja kara na vc, którą dostałeś poza obrębem tej skargi? I skąd twierdzisz ile mam lat skoro nawet niemasz do tego wglądu? 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.