Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.
Zaloguj się, aby obserwować  
Volenir

Regulamin Administracji Serwera w wersji do wglądu publicznego

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Regulamin Administracji Serwera
(z wykluczeniem punktów zastrzeżonych)*

1. Niniejszy regulamin dotyczy wszystkich działań wykonywanych podczas spełniania przez Gracza funkcji administracyjnej na serwerze ProjectRPG.
3. Obowiązkiem administracji serwera jest utrzymywanie porządku na serwerze.
4. Administracja serwera ma obowiązek zachować kulturę wypowiedzi w stosunku do innych graczy i innych członków Administracji serwera.
5. Obowiązkiem Administracji serwera jest godne reprezentowanie serwera na nim i poza nim.
6. Administracja serwera ma obowiązek stosować się do Regulaminu Serwera i egzekwować kary w przypadku jego łamania.
8. Graczowi pełniącemu funkcje administracyjne zezwala się stosować kary według własnej skali lecz wymaga się od niego sprawiedliwego wymierzania kary w stosunku do złamanych zasad Regulaminu Serwera.
8.1. Administracji zezwala się na stosowanie bardziej dotkliwych kar dla graczy, którzy lamią regulamin po raz kolejny.
9. Zakazuje się nierównego traktowania graczy przez Administrację serwera.
10. Administrator serwera ma absolutny zakaz podpuszczania graczy do łamania Regulaminu Serwera.
15. Każdemu członkowi Administracji serwera zezwala się na zrobienie maksymalnie ustaloną przez wewnętrzny regulamin liczbę eventów.
(...)
15.5. Zezwala się na sponsorowanie nagród eventów przez graczy i administrację serwera (dalej "Sponsorzy").
15.5.1. Sponsorzy niebędący w administracji serwera mogą brać czynny udział w procesie tworzenia wydarzenia, jednak sami nie mogą brać w nich udziału jako uczestnicy.
15.5.2. Sponsorzy nie mogą w swoich działaniach celowo dążyć do wygrania przez konkretnego gracza.
15.5.3. Sponsor musi zostać poinformowany o założeniach głównego punktu (15.5) i jego podpunktów.
16. Administracja serwera nie może uczestniczyć w wydarzeniach specjalnych ("eventach") organizowanych na serwerze będąc na służbie.
16.1. Zabrania się tym samym tworzenia przewagi podczas wydarzeń tj. "walizka" lub innych, za pomocą teleportów administracyjnych.
20. Zabrania się korzystania z funkcji przydzielonych przez rangę administracyjną do własnych lub cudzych korzyści oraz zwiększenia przewagi nad graczem. Istnieją odstąpienia opisane w wewnętrznym regulaminie.
20.3. Absolutnie zakazuje się teleportowania pojazdów i graczy na życzenie gracza.
20.3.1. Zezwala się na teleportowanie aut (z przechowalni lub mapy) w sytuacjach szczególnych, ujętych w wewnętrznym regulaminie.
20.3.1.1. Taki pojazd nie może zostać użyty w celach zarobkowych do momentu schowania go i wyciągnięcia z przechowalni, bądź dłuższego jego nieużywania.
21. Zakazuje się Administracji serwera uczestniczyć w jakiejkolwiek rozgrywce zarobkowej (poza pełnieniem służby frakcyjnej) w czasie przebywania na randze administracyjnej.
22. Administracji serwera zabrania się wykorzystywania informacji zawartych w wiadomościach prywatnych, czatach organizacji, frakcji oraz biznesu do własnych celów lub karania gracza.
22.1. Odstąpieniem od tego punktu jest zgłoszenie takiego zachowania przez odbiorcę wiadomości/uczestnika rozmowy (tj. z powodu wyzwisk).
22.2. Bezwzględnym odstąpieniem jest reklama innych serwerów.
23. Administracji serwera zakazuje się teleportowania pojazdów graczy do nich samych. Istnieją szczególne odstąpienia ujęte w wewnętrznym regulaminie.
23.1. Absolutnie zakazuje się wykonywania wszelkich czynności administracyjnych na pojeździe gracza, który pozostawił go na strefie DM.
23.2. Zabrania się teleportowania do przechowalni pojazdów, które mają pojemność bagażnika większą niż 150 kg.
23.2.1. Przy podejrzeniu składowania paczek z DM I/LUB przedmiotów pracy (tj. drewno) w pojeździe - zezwala się administracji na podjęcie dodatkowych czynności sprawdzających zawartość bagażnika. **

* - Regulamin Administracji Serwera ma za zadanie jedynie informowanie Gracza o obowiązkach, możliwościach i zakazach Administracji Serwera z wykluczeniem punktów zastrzeżonych wewnętrznym regulaminem administracji.

** - Administrator może zażądać potwierdzenia zawartości bagażnika. W tym celu administrator przeteleportuje pojazd do gracza i dokona operacji z wykorzystaniem mechaniki gry.

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2020 19:00
Administracja RCON

Edytowano przez Volenir
Dodano/zmieniono punkty: 8.1, 23.2, 23.2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.