Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Komanoid

Gracz
 • Ilość treści

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1
 • Typ Konta

  Premium

Komanoid wygrał w ostatnim dniu 5 Maj

Komanoid ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

57 Dobry

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

107 wyświetleń profilu
 1. Aktualizacja zarządu Z przyjemnością informujemy, iż Kierownik @WoTosz obejmuje stanowisko Zastępcy Szefa.
 2. Aktualizacja zarządu Witam, z przyjemnością informujemy, iż Pan @MateuszDafGames obejmuje stanowisko Zastępcy Szefa. Gratulacje!
 3. Kary Kierowca @MichalekPL otrzymuje ostrzeżenie(1/3). Powód: Nie przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
 4. Rekrutacja Witam, z przyjemnością pragnę powitać nowe twarze w szeregach frakcji San Andreas Transport Corporation. @VeyRon @RutinoSkorpin @mosoma @matteushh @krzys @Bandyta @Szablowsky Gratulacje! (Wybrańców zapraszam 22.05.2020 o godzinie 16.00 przed baze SATC)
 5. Aktualizacja składu Nowy Kierowca @Tasam odchodzi z frakcji na własne żądnie. Nowy Kierowca @Wyder odchodzi z frakcji na własne żądnie.
 6. Aktualizacja składu Nowy Kierowca @FreeBarabbas odchodzi z frakcji na własne żądnie. Kary Kierowca @MichalekPL zostaje zawieszony na 3 dni. Powód: Załatwianie spraw prywatnych na służbie.
 7. ―Wzór skargi na pracownika― ―Wzór wniosku o powrót do frakcji― • Do frakcji może wrócić każdy, kto posiadał minimum stanowisko Kierowca. • Po napisaniu odejścia, o powrót do frakcji można wnioskować po upływie 30 dni. • Każde 4 tygodnie nieobecności we frakcji skutkuje obniżeniem stopienia służbowego o jeden w dół. • Wniosek bez dowodów lub gdy osoba znajduje się na czarnej liście zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum. ―Wzór o pochwałę na pracownika frakcji―
 8. Awanse Z przyjemnością informuje iż Adept @Wyder, @Tasam, @FreeBarabbas, @maiju zostaje awansowany na Nowego Kierowce. Z przyjemnością informuje iż Nowy Kierowca @MichalekPL zostaje awansowany na Kierowce.
 9. Rekrutacja Witam, z przyjemnością pragnę powitać nowe twarze w szeregach frakcji San Andreas Transport Corporation. @Barolek @MichalekPL @maiju @Wyder @Tasam @FreeBarabbas @LeeX
 10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 11. W tym o to temacie będą widniały nicki osób, które mają zakaz dołączania do frakcji. Będzie to rozpisane w formie listy. Osoby z tzw. BMA mają bardzo utrudnione zadanie aby wypisać się z Czarnej listy ( BMA - Brak Możliwości Apelacji ), Wszystkie wnioski o zdjęcie piszemy jako nowy temat na głównej stronie frakcji. ―Czarna Lista― @MichalekPL (BMA) - Odwalanie na służbie.
 12. W tym temacie będą zamieszczane informacje dotyczące: - Wyniki rekrutacji - Informacje o Awansach - Informacje ogólne - Informacje o Zwolnieniach/Degradacjach/Zawieszeniach
 13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 15. ―Główny Zarząd― Szef @Komanoid Zastępca Szefa @WoTosz ―Zarząd― Kierownik - ―Pracownicy― Instruktor - Szofer @krzys Transporter Specjalny @kondi @RutinoSkorpin (+) Doświadczony Transporter - Transporter @VeyRon Starszy Przewoźnik - Przewoźnik - Młodszy Przewoźnik - Starszy Kierowca @matteushh Kierowca - Nowy Kierowca - ―Akademia― Adept - ―Szkoleniowcy― @WoTosz @Komanoid ―Egzaminatorzy― @WoTosz @Komanoid ―Lista Zasłużonych― @MateuszDafGames ( Były V-Lider frakcji ) Legenda (Z) - Zawieszony (+) - Pochwała (-) - Ostrzeżenie
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.