Skocz do zawartości
Aby otrzymać pełny dostęp do forum zarejestruj się, a następnie zsynchronizuj swoje konto z kontem w grze.

Gniadys*

Gracz
 • Ilość treści

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Typ Konta

  Premium

Reputacja

4 Nowy

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Łóżko
 • Zainteresowania
  Spanie

Ostatnie wizyty

80 wyświetleń profilu
 1. Login: Cryek Ilość punktów: 300 Oferowana kwota: 10000 Sposób kontaktu: Forum, Serwer, Discord Dodatkowe informacje:
 2. Login: Cryek Opis propozycji: Dodanie możliwości otwierania bagażnika w swoim pojeździe poprzez podejście do niego. Uzasadnienie: Większy komfort użytkowania i realizm, oszczędność czasu.
 3. Właśnie po to można byłoby wpisać taką komendę od razu, a nie tracić czas na oddalenie się od kurierki.
 4. Login: Cryek Opis propozycji: Dodanie komendy /zakonczprace Uzasadnienie: Usprawnienie rozgrywki, taka komenda ułatwiałaby zakończenie pracy. Przykładowo jeżeli pracujemy na kurierze i potrzebujemy szybko wyjść z serwera, wpisujemy taką komendę i kończymy pracę. Teraz działa to na zasadzie oddalania się od pojazdu, co zabiera więcej czasu i w niektórych przypadkach nie jest komfortowe.
 5. Na plus, można byłoby również przychylić się do Discorda.
 6. Na nie, brak grafik, podanie pisane w mojej opinii ,,na odwal".
 7. Login: Cryek Opis propozycji: Dodanie spawnu w Bayside Marina. Uzasadnienie: Szybszy dostęp do pracy magazyniera, co za tym idzie byłoby to ułatwienie dla początkujących graczy.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Siemka! Jako, że odwiedziłeś/aś naszą stronę jesteśmy zmuszeni poinformować Ciebie o tym jak wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe. Prosimy Ciebie o zapoznanie się z tym linkiem: Polityka prywatności. Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.