Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

skarga na mowmififi


bejton.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: MaksPL4727
Nick(i) oskarżonego(/ych): bejton.
Powód skargi: Nieodpowiednie skalowanie kar
Data zdarzenia: 20.06.26
Dowody: ss
Opis sytuacji: Witam chce aby administrator przedstawił swoje stanowisko, dlaczego az tak wysoki taryfikator biorąc pod uwage ze WSZYSTKIE  BANY które otrzymywałem były głównie w celu spłacenia środków zalegających za naprawe naprzykład pojazdu chyba ze administrator kierował sie czymś innym🤔. W tym dniu dostałem również inne kary tj. Mute,Prawo Jazdy. Czyli surfowanie po taxówce na ręcznym bmx'em nawet nie będąc na niej = odrazu ban 7d jak widać. Z karą sie zgadzam w 100% ze została nałożona, ale czekam cierpliwie na jego wypowiedź dlaczego akurat 7 DNI oraz na co patrzył P. Sz. Administrator podczas jej nadawania Jeśli prytocze przykład wg. mnie bardziej surowy i utrudnia rozgrywke innym graczom, z tego co wiem za jednorazowe  specjalne zwodowanie pojazdów 3d  a tutaj sprawa tak wygląda. Napisałem drugi wątek na dziale do tego przeznaczonym z pytaniem odnośnie taryfikatora bo widze ze tutaj jest niezła rozbieżność o ile taki jest posiadany choć wątpie 🙂. Niech oceni to również osoba wyżej postawiona która posiada wiedze na temat taryfikatora o ile tak jak napisalem taki istnieje i odpowie co do mojej skargi która ma charakter bardziej dopytania czy kara ma prawidłowy taryfikator co do przewinienia i wcześniejszych MOICH kar. Pozdrawiam

445362932_Zrzutekranu2026-06-20015929.thumb.png.ed173b2e379e32b2e9ea4617c7e41ee6.png

@mowmififi24h

Edytowane przez bejton.
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wiele kar w krotkim czasie ciekawe,  skoro mam juz aktywnego mute'a oraz prawo jazdy,więc z jakiej racji użyłeś  ban'a jeśli i tak te kary ograniczają mnie praktycznie do 0 a ostatnia kara nie liczac tych w dniu 20.06 czyli w dniu otrzymania bana byla w styczniu https://projectrpg.pl/punishments/?sortdirection=desc&quicksearch=bejton. więc dlaczego ja stosujesz? oraz Jak mam utrudniać rozgrywkę wg ciebie po tych karach?

Edytowane przez bejton.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Siema! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.