Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

WujekEddy

Supporter
 • Ilość treści

  214
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1
 • Typ Konta

  Premium

WujekEddy wygrał w ostatnim dniu 7 Styczeń

WujekEddy ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

455 Rozpoznawalny

Informacje z gry

 • UID
  1796
 • Nick
  WujekEddy
 • Czas gry
  396 godz. 12 min.
 • Dołączył
  2020-08-02 21:44:09
 • Ostatnio
  2021-01-16 17:05:11
 • Frakcja
  SAFD
 •   ⤷ Ranga
  Fire Chief

Reputacja

2228

Punkty Karne

164

O WujekEddy

 • Tytuł
  Modeler
 • Urodziny 1999.04.16

Kontakt

 • Discord
  WujekEddy#2255

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Las Venturas
 • Zainteresowania
  Pieniądze

Ostatnie wizyty

1 558 wyświetleń profilu
 1. Czarna lista jest miejsce, w którym osoby będące już we frakcji obecnie bądź w przeszłości za swoje nagminne naginanie/łamanie regulaminu serwera lub samej służby zostaję tutaj wpisane - nie mają możliwości powrotu do frakcji oraz zabiera się im prawo składania podań do tejże służby, wpisane osoby w tym miejscu mają całkowity zakaz jakiejkolwiek apelacji od tego typu sytuacji, wyjątek stanowi moment, w którym to administracja RCON nada polecenie zdjęcia ów osoby, choć mimo zdjęcia takiej osoby z listy, zarząd frakcji zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania bez podania powodu. 1. @MietekTeczka - Po otrzymaniu kary od zarządu, wyzwiska całej frakcji na czacie lokalny,
 2. Jesteście osobami pozorującymi wypadki czy "Jesteśmy grupą o charakterze szkoleniowym dla frakcji" ~ no nie wiem, raczej o charakter szkoleniowy niech się martwi lider każdej frakcji, a nie jakiś biznes, ogólnie rzecz biorąc... to jedno zdanie ma tyle błędów... ("odnosząc się do strony frakcji" - "oferujemy na najwyższym poziomie akcje roleplay"), gdzie tu jakakolwiek logika, skoro jesteście pozorantami to jak akcje mają nie być wyreżyserowane? xd albo mi się wydaje albo podanie pisane było na szybko, byle jak... pomijając ten fakt uważam, że nie jesteś osobą odpowiednią do prowadzenia takiego biznesu, a Twój poziom rp wcale nie jest idealny. Zdecydowanie jestem na nie, to moja własna, indywidualna opinia.
 3. Witam wszystkich bardzo serdecznie, ogłoszenie to otrzymuje osobny temat jako iż jest jednym z ważniejszych, od dnia 15.01.2021 do dnia 28.02.2021 moje obowiązki przejmuje @Reiji_Sakamaki, natomiast jego obowiązki przejmuje @WesleyJR, dlatego wszelkie sprawy związane z frakcja, propozycje lub jakikolwiek kontakt do mnie będzie niemożliwy, wszystkie wiadomości proszę kierować do Reiji'ego, termin ten może delikatnie ulec zmianie, może się wydłużyć o parę dni, może się zakończyć wcześniej, decyzja ta jest spowodowana prywatnymi sprawami, pracownicy frakcji otrzymają bardziej szczegółowe informacje już w tą sobotę.
 4. Zdejmuję, na przyszłość radzę się zastanowić co piszesz na czacie publicznym.
 5. Raczej średnio to powód na pochwałę, jakby nie patrzeć apelacje to mój obowiązek, mam czas to sprawdzam, ale dzięki wielkie.
 6. Gracz zapytał czy da się wejść do bagażnika bo jest nowym graczem, niemniej jednak liczę że więcej takich sytuacji nie będzie mogę ją skrócić do 3h
 7. dnia 12.01.2021 godzina 08:32 @Xerox zostaje wydalony z frakcji ze względu na brak szacunku/głupie odzywki do innej frakcji.
 8. W takim razie zamiast pisać skargę na supportera, napisz apelację i skargę na mojego pracownika który Cię tam zablokował - od tego tamten dział służy, aby wyjaśniać właśnie takie rzeczy i dział apelacji i dział skarg na pracowników frakcji, wtedy problemu żadnego nie będzie, a ja jeszcze ukaram takiego pracownika, który to zrobił.
 9. Dokładnie jak jest podane powyżej, WNTZ - Wjazd Na Teren Zamknięty, jeśli pracownik frakcji kazał Ci wyjechać, Twoim obowiązkiem jest opuszczenie terenu frakcji. edit; bram nie ma bo rcon jeszcze nie postawił.
 10. Już dawno nie słyszałem tak pozytywnej, energicznej audycji, naprawdę świetna robota, lepiej być nie może.
 11. Masz od tego odpowiednie działy na forum lub pw forum, powtórzę bo możesz mieć problem z czytaniem, pw discord nie jest moim obowiązkiem do sprawdzania/odpowiadania. Czekam na wypowiedź arcon bo i tak nic sensownego i skarga i Twoje wypowiedzi nie wnoszą.
 12. Ty chyba sobie żartujesz w tym momencie, nie dość że na serwerze spędzam każdy wolny czas od 8:00 do godziny 24:00 to myślisz, że jeszcze będę odpisywał na discord? Nie wiem, mam wrażenie że niektórym graczom to wydaje się, że ja supporterem jestem 24/7 darmową pomocą, są inni suporterzy, jeśli chcesz coś wyjaśnić to piszesz na forum, korzystasz z działu błędów/apelacji a nie mi zawracasz głowę na pw discord, to nie jest mój obowiązek supporterki by odpisywać dosłownie wszędzie, bo czuję że jeszcze trochę gdybym podał facebooka to byście do mnie pisali i tam, a jeśli bym nie odpisał, to mojej rodziny pytali się czy mogę reporta zrobić bo Ty akurat jesteś najważniejszy, grubo się mylisz, patrząc na swój cenny czas, masz kompletnie mój cenny czas, bo zaufaj mi że moim obowiązkiem na serwerze nie tylko jest wykonywanie raportów, postaw się w mojej sytuacji, a później pisz sobie skargi, nie chcę Cię martwic ale punkt 5 pod żadnym względem nie pasuje do zaistniałej sytuacji, bo jeśli Ty nie potrafisz otworzyć forum, wejść w dział apelacji tylko będziesz myślał, że jak mi napiszesz na pm, że to przypadkiem było i ja Ci karę zdejmę to jesteś w ogromnym błędzie, bo ja mam obowiązek sprawdzać apelacje a nie pw discorda, nie pw w grze tylko /report/forum więc zastanów się nad tym co w chwili obecnej robisz, jeśli dla Ciebie karygodne zachowanie to zablokowanie Cię na pm discord to no niestety... coś tutaj jest ewidentnie nie tak, pomijając ten fakt cokolwiek byś sobie tutaj nie wpisał to ja sobie tutaj również wrzucę punkt regulaminu, który za każdym razem jest powtarzany, ale wciąż myślicie, że jeśli podacie inny powód skargi to to coś zmienia... gdyby nie nadana Ci kara to by skargi nie było. § 7 Zakazuje się pisania skarg, których powodem jest otrzymanie kary.
 13. § 7 Zakazuje się pisania skarg, których powodem jest otrzymanie kary. 4.1. Zabrania się tym samym używania skrótów uznawanych powszechnie za obraźliwe lub niestosowne. 4. Użytkownik powinien zachować pełną kulturę wypowiedzi przy interakcji ze społecznością Serwera. 18.2. Zabrania się floodowania oraz spamowania na wszelkich chatach Serwera. Zapomniałem, że są tutaj gracze, nie potrafiący czytać powodów kary oraz nie mających umiejętności kliknięcia f5>kary>lista kar pomijając tą kwestię, za powyższy ss dostałeś pierwszego mute na 4h, zacząłeś spamić, kick nie wystarczył więc spamiłeś dalej /report więc kara przedłużona, życzę miłego dnia oraz gry. edit: było znacznie więcej niż 2 raporty.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.